Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Siber Pazartesi Nintendo Switch Lite paketi anlaşması şimdi yayında!

Siber Pazartesi Nintendo Switch Lite paketi anlaşması şimdi yayında!

İkisi deNintendo AnahtarıveNintendo Switch LiteBu yıl, konsollar kilitlenme sırasında kapandı. Ancak şu anda bir Switch Lite ve fantastik Super Mario 3D All-Stars'ı indirimli olarak alabilirsiniz!


Konsolun Lite sürümü, OG Switch'in daha üstün özelliklerinden bazılarını, fiyatın bir kısmına mal olan tamamen elde tutulan bir konsola dönüştürmek için devre dışı bıraktı, bu nedenle hareket halindeyken oynuyorsanız, küçük çocuklar için satın alıyorsunuz, ya da TV'nizde oynatma seçeneğine sahip olma konusunda telaşlanmadıysanız, Switch Lite harika bir seçenektir.

Paket, yalnızca elde tutulan konsolun gri versiyonunu sadece 219,99 £ 'a içeriyor; bu, her iki ürünü de ayrı ayrı satın almanızdan yaklaşık 20 £ daha ucuz.

Konsol genellikle £ 199'dan geliyor, bu yüzden Super Mario 3D All-Stars'ı sadece 20 £ karşılığında alıyorsunuz. Başlık, Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy içerir, bu nedenle normal fiyatlarından bir parça karşılığında üç harika Super Mario oyunu alıyorsunuz.


Nintendo Switch Lite (Gri) | Süper Mario 3D All-Stars | 219,99
eBay, konsolun yalnızca elde taşınan varyantını (gri renkte) Super Mario 3D All-Stars ile birlikte sadece 219,99 £ karşılığında paketleyen bir Nintendo Switch Lite paketi satıyor! Bu, iki ürünün birlikte normal fiyatından yaklaşık 20 £ daha düşük, ancak Nintendo'nun konsolunun kıtlığı göz önüne alındığında, bu pazarlıktan yararlanmak için hızlı hareket etmelisiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Tabii eğer peşindeysenizPS5veyaXbox Series X, Pingtwitter'leri kontrol edebilirsinizPS5 nereden alınırve nereden alınırXbox Series Xbu konsolları kapma şansı için rehberlik ediyor.


İleSiber Pazartesi fırsatlarıBu hafta piyasaya sürüldüğünde, bir tanesini toplama şansınız olabilir! Nintendo'ya bağlı kalmayı tercih ediyorsanız,Siber Pazartesi için Nintendo Switch anlaşmalarıve bize veren iyi Nintendo Switch oyunlarıkonsolda oynanacak daha fazla oyun için bir ziyaret toplayın.

Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları YENİ Nintendo Switch Lite Grey eBay£ 185 GörünümNintendo Switch Lite - Coral Amazon Prime £ 199 Nintendo Switch Lite El Bilgisayarı ... argos.co.uk £ 199.99 Nintendo Switch Lite'ı Görüntüleyin, ... John Lewis & Partners239 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ayrıca tavsiye edilir ...


128 GB Nintendo Switch microSDXC kartı |Oldu: £ 40.99 | Şimdi: Amazon İngiltere'de 23,47 £
Üzerinde Nintendo oyunlarından harika tasarımların yer aldığı bu SanDisk microSDXC kartı Switch için mükemmeldir ve Nintendo tarafından lisanslanmış ve onaylanmıştır. 128 GB'lık sürüm artık Amazon'da% 43 indirimli olarak size 17,52 £ tasarruf ettiriyor.

Nintendo Switch'te oynarken takmak için kaliteli bir kulaklık seti arıyorsanız, Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi oyun kulaklıklarıEn iyi oyun kulaklıklarıyla dolu olan rehber.

Bazı harika şeyler de varSecretLab oyun koltuğu fiyatlarışu anda da mevcut, Pingtwitter'lerden de görülebileceği gibien iyi oyun sandalyelerirehber, şu anda dünyanın en iyi oyun koltuklarının yapımcıları.

Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları Nintendo Switch (Neon ... Nintendo Switch (Mavi) Amazon Prime 330 £ Düşük Stok Anahtarı Neon inc Rayman ve ... Rayman Nintendo Switch + Rayman Jacamo £ 349.99 Switch Neon inc Rayman ve ... Rayman Nintendo Switch + Rayman JD Williams 349,99 £ Nintendo Switch - Hayvan ... Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo Switch + Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Amazon £ 795 Daha Fazla Fırsat Göster Daha az göster Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Gri ... 365games.co.uk 299,99 £ Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime 330 £ Göster Daha Fazla Fırsat Göster Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlarla her gün 130 milyon ürün