Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 fırsatlar 315 Amazon müşteri yorumu Image 1/6

Dead Rising 3 incelemesi


Dead Rising 3 incelemesi
Resim 2/6

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 incelemesi
Resim 3/6

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 incelemesi
Resim 4/6

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 incelemesi
Resim 5/6

Dead Rising 3 incelemesi


Dead Rising 3 incelemesi
Resim 6/6

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3 incelemesi

Dead Rising 3, bu Xbox One'a özel yeni nesil oyunda oyuncuları zombi denizine sokuyor. Pingtwitter aptal silahlarla donatıldı ve atladı


Dead Rising 3 bir şeyi kanıtlarsa, şudur: zombi kıyameti gelirse, bir şeyleri nasıl bir araya getireceğinizi biliyorsanız, hayatta kalmak için çok daha fazla şansınız olur. Left 4 Dead veya Zombie U gibi diğer ölümsüz temalı dizilerin aksine, Dead Rising oyunu, geçmişte oyuncunun ilginç silahlar bulmak için ortamlarını keşfetme istekliliğine bir prim getirdi.

Ölü Yükselen 2eğlenceli silahlar yapmak için öğeleri birleştirmelerine izin vererek anteyi yükseltti - bir kayık raketine bantlanmış ikiz motorlu testereler gibi - ve şimdi burada hem silah hem de araç özelleştirmesine izin veren Dead Rising 3 geliyor. Aynı zamanda Dead Rising unvanında ve geniş bir zombi denizinde henüz görünmeyen en büyük açık dünyaya sahiptir.

Dead Rising 3: Konu

Dead Rising 3'ün hikayesinin yeni bir kahramanı var - Nick adında bir tamirci - bazı yeni karakterler ve yeni bir ortam, ancak anlatı ritimleri kıyamet sonrası (zombi veya başka türlü) kurgudan hoşlanan herkese tanıdık gelecek.


Bir zombi istilası tarafından ortadan kaldırıldığını bildiğimiz medeniyet ve hayatta kalanlar enkaz boyunca yollarını seçmek zorunda. Doğal olarak, hayatta kalmak için en büyük tehlike sadece yağmacı ölümsüzler değil, ahlaki ve hedefleri hafif bir şekilde ifade etmek gerekirse oldukça tartışmalı olan diğer hayatta kalanlardır.

Önceki iki Dead Rising oyunuyla aynı içerik olmasına rağmenCapcomVancouver, çok daha cesur ve kasvetli bir atmosfere gitti.

Bu dizinin son iki yinelemesi George A Romero ve erken dönem Sam Raimi'nin filmlerinden bahsederken, Dead Rising 3'ün genel tonu AMC dizisi The Walking Dead'in tonu ile daha çok çınlıyor. Tüm süreçlerde aşikar bir umutsuzluk ve kasvet duygusu var ve karakterlerin çaresizliği neredeyse her diyalogda hissediliyor.

Dead Rising 3: Karakterler

İşin garibi, tonun hiçbir şekilde tutarlı olmaması ve vites değişimlerinin sarsıcı olabilmesidir. Bir an, oyuncu aniden canlanan cesetlerle dolu bir kanalizasyondan geçecek ve onları doldurmaya başlayacak ve daha sonra hükümet güvenlik güçlerine başkanlık etmek için deri kaplı bir dominatrix ile savaşacaklar.

OKUYUN: En iyi Xbox One oyunları: Nihai liste


Dead Rising 3'ün yanlış kişilerin elindeki devlet gücü hakkında söyleyeceği çok şey var, ancak aynı zamanda zombi dolu köprüde duran ve özelleştirilmiş bir arabada olmadığı sürece kurtarılmayı reddeden bir karakter içeriyor.

Tüm bunları biraz ciddiye aldığımızı iddia edebiliriz - sonuçta bu, kahramanın bir buharlı silindiri ön tekerleğini bir motosiklete kaynaklayıp aracı zombi kıran üç tekerleğe dönüştürebildiği bir oyundur.

Ancak her şeyi saran kıyamet ve çaresizlik atmosferi, boşluktan yapay penis ateşleyen bir ateşli silahın biçimlendirilmesi de dahil olmak üzere daha aptalca anları daha tutarsız hale getiriyor.

Dead Rising 3: Oynanış

Bununla birlikte, bu tutarsızlık hiçbir şekilde bir anlaşmayı bozmaz ve geçmişe bakmaya hazırsanız, Dead Rising 3, en eğlenceli lansman başlıklarından biridir.Xbox One. Bu, yapılacak aktiviteler ve ortaya çıkarılacak eşyalarla kirişlere dolan oyunda şehir ortamına büyük bir borç borçludur.

Her mağaza, her bina ve her açık kapı, oyuncunun yeni bir silah için bir dizi plan bulmayı başarması durumunda keşfetmeye değer - malzemeleri genellikle el altında.

Hepsinden iyisi, oyuncuların artık bu ölüm aletlerini yapmak için bir çalışma tezgahı bulmasına gerek yok; Nick, anında donanım yaratabilir. Aynı şeyi araçlar için de yapabilir.

Oyunun başlarında, Nick başka bir hayatta kalan kişinin kendisiyle tek yönlü iletişim kurmasına izin veren bir cep telefonuyla karşılaşır - telefondaki mikrofon bozulur - ve genellikle diğer hayatta kalanları bulmayı ve mini görevler yapmayı içeren yan görevleri atar. onlar için.

Oyuncular ayrıca zombilerle çevrili mahsur kalan halkı da fark edecekler ve etraflarındaki ölümsüzleri temizleyerek onlara yardım edebilirler (ya da etmeyebilirler).

Oyuncunun yaptığı her silah, tamamladıkları görev, yaptıkları her yan görev ve öldürdükleri her zombi, birkaç yetenek ağacını besleyebilecekleri Nick XP'yi kazanır - onu daha güçlü, menzilli silahlarla daha iyi, yakın dövüşte daha iyi ve benzeri yapar. . Ayrıca haritada toplanabilen heykel şeklinde bir dizi Paskalya Yumurtası da bulunmaktadır.

Dead Rising 3: Özellikler

Oh ve zombiler var. Çoğu. Aslında binlercesi. Capcom Vancouver, Xbox One'ın işlemci gücü sayesinde Dead Rising 3'ün, ekranda önceki modellere göre üç kat daha fazla karıştırma, ölümsüz hırlama yapabildiğini iddia ediyor.

Oyunun kentsel cehennem deliği haritasında dolaşarak birkaç gün geçirdikten sonra, zombilerin her yerde olduğunu ve genellikle büyük kitleler halinde toplandıklarını doğrulayabiliriz.

Sadece üç veya dört tanesinin dolaştığı garip bir sokak veya ana cadde var, ancak ana kavşaklar ve şerit alışveriş merkezleri buggers ile takım halinde. Mümkünse arabanın çatılarına yapışmaya değer. Ya da bir arabada üstünden geçerken. Sadece söylüyorum.

Dead Rising 3: Karar

Dead Rising 3, kendisinden önceki oyunların değerli halefi ve kendi başına oldukça güçlü bir lansman oyunudur. Birkaç sorunu var - en azından can sıkıcı yıpratma savaşları olan bazı patron savaşları değil - ancak Dead Rising 3, şu anda yeni nesil bir konsolda sahip olabileceğiniz en eğlenceli şeylerden biri. Sadece zombi kıyametinin yaklaştığını unutmayın. Hayatta kalmak istiyorsanız, Nick gibi olun - veNathan Fillion- ve bazı yararlı ticari beceriler öğrenin.

Dead Rising 3 çıkış tarihi: 22 Kasım 2013

Dead Rising 3 fiyatı: 44,99 £ (Amazon.co.uk'da)