Close

Disney + şu anda ÜCRETSİZ. Rica ederim...

Kendinizi şu anda evde sıkışıp kalmış bulursanız ve kaçmanın bir yoluna ihtiyacınız varsa, o zaman bu şaşırtıcıDisney +teklif kaçırılmamalıdır. Bunun nedeni, şu anda, size hizmetin bir hafta boyunca sunduğu her son şeye tam erişim sağlayan 7 günlük ücretsiz bir Disney + denemesi var.


Tüm bir yıl boyunca Disney + 'ı mı istiyorsunuz? Bu en iyi anlaşma

Günün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Anlaşmayı Görüntüle-deDisney +

Bu, Disney, Pixar, Star Wars, Marvel, The Simpsons ve National Geographic'in tüm eserlerine bir kuruş harcamadan tamamen ücretsiz erişebileceğiniz anlamına gelir.

Robin Hood gibi tüm bu fantastik klasik Disney filmlerini yeniden izlemek ister misiniz? Bu anlaşmayı alın ve yapabilirsiniz ve kesinlikle hiçbir şey için! Şimdiye kadar yapılmış her bir Star Wars filmini izlemek ister misiniz? Bir kuruş harcamadan güvendesin! Iron Man'den End Game'e kadar her bir MCU filmini izlemek ister misiniz? Evet, hepsini izleyebilirsiniz ve cüzdanınız el değmeden kalır. The Simpsons'ı 24 saat kesintisiz izlemek ister misiniz? Doğru devam edin!

Pingtwitter ekibinin her bir üyesi şimdi Disney + 'ya kaydoldu ve size söyleyelim, bu bir oyun değiştirici. Tüm aile için o kadar çok içerik ve içerik var ki, bir esinti izleyecek bir şeyler bulmayı kolaylaştırıyor.

Disney +, telefonlardan tabletlere, dizüstü bilgisayarlardan TV'lere ve Sky Q ve masaüstü bilgisayarlar gibi set üstü kutulara da aklınıza gelebilecek her cihazdan erişilebiliyor, bu da biraz Disney + ve chill alma konusunda maksimum esnekliğe sahip olduğunuz anlamına geliyor.


Disney + 7 günlük deneme teklifinin tüm ayrıntıları aşağıda görülebilir:


Disney + | 7 günlük ücretsiz deneme |Şu an müsait
Şu anda disneyplus.com'a gidebilir ve sıcak yeni yayın hizmetinin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü alabilirsiniz. Bir haftalık harika içeriğin tadını çıkardıktan sonra, yalnızca birkaç düğmeye basarak iptal edebilirsiniz. Evet, gerçekten bu kadar basit. Yine de hizmeti bir hafta sonra devam ettirmek istiyorsanız, elbette 6.99 $ / 5,99 £ karşılığında aylık abonelik alabilir veya 69,99 $ / 59,99 £ karşılığında tam bir yıllık erişim satın alabilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Disney +, devasa içerik kütüphanesinde 500'den fazla film ve 7.000'den fazla TV şovu bölümüne sahiptir ve bu, hem The Mandalorian gibi Disney + orijinal içeriğinin yanı sıra Black Panther gibi sinemalardan gişe rekorları kıran premium yeni içeriklerle de sürekli olarak eklenmektedir.


Yine de Pingtwitter Towers'ta The Rescuers, Cool Runnings ve The Goonies gibi bazı altın eski filmleri yakalıyoruz. Frozen II ve Beauty and the Beast'in canlı aksiyon versiyonu da dahil olmak üzere daha modern oyunlara da göz atmamıza rağmen, çünkü Josh Gad'a doyamıyoruz.

Bugünün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Anlaşmayı Görüntüle-deDisney +
  • Acele! Kilit altında oynamak için mükemmel olan Nintendo Switch oyunları satışta