Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • CyberGhost VPN incelemesi: düşük maliyetli, zengin özelliklere sahip VPN

CyberGhost VPN incelemesi: düşük maliyetli, zengin özelliklere sahip VPN

CyberGhost, bir Romanya ve Alman gizlilik şirketidir veVPNsağlayıcı, güvenli ve özel bir web deneyimi için 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilmektedir. Yaklaşık 90 ülkede 6.000'den fazla sunucuyla CyberGhost VPN, son yıllarda önemli ölçüde büyüdü. Buna güçlü bir masaüstü istemcisi, Netflix, Hulu ve Amazon Prime engelini kaldırma ve torrent özellikli sunucular da ekleyin ve CyberGhost VPN'in sunabileceği çok şey olduğu açıktır.


Bu sağlayıcı ve sizin veya işletmeniz için doğru VPN olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki CyberGhost VPN incelememizi okumaya devam edin.

Daha fazlasını keşfetmek ve kaydolmak için CyberGhost web sitesine gidin

  • En iyisini görüntorrent VPN'leri
  • Amazon Fire Stick VPN'ler: en iyi seçenekleri karşılaştırın
  • Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Okuyun 'VPN nedir' kılavuz

CyberGhost incelemesi: planlar ve fiyatlandırma

Başlangıçta biraz yatırım yapmaya istekliysen, CyberGhost VPN ile iyi oranlar elde edebilirsin. İnceleme sırasında, üç yıllık bir plan 99 $ veya ayda sadece 2.75 $ 'dır. Bu, gördüğümüz en ucuz fiyatlardan biri. Bu tür bir taahhütte bulunmaya hazır değilseniz, yıllık (5,99 $ / ay) ve iki yılda bir (3,69 $ / ay) ödemeler hala makul. En pahalı seçenek aylık ödeme yapmaktır, bu size aylık 12,99 $ 'a mal olacaktır.

Neyse ki, CyberGhost VPN'in sizin için uygun olup olmadığını anlamak için fazlasıyla zamanınız olmalıdır. Şirketin yalnızca bir günlük ücretsiz deneme sunduğu doğru olsa da (ki bu bizim görüşümüze göre pek kullanışlı değil), tüm planlar 14 günlük (aylık) veya 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Daha ucuz fiyatlardan yararlanmak için daha uzun ödeme dönemlerinden birini taahhüt edip etmemeye karar vermeden önce hizmeti tam olarak değerlendirebilirsiniz.


Ödemenizi kredi kartı veya PayPal ile yapabilirsiniz ve ek bir güvenlik katmanı için CyberGhost VPN, her zaman görmek istediğimiz bitcoin ödemelerini de kabul eder.

Bugünün en iyi CyberGhost fırsatları CyberghostCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay GörünümSüper ucuz sınırlı süreli teklif CyberghostCyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay GörünümCyberghostCyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Görünüm

CyberGhost VPN incelemesi: özellikler

Günlük kaydı ve gizlilik


CyberGhost VPN'in sıfır günlük kaydı hizmeti olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Şirkete göre, kimin hangi web sitesine, hizmete veya sunucuya ve hatta orijinal IP adresinize kimin eriştiğini ne günlüğe kaydediyorlar ne de biliyorlar. DNS Sızıntı Testi ve IPLeak.net ile yaptığımız kendi testlerimiz başarılı oldu ve OpenVPN veya IKEv2 protokolleri veya acil anahtar işlevi ile ilgili hiçbir güvenlik açığı göstermedi.

Birkaç ek güvenlik özelliğinden de bahsetmeye değer. Her şeyden önce, herhangi bir web sitesini beyaz listeye ekleyebilirsiniz, böylece yerel bağlantınızı kullanmanız gerekirse diye, tünelden geçmesin. Daha sonra, mevcut ağınız güvenli değilse VPN'e otomatik olarak bağlanmayı seçebilir veya güvenli ağlara asla bağlanmamayı seçebilirsiniz (başka bir deyişle: genel olarak bağlanın, evde bağlantıyı kesin). Son olarak, seçtiğiniz bir tercih edilen sunucuya otomatik bağlantı ile başlangıçta başlatmayı yapılandırabilirsiniz.


Verim

Güvenlik dışında, performans çoğu insanın VPN hizmeti seçiminde bir sonraki önde gelen faktördür ve CyberGhost bizi hayal kırıklığına uğrattığı yer burasıdır.

İngiltere'de 75Mbps fiber geniş bant hattında 65 ile 70Mbps arasında iyi bir bağlantımız vardı, ancak bir ABD sunucusuna geçtiğimizde işler yokuş aşağı gitti. 600Mbps bağlantıda, 75Mbps'de maksimuma çıktık ve 30-45Mbps aralığında makul bir süre harcadık. Kabul edildi, Mart 2020'de internet trafiğinde keskin bir artış görülen Covid-19 krizinin başlangıcında test ettik. Ancak, CyberGhost, benzer koşullar altında test ettiğimiz diğer bazı VPN hizmetleri kadar iyi performans göstermedi.

Netflix ve Torrentler

Medya hayranları, CyberGhost VPN'in Netflix, Hulu, YouTube ve Disney + gibi coğrafi olarak engellenmiş bir dizi medya oynatıcıda çalıştığını takdir edeceklerdir.vediğer birçok hizmetten ayırmaya yardımcı olan bir özellik olan torrent'i destekler. Bölgesel medya oynatıcılarla yaptığımız testler çoğunlukla başarılıydı: Disney + ile bağlantı kurmaya çalışırken 503 hatası almamıza rağmen ABD Netflix, Hulu veya Amazon Prime ile sorun yok.

CyberGhost(Resim kredisi: CyberGhostVPN.com)

CyberGhost incelemesi: arayüz ve kullanımda

CyberGhost VPN, Windows, Android, macOS, iOS / iPadOS, Linux ve diğerleri için kullanılabilir. Hem masaüstü uygulamasının hem de iOS / iPadOS / Android uygulamalarının kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Masaüstü uygulaması, önde ve merkezde en önemli öğelere sahip temiz bir arayüze sahiptir: konum listesi, bağlantı durumu ve bir Bağlan düğmesi. Daha fazla kontrol için, uygulamanın sağ tarafındaki bir panel, mevcut sunucu yüklerini görmenize, akış veya torrent özellikli sunucular için filtre uygulamanıza ve favorilerinize danışmanıza olanak tanır. Systray simgesi, torrent, akış ve sık kullanılanlar için alt menülere sahip mevcut sunucular listesine hızlı erişim sağlar.

Mobil uygulamaların kullanımı kolaydır, ancak birkaç temel özellikten yoksundur: üzücü bir durum olan kill switch yoktur ve protokol seçeneği yoktur.Android VPN uygulaması, neyse ki, farklı uygulamalar için port randomizasyonu ve bölünmüş tünelleme özellikleri bulunuyor ve bunlar iOS / iPadOS uygulamalarına da eklendiğinde mutlu olacağız.

CyberGhost incelemesi: destek

VPN'inizle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, kullanıcı bilgi tabanına gidebilirsiniz… ancak neredeyse onu atlamanızı ve doğrudan canlı sohbet desteğine gitmenizi öneririz.

Kabul edelim ki, çok sayıda makale var, ancak bunların yararlılığına tam olarak ikna olamadık ve yalnız değildik. Rastgele alınan bir makale örneğinden, kullanıcıların yalnızca% 55'i onları gerçekten yararlı buldu; bu, makalelerin çoğunun eski (3+ yıl) olması, İngilizceye kötü bir şekilde çevrilmesi ve özellikle bilgilendirici olmaması (UMTS hakkında bir makale domuzlar 35 kelime uzunluğundaydı).

Öte yandan, canlı sohbet, bulması biraz zor olsa da (Sağ altta Destek'i tıklayın, bir anahtar kelime girin, ardından Canlı Sohbet'e basın) hızlı, bilgili ve netti, genel ve teknik sorularımızı sorunsuz bir şekilde yanıtlıyordu.

CyberGhost sunucuları

(Resim kredisi: CyberGhost)

CyberGhost incelemesi: rekabet

Bir dizi harika seçenek mevcut olan bir VPN hizmeti seçmeye gelince, seçme lüksüne sahipsiniz. Her şey ihtiyaçlarınızı dengelemekle ilgili.

CyberGhost, testlerimizde çok yüksek puanlar alsa da, yine de tam olarak eşleşmiyorExpressVPN, tek 5 yıldızlı sağlayıcımız! Ekspres her disiplinde neredeyse mükemmel işliyor gibi görünüyor. Güvenlik ve hızdan uygulamalarına ve desteğine kadar.

En iyilerinden biriücretsiz VPNorada seçenekler var trk.aclktrkr.com/aff_c. Diğer sağlayıcılar kadar çok sunucusu olmasa da ve en iyi özelliklerin tümünü alamayacak olsanız da, yine de ücretsiz olarak büyük güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz - sunucuları diğer birçok kullanıcıyla paylaşacağınızı ve sınırlı olduğunuzu unutmayın günlük kullanımda.

CyberGhost VPN incelemesi: nihai karar

CyberGhost, sıfır günlüğe kaydetme, Netflix, Hulu, Amazon Prime ve diğerleri için çok etkili engellemeyi kaldırma ve birkaç torrent etkin sunucudan daha fazlasına sahip, zengin özelliklere sahip bir VPN sağlayıcısıdır. Bilgi tabanının ciddi bir revizyona ihtiyacı olsa da, canlı sohbet destek ekibinden yardım almakta sorun yaşamayacaksınız. Kesinlikle test ettiğimiz en hızlı VPN değil, ancak güvenli ve özel bir bağlantı arıyorsanız, CyberGhost'un size hitap edecek bir dizi özelliği vardır.

  • CyberGhost'un nerede sıralandığını görünen iyi VPNliste
Bugünün en iyi CyberGhost fırsatları Cyberghost Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay Görünüm-deCyberGhost CyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay Görünüm-deCyberGhost CyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Görünüm-deCyberGhost