Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus: İnsanların% 63'ü Disney + 'ya kaydoldu veya anket programlarına katılacak

Disney Plus: İnsanların% 63'ü Disney + 'ya kaydoldu veya anket programlarına katılacak

KİMEDisney PlusAnket şu anda seçmenlerinin üçte ikisinin zaten Netflix'e rakip olan yayın hizmetine kaydolduğunu veya niyetinde olduğunu gösteriyor.


Şu anda üzerinde yapılan anketSyracuse.com, şu anda izleyicilerin% 63,6'sının zaten bir Disney + aboneliğini aldığını veya gelecekte bunu yapmayı planladığını gösteriyor.

  • Disney + için ucuz bir teklif alın ve hemen izlemeye başlayın

Ankette 'Disney Plus'a kaydolacak mısınız yoksa kaydoldunuz mu?' Diye soruyor ve seçmenlerin yalnızca% 36,4'ü kaydolmayacağına inanıyor.

Disney Plus anketi

Syracuse.com'daki anket, seçmenlerin üçte ikisinin Disney + 'a kaydolduğunu veya gelecekte yapmayı planladığını gösteriyor.


(Resim kredisi: Syracuse)

Anketin sonucu, daha fazlasının açıklanmasından günler sonra geliyor.10 milyon kişi kaydolduDisney'in geniş film ve TV şovları kitaplığının yanı sıra uygun fiyat noktasıyla ilk 24 saat içinde yeni yayın hizmetine dahil edildi ve insanları ikna etti.

Şimdiye kadar Pingtwitter, birkaç teknik sorun ve diş çıkarma sorununa rağmen (2020'nin başlarında The Simpsons posta kutusu düzeltmesini bekleyemeyiz) Disney Plus'tan çok etkilendi ve hizmetin ilerlemesi için büyük umutlar besliyor. Star Wars, Marvel, Pixar ve Disney eğlencelerinin dokunulduğu harika içerikler için tek noktadan bir mağaza olarak, Disney +, tüm aile için içeriğe sahip olduğu için yakında pek çok kişinin düşündüğü ilk abonelik olabilir.


Ayrıca, orijinal Star Wars filmlerinin büyük hayranları olarak, Disney Plus ile şunları yapabilirsiniz:bunları 4K, HDR10 ve Dolby Atmos ses ile izleyinsadece harika.

Şu anda mevcut olan harika kayıt teklifleri için, biri yalnızca Disney + için harika bir fiyat sunan ve diğeri ESPN + ve Hulu ile harika bir paket teklifi sunan aşağıdaki fırsatlara göz atın.


En iyi Disney Plus lansman fırsatları

Disney +| Aylık 6,99 $
Disney Plus, kendi başına çok uygun bir ayda 6,99 ABD dolarıdır ve ilk kayıt anlaşmasının bir parçası olarak 7 günlük ücretsiz deneme de alırsınız. Bu, Disney Plus'ın sunduğu tüm filmlere ve TV şovu içeriğine erişmenizi sağlar.Anlaşmayı Görüntüle

Disney + | Hulu | ESPN +| Aylık 12,99 ABD doları
Bu, Disney + için mevcut olan en iyi lansman paketi anlaşmasıdır ve Hulu ve ESPN + 'a tam erişimin yanı sıra sıcak yeni yayın hizmetini ayda sadece 12,99 $ karşılığında sunar. Bu, uygun bir fiyata binlerce film, TV şovu, kanal ve canlı spor etkinliği demektir. Nitekim, standart Netflix planının kendi başına aylık 12,99 ABD doları olduğunu ve hiçbir Hulu veya ESPN + içeriğinin yanı sıra Disney programlamasının bir kısmını sağlamadığını düşündüğünüzde, bu anlaşmanın çarpıcı değeri gerçekten ortaya çıkıyor.Anlaşmayı Görüntüle


  • Disney Plus: Marvel hayranlarının MCU Aşama 4'ü anlamak için Disney + aboneliğine ihtiyacı olacak