Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Dead Rising 2: Off The Record incelemesi

Dead Rising 2: Off The Record incelemesi

Capcom Dead Rising 2 Kayıt Dışı anlaşmalar Dead Rising 2: Kayıt Dışı ... Amazon Prime 19,99 $ Dead Rising 2'yi Görüntüleyin: Kayıt Dışı ... Amazon 24,20 $ Dead Rising 2'yi Görüntüleyin: Kayıt Dışı ... Walmart29,23 ABD doları GörünümDead Rising 2: Kayıt Dışı ... Amazon Prime $ 29,97 Göster Daha Fazla Teklif Göster Image 1 of 8 tarafından desteklenen en iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ölü Yükselen 2 Kayıt Dışı PS3 Sony


Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 2/8

Xbox 360

Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 3/8

Ölü Yükselen 2 Kayıt Dışı PS3 Sony

Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 4/8

Xbox 360

Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 5/8

Ölü Yükselen 2 Kayıt Dışı PS3 Sony


Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 6/8

Xbox 360

Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 7/8

Ölü Yükselen 2 Kayıt Dışı PS3 Sony


Dead Rising 2: Kayıt Dışı
Resim 8/8

Xbox 360

Dead Rising 2: Kayıt Dışı

Frank, Dead Rising 2: Off The Record şeklinde geri döndü ve onunla aynı derecede saçma kaos, uygunsuz mizah ve tabii ki kan seviyelerini getiriyor, soru şu ki, bu yeterli olacak mı?


Öncelikle bu ciddi bir oyun değil. Aslında, oyunlarla dolu bir bar hayal ederseniz,Savaş alanı 3veCall of Duty: Modern Warfare 3Dead Rising 2, personelin 'insan becerileri' hakkında uygunsuz sözler söyleyen tekila atışlarını düşüren adam olurken, bir köşede sessizce fısıldayarak oturdu.

Bunu aklınızdan çıkarmayın, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir hikaye beklemeyin, hiçbir şekilde sizi başarılı olmaya teşvik edecek bir film müziği beklemeyin ve en önemlisi, en yakın elektro gitarı arayan bir kanepenin arkasına saklanmanı sağlayacak.

Bu gerçekleri (eksiklikleri değil) kabul ettiğinizde, neden onu bir kenara bırakmayacağınıza ve oldukça basit bir şekilde ifade etmenize odaklanabilirsiniz, çünkü eğlenceli. Orijinalin farkında değilseniz, her zaman doğru zamanda yanlış yerde görünen, yani bir zombi kıyametinin ortasında kalmış bir foto muhabiri olan Frank West'i oynarsınız.

Dead Rising 2: Kayıt Dışı Oynanış

Hikaye basit, ilk unvanın sona ermesinden sonra zengin oldunuz, tüm paranızı harcadınız ve genellikle nihayet karar verdiğiniz bir realite şovunda para için zombilerle savaşmaya başvurduktan sonra biraz 'Hunter S Thompson' yaptınız. oyuna geri dönmek için.


Neyse ki, bu aynı zamanda televizyon stüdyolarında şehre akan büyük bir zombi salgınıyla aynı zamana denk geliyor. Frank'in dönüşüyle ​​birlikte kamerasının geri dönüşü ve birçok yönden bu oyunun kurtarıcı zarafetinin geri dönüşü geliyor.

Sonsuza kadar zombilere vurmak gerçekten eğlenceli olsa da, bazen 'sıkıcı' kelimesi akla gelebilir, ancak fotoğrafçılık geri döndüğünde, en çirkin ölümleri üretmek ve en saçma anları yakalamak için teşvik geri döner.

Şans eseri Fortune City, modern bir Vice City gibi görünen tam bir yer, kumar ve sefahat için bir yuva ve gerçekten komik zombi enkarnasyonlarına yol açıyor. Bu, şükürler olsun ki, Frank'le her zamanki gibi gösterişli ve tuhaf olan, eski arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmekten ve her anının tadını çıkarmaktan mutluluk duyan mizahın yolunu açar.

Dead Rising 2: Kayıt Dışı Özellikler

İşbirliği mevcuttur ve doğrudur, Frank'in bluetooth kulaklığına yapılan bir çağrı şeklinde görünür, burada kabul edilebilir veya reddedilebilir. Araçlar, ölümsüzleri göndermek için kullanabileceğiniz gerçekten şaşırtıcı ürün yelpazesi gibi geri dönüş yaptı.

Dead Rising 2: Kayıt Dışı Karar

Tamamen aptalca, grafikler harika değil ve sonunda sıkılacaksınız, ancak Dead Rising 2'den daha ucuz olduğunu düşündüğünüzde ve yine de bir zombiyi trafik konisiyle alt edelim, gerçekten umursayacak mısınız? Muhtemelen değil.

Sonuç olarak, sizi açık ağızdan bırakacak bir şey istiyorsanız, şu anda çok sayıda gişe rekorları kıran film var. Bunun yerine, kendisini fazla ciddiye almayan ve bir zombiyi bir kase petunyayla tam anlamıyla yenmenize izin veren bir şey tercih ederseniz, bu tam size göre.