Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Bisiklete binme: Rapha'nın yeni kadın All Day Leggings serisi, inanılmaz derecede muhteşem

Bisiklete binme: Rapha'nın yeni kadın All Day Leggings serisi, inanılmaz derecede muhteşem

Rapha'yı seviyor musun? Londra merkezli bisiklet markası, kadınların hem bisiklette hem de bisiklet dışında tüm gün giymeleri için tasarlanmış göz alıcı bir tozluk ve şort koleksiyonu çıkardığından eminiz ve şimdi daha da fazlası. Rapha'ya aşina değilseniz, şirket aşağıdakiler gibi kaliteli bisiklet ürünlerinin tedarikçisidir:bisiklet formaları,bisiklet şortu,bisiklet ayakkabısı2004'ten beri.


Uygun şekilde adlandırılmış Kadın Tüm Gün Taytları ve Şortları çeşitli renklerde gelir ve şuradan satın alınabilir:Rafabugün, 25 Şubat 2021'den itibaren, 80 £ (tayt) / 60 £ (şort) tavsiye edilen perakende satış fiyatı için.

Rapha'nın belirttiği gibi, 'bisiklette giyilmek üzere tasarlanan bu dolgusuz taytlar ve şortlar, koşuda, dükkanlarda, parkta, evde, yoga yaparken de aynı derecede rahat... liste uzayıp gidiyor. Bir akıllı telefon ve diğer temel eşyalar için mükemmel boyutta bir cep ve bisiklet sürerken ekstra görünürlük için yukarı kaldırılan yüksek viskoz manşetler ile, bisikletin içinde ve dışında günlük yaşam için üretildiler.'

'City' koleksiyonunun tamamına şu adresten göz atın:Rafaşimdi. Şuna da bir göz attığınızdan emin olun:Rapha Arşiv Satışı, orada bulunacak bazı gerçek mücevherler var, bu yarı fiyatına gibiRapha Erkek Banliyö Hafif Ceket, şimdi sadece £ 47.50.

Tüm Gün Kadın Taytları ve Şortları: resim galerisi

Resim 1/5

rapha kadınlar


(İmaj kredisi: Rapha)
Resim 1/5

rapha kadınlar

(İmaj kredisi: Rapha)
Resim 2/5

rapha kadınlar


(İmaj kredisi: Rapha)
Resim 3/5

rapha kadınlar

(İmaj kredisi: Rapha)
Resim 4/5

rapha kadınlar


(İmaj kredisi: Rapha)
Resim 5/5

rapha kadınlar

(İmaj kredisi: Rapha)

Seleye geri dönmenize yardımcı olmak için – mecazi ve kelimenin tam anlamıyla – Rapha ayrıca 'üzerinde 'ışık parlıyor'Rapha'nın Şehirde Sürüş Rehberi'. Bu ipuçları ve kıyafet önerileri koleksiyonu, kıyafetlerinin tozunu almak isteyenler için kullanışlı olabilir.yol bisikletleri, kilitlenme nihayet Nisan ayında kaldırıldığında (umarım) dünyayı ele geçirmeye hazır. Rehber, Londra'da yaşayan iki bisikletçi olan Lucy ve Ore'un hikayelerini ve bisiklet sürmenin 'onların memleketlerinde gezinmelerine nasıl yardımcı olduğunu' içeriyor. İşte ikisinin kısa bir videosu: