Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Dell, Anma Günü satışları sırasında en son XPS 13 Touch dizüstü bilgisayarlarından 700 $ alıyor

Dell, Anma Günü satışları sırasında en son XPS 13 Touch dizüstü bilgisayarlarından 700 $ alıyor

Sadece birkaç gün kalaAnma Günü satışlarıhafta sonu başlıyor, Dell en son XP3 Touch dizüstü bilgisayarlarında bir indirim sunuyor. Dell'in en yeni XPS 13 Touch ürününde %40'ın üzerinde tasarruf sağlayan bu, tatil hafta sonuna kadar bu dizüstü bilgisayarda göreceğimiz en iyi fırsat.


Dell, XPS 13 Touch dizüstü bilgisayarda fiyatı yalnızca 799,99 ABD Dolarına düşüren, standart fiyat etiketinden 750 ABD Doları gibi sağlam bir indirim sunan mutlaka görülmesi gereken bir fırsat sunuyor. Çevredeki en iyi dizüstü bilgisayarlardan birinde rakipsiz bir teklif, öğrenciler ve profesyoneller, hazır olduğunda bu satışa bir göz atmalıdır.

Birinde en iyi teklifi sunanen iyi Dell dizüstü bilgisayarlarşu anda mevcut, bu ev dizüstü bilgisayarını yükseltmek veya aşağıdakilerden birini almak için mükemmel bir fırsat.en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarıharika bir fiyata satışta.

Dell XPS 13 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $799.99 | Oldu: $1,499.99 | Tasarruf: 700$ (%46)
Stoklar tükenirken Dell'in indirimdeki en popüler dizüstü bilgisayarını yalnızca 799,99 ABD dolarına alın. 256 GB SSD ve 8 GB RAM ile eşleştirilmiş 10. Nesil Intel i5 üzerinde çalışan XPS 13 bu fiyata mutlak bir hırsızlık ve bir öğrenci dizüstü bilgisayarı veya kişisel dizüstü bilgisayarda mükemmel bir fırsat. Fırsatı Görüntüle


  • Dell dizüstü bilgisayarlarda tüm fırsatları satın alın

Günümüzün en iyi dizüstü bilgisayarlarından biri olan XPS 13, hemen hemen herkes için çalışan inanılmaz derecede çok yönlü ancak güçlü bir mobil bilgisayardır. İster evden çalışın, ister hareket halindeyken çalışın, Dell'in XPS 13'ü her açıdan sağlam bir makine sunar.

10. Nesil Intel i7, çok çeşitli uygulamalarla başa çıkmak için bol miktarda güç sağlar ve daha büyük 8 GB RAM kapasitesi, hafif fotoğraf ve video düzenleme dahil olmak üzere kaynak yoğun çalışmalara olanak tanır.


Dell'in sınırlı süreli teklifi, size harika bir fiyata sağlam bir dizüstü bilgisayar sağlayan mükemmel bir pazarlıktır. o birien iyi Dell dizüstü bilgisayar fırsatlarıHer yerde sağlam bir dizüstü bilgisayar olarak, yükseltmeye ihtiyacı olan herkes bu anlaşmaya bir göz atmak isteyecektir.

849 dolara satılan standart Dell XPS 13 ile, aynı zamanda dokunmatik ekran modelinde bir süredir göreceğiniz en iyi indirim ve en düşük fiyattır.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Lowe'un Anma Günü İndirimi 2021- tatil hafta sonu öncesinde en iyi fırsatlara göz atın
  • Home Depot'un Anma Günü İndirimi 2021– veranda mobilyaları, dış mekan aletleri ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlar
  • Best Buy Anma Günü İndirimi 2021- TV'lerden, cihazlardan, elektronik cihazlardan ve daha fazlasından tasarruf edin

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Bir haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.