Close

Disney+ Çarşambayı yeni Cuma ilan etti

Eski güzel günlerde, insanların en sevdikleri programların keyfini çıkarabilmelerinin tek yolunun ağ televizyonu olduğu zamanlarda, programlar üzerinde amansız savaşlar vardı. ABD ağları, kararların ticari nedenlerle veya bazen sadece el arabasını üzmek için alındığı zamanlama yaklaşımlarında özellikle agresifti.


Marvel hayranları son zamanlarda Loki'nin çoğu yeni dizinin çıkış yaptığı Cuma yerine Çarşamba günü göründüğünü görünce şaşırmış olabilir. Görünüşe göre Yaramazlık Tanrısı bir şeylerin peşinde olabilir, çünkü Disney+ şimdi diğer akış hizmetleriyle rekabetten kaçınmanın bir yolu olarak kambur günü kullanmayı planlıyor.

Loki'nin Disney+'daki bir gösteri için en büyük çıkış olduğu bildiriliyor, ancak lansman tarihinin bunun tek nedeni olması pek olası değil. Ne de olsa Loki, Marvel'in en eğlenceli kahramanlarından/kötülüklerinden biri ve Tom Hiddleston, Owen Wilson ve Wunmi Mosaku'yu içeren bir oyuncu kadrosuyla Loki'nin haftanın herhangi bir gününde bir hit olacağı oldukça kesin.

  • göz atınDisney Plus incelemesi: Bu dünyanın dışında içerik
  • Disney+, Netflix'e rakip değil, çok daha iyi

Amazon gibi şirketler de geleneksel olarak Cuma günleri piyasaya sürmeye çalıştı, ancak ABD'de Hulu gibi hem Çarşamba hem de Cuma günleri dizi yayınlayan akış şirketleri var. Bununla birlikte, her Cuma yeni sürümlerle dolu gibi gelmiyor ve öyle olsalar bile, aynı izleyicinin her ikisine de akın etmesi pek olası değil.

Hollywood Muhabiriyeni orijinal dizinin çarşamba günleri görüneceğini belirtiyor. Buna Monsters at Work adlı Monsters, Inc. programı ve Temmuz ortasında başlayan yeni Turner & Hooch TV dizisi de dahildir. Ayrıca orijinal diziler Çarşamba günü yayınlanırken, Disney+ yeni filmleri Cuma günü yayınlamaya devam edecek.


Görünüşe göre The Manalorian'ın gelecek sezonları ve diğer yaklaşan Star Wars ve Marvel serileri Çarşamba günü görünerek haftayı atlatmanıza yardımcı olacak. Bunun için buradayız ve artan akış hizmetleri seçiminde ne kadar harika TV alırsak o kadar iyi.

Bugünün en iyi Disney+ ve Disney+ Paket fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Paketi 13.99 $ /ay GörünümNSDisney +