Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Disney Plus: 2020'de 7 orijinal dizi ve film geliyor

Disney Plus: 2020'de 7 orijinal dizi ve film geliyor

Disney Plus nihayet İngiltere'ye geliyor! İnternette dolaşan Baby Yoda memlerinin büyük miktarına şaşkın tüm İngilizler için, şimdi nihayet tüm telaşın neyle ilgili olduğunu göreceksiniz.


Bir abonelik için çok fazla para harcamadan parmağınızı suya daldırmak istiyorsanız, şanslısınız: bir tanıtım teklifi olarak, Disney bir yıl boyuncaSadece 49,99 £ karşılığında Disney Plus aboneliği. Bu ayda 4,17 £, aldığınız içerik miktarı göz önüne alındığında açıkçası çarpıcı bir değer.

YapmakDisney Plusbaşarılı bir şekilde, akış hizmeti, size büyük bir Disney kasa dairesimuazzam içerik arka kataloğutüm animasyon kütüphanesi ve sevilen ve en iyisi unutulan parçalara eşit canlı aksiyon dalgaları koleksiyonu dahil. Ayrıca Fox'tan (Simpsonlar'ın her mevsimi!), Marvel Stüdyolarından ve National Geographic'ten harika bir liste var.

Ancak, Disney Plus'ın gerçekten parladığı yer, orijinal dizilerin tanıtımıdır. Birincisi ve en önemlisi, Game Of Thrones kadar parlak görünen ve dünyayı sevimli Bebek Yoda ile tanıştıran Mandalorian. Ayrıca Jeff Goldblum'a Göre The World veya Disney animatörleri ve film yapımcılarının deneysel kısa filmlerinden oluşan bir koleksiyon olan mükemmel Kısa Devre gibi sıra dışı dizilerimiz de var.

2020 vizyonunun anlamı bu değil mi? #ToyStory 4 ve Aladdin'den #LizzieMcGuire ve WandaVision'a, bu yıl #DisneyPlus'a gelecek gişe rekorları kıran filmler ve Orijinaller ile ilgili geleceğimize bir göz atalım. pic.twitter.com/QHGMHat89n1 Ocak 2020


Disney Plus olarakİngiltere'de piyasaya sürülmek için vites yükseliyorve diğer uluslararası pazarlarda, birçok erken benimseyenler, akış hizmetinin uzun vadeli bir abonelik değerinde olup olmadığını merak edecek. Peşinde olduğunuz orijinal içerikse, aşağıya bakın: belirli bir sıra olmadan, bu, bu yıl Disney Plus'a gelecek olan yepyeni öğelerden oluşan seçimimizdir (henüz platforma ulaşmamıştır).

Muppets


Müzik çalma zamanı ...

(Resim kredisi: Disney)

1. Muppet Şimdi

Kermit! Bayan Domuzcuk! Fozzy ayı! Herkesin en sevdiği çocukluk arkadaşları geri döndüMuppets Now, ünlü konukların yer aldığı 'senaryosuz' bir şort serisi. Şu anda başka hiçbir ayrıntı bilinmiyor (herhangi bir resmi çıkış tarihi dahil), ancakMuppets Nowumarım ilk aileyi yıllar önce bu kadar popüler yapan şarkılar, popüler kültür hicivleri ve aile dostu esprilerle dolu olacaktır.


Şortlar, Muppet'lerle aynı damardaki tam boyutlu bir seri yerine ilginç bir açıdır.Kukla Gösterisi. Bununla birlikte, ünlü konuklarla kolayca sindirilebilen format, küçük, paylaşılabilir içerik külçeleri olarak ikinci bir hayat bulabilir. Ve kim bilir - eğer şortlar iyi giderse, sevgili gibi başka bir tam boyutlu Muppets filmi de görebiliriz.Muppet Hazine AdasıveyaKukla Noel Şarkısı.

Star Wars Klon Savaşları

Obi-Wan ve Anakin son bir sezon için geri döndü

(Resim kredisi: Disney)

2. Star Wars: Klon Savaşları

Başlangıçta çocuklar için nakit para olarak reddedildi.Star Wars: Klon SavaşlarıHikayesi derinleştikçe ve Anakin, Obi-Wan ve yeni yaratım Ahsoka'nın karakterleri katmanlı ve daha karmaşık hale geldikçe altı sezon boyunca pek çok hayranı etkilemeye başladı. Tüm bu geçmişe dönük hikaye anlatımı, George Lucas tarafından karmaşa içinde bırakılan prequel üçlemesinin kısımlarını anlamlandırmaya hizmet ederken, uzun biçimli format karakterlerin nefes almasına ve büyümesine izin verdi.


Şimdi, çok yaygara sonra, son sezonKlon savaşlarıDisney Plus Original olarak yayınlanacak, şu anda bölüm bölüm düşüyor. Çok sayıda gergin ışın kılıcı düellolarına ve hayranların en sevdiği karakterler arasındaki birkaç duygusal final sahnesine hazır olun. Oh, ve Darth Maul, çok havalı çift kanatlı ışın kılıcı ile birlikte içinde.

  • Star Wars Pala Düzeni açıklandı

Şahin ve Kış Askeri

Anthony Mackie ve Sebastian Stan, Marvel filmindeki rollerini yeniden canlandırıyor

(Resim kredisi: Disney)

3. Şahin ve Kış Askeri

Marvel hayranları, sunulan etkileyici film kütüphanesi için Disney Plus'ı çoktan alacaklardı, ancak Disney ayrıca sekizMandaloryalıtarzı sınırlı seriler,işlerinde iki tane daha var. olmasına rağmenWandaVision, LokiveHawkeye boru hattındasınız,Hepsi Avengers film yıldızlarını içeriyordizi ayrıca Moon Knight, She-Hulk ve Ms Marvel gibi karakterleri MCU'ya tanıtacak.

Ancak, Ağustos ayında piyasaya sürülen ilk şeyŞahin ve Kış Askeri. Başrollerinde Anthony Mackie ve Sebastian Stan rol alıyor.aptain Americadizi E'den sonraki hayatı takip ediyorndgameKaptan Amerika'nın kalkanı değerli bir halefine geçerken. İkili aynı zamanda eski düşman Baron Zemo ile de çatışacak (en sonKaptan Amerika: İç Savaş) ve yeni rakip ABD Temsilcisi. Evet, 'ABD' gibi. Çok ince.

Fil

DisneyNature belgeseli kesinlikle kalbinizi çekecek

(Resim kredisi: Disney)

4. Fil

2019'un erişilebilir DisneyNature belgeselinin ardındanPenguenlerhakkında çok az ayrıntı biliniyorFil. Selefi, hayatın vahşi döngüsünü tasvir etmekten daha çok iç açıcı (sakarin olsa da) bir anlatım sunmakla ilgilenen bir doğa belgesiydi. Hata yapmayın: Bu Disney'in merceğindeki doğal dünya, ancak görkemli Antarktika sinematografisiyle bakmak muhteşem bir mercekti.

BekliyordukFilMegan Markle tarafından anlatıldığı söylenen, daha çok aynısı: Afrika'da yiğit bir genç filin tüm zorlukların üstesinden geldiği bir yürüyüş. Daha genç izleyiciler için zımparalanmış keskin kenarlara sahip olsa bile, doğal dünyayı tüm çarpıcı ihtişamıyla sergiliyor olması muhtemeldir.

Canavarlar inc.

Orijinal oyuncu kadrosu, devasa yeni devam filmi için geri döndü

(Resim kredisi: Disney Pixar)

5. İşteki Canavarlar

Önce zeki, eğlenceli ve dokunaklı geldiCanavarlar inc.ve ardından büyük bütçeli ön bölüm,Canavarlar Üniversitesi. Bob Iger, başlıklı yeni bir web dizisinde bu canavarlara korkutmaya geri dönmelerini ve Fareye biraz para kazanmalarını emretti.Canavarlar İş Başında.

Altı ay sonra ayarlayınCanavarlar inc.Hikaye, Tylor adlı bir Monsters Inc. çalışanının kahramanları Mike ve Sully ile tanışmasını anlatıyor. John Goodman, Billy Crystal ve hatta Disney'in eseri John Ratzenburger gibi Abominable (sevimli, hoş) Kardan Adam gibi tüm eski sesler mevcut. Kesin tarih bilinmese de bu yıl gösterime girecek.Canavarlar İş Başındaorijinal filmin tüm çekiciliğini yakalayacak şekilde ayarlanmış görünüyor.

Yıldız kız

America's Got Talent ödüllü Grace VanderWall başroldeYıldız kız

(Resim kredisi: Disney)

6. Yıldız Kız

Lise dramalarını gösterişli Marvel filmlerine tercih eden aralar için bir şey. Mart ayında yayınlanacakYıldız kızJerry Spinelli'nin ödüllü genç yetişkin romanının Disney Plus uyarlaması. Genç müzisyen Grace VanderWaal'ın oynadığı,Yıldız kızokulunu (ve genç kahraman Leo'nun hayatını) uyum sağlamayı reddederek daha iyi hale getiren ilginç bir yeni gelişin etrafında dönüyor.

Tam olarakYıldızlarımızdaki Hatakalabalık,Yıldız kızgenç bir yetişkin klasiğinin tüm özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte, kesinlikle herkes için olmayacak: Karakterlerin olaylı bir balodan sonra kendileri olmanın normal olduğunu öğrendikleri içten gençlik dramaları tarafından ertelenenlerin dönüşmesi olası değildir.

Mandaloryalı

Pedro Pascal, kötü şöhretli ödül avcısı olarak geri dönüyor

(Resim kredisi: Disney)

7. The Mandalorian: İkinci Sezon

Ödül avcılığı karmaşık bir meslektir ... ve tek bir sezonda doğru bir şekilde aktarılamayan bir meslektir. Pedro Pascal'ın buz gibi, İsimsiz Adam tarzı kahramanı Baby Yoda'ya galakside eşlik ederek, aranan suçluların peşinden koşarken ve Disney'in en yeni ticari nakit ineğini yıldızlararası adam kaçıranlardan korurken katılın.

Başka ne söylenmesi gerekiyor? Star Wars serisinin birinci sezonu, büyük bir başarıya imza attı. Obi-Wan serisi gibi daha fazla Star Wars projesinin geliştirilmesiyle, ikinci sezon kaçınılmaz olacaktı. Bu yılın sonunda kesinleşecek bir çıkış tarihi bekleyin.

Bunu beğendin mi?

Günümüzün en iyi Disney artı fırsatları DisneyDisney + Aylık £ 5,99 / ay Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 59,99 Görünüm-deDisney +Günümüzün en iyi Amazon Fire TV Stick fırsatları 73 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire TV Stick Lite BT Mağazası 29,98 TL AMAZON Fire TV Stick'i ... JD Williams 49,99 TL Amazon Fire TV Stick'i ... 365games.co.uk £ 59,21 Görüntüle Görüntüle Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Google Chromecast 2 fırsatları Google Chromecast very.co.uk 30 £ Google Chromecast'i görüntüle JD Williams £ 30 Google Chromecast Jacamo'yu Görüntüle £ 30 Amazon UK'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz