Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi

İyi Bir Max Elektrikli Scooter fırsatlarıİyi Bir Max Katlanabilir... John Lewis 449 £ GörünümAmazon UK

Blokta herkesin bahsettiği yeni bir ulaşım modu var - elektrikli scooter - ve insanlar ofislere ve şehir merkezlerine döndükçe sadece daha popüler hale gelecekler.


Bu, son zamanlarda gözden geçirdiğimiz Decent One Max elektrikli scooter üreticileri için harika bir haber, çünkü e-scooter talebinin çatıdan geçmesi bekleniyor.

Birleşik Krallık hükümeti, insanları toplu taşımadan uzak tutmaya yardımcı olmak amacıyla şu anda bu çevre dostu modern mobilite simgelerinin denemelerini yürütüyor.Elektrikli scooter İngiltere'de yasal mı?

Kamu arazisinde kullanmak yasa dışı olmasına rağmen, bir e-scooter satın almak veya sahip olmak yasa dışı değildir ve nerede kullanırsanız kullanın, bir bisiklet kaskı (ve ehliyet) isteyeceksiniz.

Hükümet politikası gerçeği yakaladığında herkesin tahmin ettiği gibi - şu anda hepsi tartışılıyor - ama ne olursa olsun, günlük işe gidiş geliş dünya çapında büyük bir değişimin zirvesinde.


Birleşik Krallık'ta yaygın olarak bulunan uygun fiyatlı, hafif ve katlanabilir bir e-scooter olan Decent One Max'i işaretleyin.

İyi Bir Max Elektrikli Scooter İncelemesi


(İmaj kredisi: İyi)

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi: Tasarım

Mat siyah ve alüminyumdan üretilen Decent One Max'in normalde tıknaz ama sade görünümü, direksiyon kolonundaki parlak beyaz logo ve basamaktaki model adıyla akıllıca vurgulanır.

Diğer bazı markalar gidon ve fren kablosuna biraz renk eklemeyi seçebilirken, Decent tamamen siyah bir görünümle onu sade tutuyor.


IP54 sınıfıdır, suya batmadığı sürece su geçirmezdir ve 100 kg'a kadar olan sürücüleri (ve taşıyabileceğiniz tüm çantaları) kolayca alabilir.

Kutunun dışında, Decent One Max'e çok fazla ihtiyaç duymaz; basit sabitleme halkası ve katlama kolu, bir masanın altında veya bir trende depolamak için kurmayı ve daraltmayı 10 saniyelik bir iş haline getirir, ancak freni sıkmak için küçük bir altıgen anahtara/Alyen anahtarına ihtiyacınız olacak ve ihtiyacınız olacak gidonları vidalamak için.

Merdivenlerden yukarı/bir tren istasyonundan taşınabilir, ancak 15 kg'da bunu hiç çaba harcamadan yapmayı planlamayın. Bu ağırlık, benzer bir menzil ve performans sunan diğer elektrikli scooterlarla eşittir, ancak ağırlığın çoğu tutma yerinde olduğu için taşımayı daha kolay buluyoruz.

Ağırlığı göz önüne alındığında, katlanma özelliğinin onu bir arabanın bagajına koymak için kullanışlı olması muhtemeldir.


Decent One Max katlandığında 108 x 42 x 46 cm boyutlarındadır ve dik konumdayken 108 x 42 x 118 cm'ye kadar uzar.

Decent One Max'in tanıdık geldiğini düşünüyorsanız, öyle olduğu içindir. Birkaç isim vermek gerekirse Elka, Turboant, Euphoria ve Riley olarak işaretlenmiş aynı modelleri bulacaksınız. Bu e-scooter'ların birkaç çeşidini şimdi test ettiğimiz ve hepsi oldukça sağlam olduğu için bundan çok rahatsız değiliz. Bu, Decent'in Pure Electric'in yaptığı gibi bunu tasarlamak için zaman harcamadığı anlamına geliyor.Saf Hava Uzmanı.

İyi Bir Max Elektrikli Scooter İncelemesi

(İmaj kredisi: İyi)

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi: Performans

Decent One Max'in kullanımı gerçekten çok kolay. Sağ gidondaki sarmalayıcıdaki bekleme düğmesini kullanarak açmanız ve gaza basmanız yeterlidir, ancak manuel olarak başlamanız gerekir.

Bu arada, gidonlar arasındaki bir LED ekran, neler olduğunu tam olarak bilmenizi sağlar; hızınız mph veya kmh cinsinden, pil seviyeniz %20'lik artışlarla (gerçi kalan maksimum mesafe hakkında bir fikir daha iyi olsa da), hız ayarınız ve bir arıza olup olmadığı.

Decent One Max'in fırçasız ön göbek motoru, 18,6mph / 29,9 km/s maksimum hıza ulaşır.

Gaz kelebeğinin hemen üzerindeki fonksiyon düğmesine kısa bir basış, üç vites arasında geçiş yapar; En yüksek hızınızın nelere ulaşabileceğini kontrol eden başlangıç, normal ve spor. Gerçekte, tüm yolculuk boyunca Sport'ta olmak isteyeceksiniz.

Hangi viteste olduğunuzu bilmenizi sağlayan LED ekrandaki gösterge çok küçüktür ve doğrudan güneş ışığında görülmesi zordur. Aynı zamanda, oldukça sezgisel olmayan beyaz veya kırmızı renkte küçük bir 'D' olarak temsil edilir.

İyi Bir Max elektrikli scooter özellikleri

Max hız:18,6mph / 29,9 km/s
Menzil:
20 mil / 32 km
Ağırlık:
15 kg / 33 libre
Motor:
350 watt
Su direnci:IP54
Yorulmak:
10 inç, hava dolu
Azami yük:
100 kg
Çıkarılabilir pil:
Evet
Hız ayarları:
3

Parmağınızı sürekli gaz kelebeği üzerinde sallamak yerine, Decent One Max yeni bir hız sabitleyici seçeneğine sahiptir. Birkaç saniye boyunca en yüksek hızda gittiğinizde otomatik olarak devreye girer ve gaza herhangi bir dokunuşla devreden çıkar. Ayrıca daha yavaş bir hızda gitmeye zorlayabilirsiniz. Her iki durumda da, düz bir çizgide süzülürken hız sabitleyici kullanışlıdır.

Decent One Max'teki fren, sokak bisikletlerinde bulunan daha yaygın jant freninden ziyade bir disk frenidir, ancak nasıl göründüğü veya kullanım hissi konusunda çok az fark vardır. Sıkıştırıldığında sol gidon üzerinde yer alır ve arka tekerleğin ortasına doğru bir rotora kuvvet uygular. Scooter'ı kısa bir mesafede durdurmak için bol miktarda frenleme gücü ile iyi çalışır. Aslında akıllı bir enerji geri dönüşüm sisteminin parçası; kullanıldığında aküye ekstra kinetik enerji verir.

Decent One Max, hızda giderken kararlı hissediyor. 10 inçlik vakumla kapatılmış lastikleri, herhangi bir tıkanıklık olmadan kaldırımları ve diğer küçük engelleri aşmak için yeterince sağlam olduğunu kanıtlıyor, ancak kötü veya toprak yollar en yüksek hızını önemli ölçüde azaltıyor. Hala bazı rakiplerde bulunan daha küçük 8 inçlik lastiklerden çok daha iyi performans gösteriyorlar.

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi: Pil ömrü

Decent One Max'in sütunda bulunan standart aküsü 10Ah olarak derecelendirilmiştir ve yaklaşık 20 mil / 32 km'lik yolculuklar için yeterlidir.

Pili şarj etmek yaklaşık altı saat sürer - ister scooter içinde ister kapağından kaydırarak çıkarın - elektriğe tutturmak için bir su ısıtıcısı kablosu ve pili çalıştırmak için eski bir dizüstü bilgisayar tarzı eklenti kullanan büyük bir güç kaynağı kutusu kullanarak - .

Pili değiştirirken birkaç sorun yaşadık; Onu hizalamak ve yerine oturtmak biraz zor olsa da, aynı Turboant'ta hiç sorun yaşamadık, bu yüzden bu sadece bir kalite kontrol sorunu olabilir.

İyi Bir Max Elektrikli Scooter İncelemesi

(İmaj kredisi: İyi)

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi: Diğer özellikler

Fonksiyon düğmesine iki kez basıldığında, gidonların hemen altına yerleştirilmiş altı metrelik ultra huzmeli LED far yanar. Ayrıca arkadan görünmek için her zaman açık olan stop lambalarına sahiptir. Fren uygulandığında yanıp sönerler.

Daha uygun fiyatlı olanlardan farklı olarakSaf Hava Git, Decent One Max'in tamamlayıcı bir uygulaması yok. Bu uygulamaların o kadar da kullanışlı olmadığını gördüğümüz için bu bizim için bir anlaşma kırıcı değil, ancak not edilmesi gereken bir şey.

İyi Bir Max Elektrikli Scooter İncelemesi

(İmaj kredisi: İyi)

Tabii ki buradaki en büyük artı nokta çıkarılabilir pil. Pratikte çıkarılabilir bir piloişe yarar? Kolaylık sağlamak için, Decent One Max'i fiziksel olarak ofise (aynı evde) getirmek yerine, örneğin bir ofisteki bir iş istasyonunda kolayca şarj etmek için çıkarılabilir bir pile sahip olmak kesinlikle kullanışlıdır. Ayrıca, pili tükendiğinde değiştirmek veya daha büyük olasılıkla daha yeni, daha büyük kapasiteli bir sürüm takmak, tüm scooter'ı çöpe atmak yerine çok daha çevre dostudur.

İyi Bir Max elektrikli scooter incelemesi: Karar

Decent One Max, elektrikli bir scooter arayanlar için iyi, iyi bir seçenek. Uzun bir 20 mil menzil ve 18,6 mil yüksek bir hız sunuyor. Ayrıca oldukça uygun fiyatlı. Buradaki öldürücü özellik, şarj etmeyi bir rüya haline getiren çıkarılabilir pildir.

Bununla birlikte, biraz daha sağlam bir şey arıyorsanız, şu anda Pingtwitter'lerde bulunan Pure ve Xiaomi modellerine bakmanızı öneririz.en iyi elektrikli scooterrehberlik etmek.

Bunu beğendin mi?

  • En ucuz elektrikli scooter fiyatları
Fiyatlar - Makul Bir Max Elektrikli Scooter:▼