Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Decathlon Quecha Katlanır Kamp Masası incelemesi: belki de mükemmel bir aile kamp masası

Decathlon Quecha Katlanır Kamp Masası incelemesi: belki de mükemmel bir aile kamp masası

Decathlon'un altı kişilik ve dört tabure ile birlikte gelen Katlanır Kamp masası, Decathlon web sitesinde binlerce olumlu eleştiriyle övünen markanın en çok satan modellerinden biridir. Ve bir RRP ile 39,99 £, sitemizdeki birçok girişten daha ucuzen iyi kamp masasıtoparlama da. Bu nihai pazarlık kamp masası mı? Bunu öğrenmek için test ettik. Decathlon Quechua Katlanır Kamp masası incelememiz için okumaya devam edin.


Decathlon Katlanır Kamp masası incelemesi: tasarım

Decathlon Katlanır Kamp Masasıİlk bakışta oldukça küçük ve alçakgönüllü görünüyor - ama açtığınızda 120cm x 60cm'lik bir masa etrafında altı kişilik konforlu bir şekilde büyük bir masaya dönüşüyor. Dört adet katlanabilir kamp taburesi dahildir ve katlanmış masanın içinde saklanır (kendinize ait iki tane ile tamamlayın - ya da bizimkinden iki tane seçin).en iyi kamp sandalyesitoplama - tabloyu tam kapasiteye çıkarmanız gerekiyorsa).

Alüminyum çerçeve ve çelik ayaklar, bu masayı 50 kg ağırlık taşıyacak kadar sağlam hale getirir ve lamine masa tablasının temiz tutulması kolaydır. Çocuk yemeklerinde veya alçak sehpa olarak kullanmak için ideal olan bu masanın ayaklarını da ayarlayabileceğiniz gibi alçak tabureler de küçük kampçılara çok yakışacaktır.

Geometrik tasarımlı parlak turkuaz üst kısmı ve hem çekici hem de keskin kenarlı köşelerden daha güvenli olan kavisli köşeleri ile Katlanır Masanın testte harika göründüğünü düşündük. Bu masa, ekstra eğlenceli alana ihtiyacınız varsa, bir barbekü veya partide çatlayacak kadar akıllı görünüyor.

Decathlon Quecha Katlanır Kamp Masası incelemesi


(İmaj kredisi: Decathlon)

Decathlon Katlanır Kamp masası incelemesi: performans

Açıldıktan sonra büyük boyutuna rağmen bu masayı taşımanın ne kadar kolay olduğundan etkilendik - paketlenmiş masa kompakt ve makul derecede hafiftir, sağlam bir tutamağa sahiptir, kolay saklama için kendi başına ayağa kalkar ve çoğu araba bagajına sığar . Bacakları açtığınızda, Katlanır Kamp masası, etrafında altı yetişkinin oturması için yeterli alan olduğu için bir yemeği paylaşmak için idealdir veya dört kişilik bir aileyseniz, bir ucunda bir kamp ocağı da yakabilirsiniz. masa ve diğerinin etrafına otur.

Dahil edilen dört taburenin tasarımı basittir ve süper sağlam değildir, ancak işlevseldir ve bir yetişkinin ağırlığını alır. Bu masanın bir parçası olarak dört koltuk almak, onu biraz pazarlık haline getiriyor ve tabureler, evde de acil durumda ekstra sandalyelere ihtiyacınız varsa, şaşırtıcı derecede kullanışlı. Tabureleri ayak dayama yeri veya alçak yan sehpa olarak da kullanabilirsiniz; bu, bir akşam kamp sandalyesinde dinlenirken idealdir.


Decathlon Quecha Katlanır Kamp Masası incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Decathlon Katlanır Kamp masası incelemesi: karar

Decathlon'un Katlanır Kamp Masasını övmeliyiz - bu iyi tasarlanmış ve çok yönlü bir kamp kitidir. İki yükseklikte rahatça altı kişiliktir, hafiftir ve saklanması kolaydır ve dört küçük ama kullanışlı tabure ile birlikte gelir. Bütün bunlar ve çekici görünüyorveRekabetçi bir fiyatla geliyor - bu tablo, tasarımlara paraları için iki kat fiyat etiketi veriyor ve kesinlikle dört yaş ve üstü aileler için tavsiye ediyoruz.