Close

Disney Plus ücretsiz deneme sürümü: hala nerede mevcut?

Kasım 2019'da piyasaya çıktığında akış devleri Netflix ve Amazon Prime'a karşı çıkmasına rağmen,Disney ArtıKesintisiz bir başarıydı: Disney klasikleri, gişe rekorları kıran MCU filmleri ve Pixar'ın beğenilen animasyonlarının kazanan kombinasyonuyla milyonlarca abone kazanırken, The Mandalorian gibi yeni içerikle mevcut IP'den altın döndürdü.

Ve yeni abonelerNSbaşlangıçta bir Disney Plus ücretsiz deneme ile 7 günlük ücretsiz erişim sağladı.

2021'de Disney Plus'a abone olun
Tüm aile için büyük bir içerik kitaplığına sahip olan Disney ve Pixar filmlerine ve TV'nin yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğine erişin. Marvel'dan Star Wars'a, The Simpsons'tan Hannah Montana'ya, özellikle de oyundan en iyi şekilde yararlanırsanız, gerçekten herkes için bir şeyler var.Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus paketini ayda 12,99 ABD Doları karşılığında birleştiren.Fırsatı Görüntüle


Ama sonra, Thanos'a yakışır bir hareketle, dava aylar sonra ABD, Yeni Zelanda, Kanada ve İngiltere gibi pazarlardan kayboldu. Disney Plus'ın hızlı büyümesi göz önüne alındığında - Aralık 2020'ye kadar 86 milyondan fazla abonesi vardı - Fare artık izleyicileri cezbetmek için ücretsiz denemeye ihtiyaç duymuyordu.

Ancak, Disney Plus ücretsiz denemesinin kullanılabilirliği bölgeden bölgeye farklılık gösterir. Aşağıda, bunların tadını çıkarmaya devam edebileceğiniz yerleri ve Disney Plus'a abone olan herkes için mevcut olan en uygun fiyatlı seçenekleri ayrıntılarıyla anlatacağız.


Disney Plus ücretsiz deneme sürümü: neden bir tane alamıyorum?

12 Kasım 2019'dan itibaren ABD, Hollanda ve Kanada'daki Disney hayranları, yayıncının 7.000'den fazla TV bölümü ve Marvel'in kutusu dahil 500 filmden oluşan kitaplığına kesintisiz, 7 günlük erişim sağlayan bir haftalık Disney Plus ücretsiz deneme sürümünü deneyebilir. ofis hitleri, National Geographic belgeselleri ve Aslan Kral gibi gerçek Disney klasikleri.

Ancak Haziran 2020'ye kadar, Avustralya, Birleşik Krallık, Hindistan ve Avrupa'nın çoğuna yayıldıktan sonra, en azından yukarıda belirtilen bölgelerde bir haftalık ücretsiz deneme süresinin kaldırılacağı açıklandı. Bir şirket sözcüsü, 'Disney Plus'ı büyütmek için farklı pazarlama, teklif ve promosyonları test etmeye ve değerlendirmeye devam ediyoruz' dedi ve harika içerik ve rekabetçi fiyatlandırma kombinasyonunun bunu kendi başına çekici bir teklif haline getirdiğini kaydetti.


Merakla beklenen oyunların prömiyeri yapmak üzere ve pandemi çoğumuzu kilit altında tutarken Disney, insanların filmin filme alınmış versiyonunu görmek için iki latte bedelini seve seve ödeyeceğinden emindi.Hamilton– canlı gösteri biletlerinin yüzlerce dolara satıldığı yer – aynı zamanda hizmete Frozen 2 gibi gişe rekorları kıran filmleri de ekledi.

Ücretsiz deneme olmadan Disney Plus edinmenin en ucuz yolu nedir?

Ücretsiz deneme birçok bölgede artık mevcut olmasa da, ABD'deki Verizon müşterileri, belirli Sınırsız ile 6 ay boyunca Disney Plus'a veya Disney Plus + Hulu (reklamlı) + ESPN Plus paketine ücretsiz olarak erişebilecekler. planlar. Aynı şekilde, İngiltere'de 02'ye yeni başlayanlar veya yükseltme yapanlar, Disney Plus'a 6 aylık ücretsiz abonelikten yararlanabilirler.

Verizon müşterisi değilseniz ancak ABD'de bulunuyorsanız,Disney Plus paketi (Hulu ve ESPN Plus dahil) ayda 12,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur. Bu, üç platformu da ayrı olarak satın aldığınızdan %28 daha az ve temelde size bunlardan birini kesinlikle bedavaya veriyor!

ABD, Birleşik Krallık veya Avustralya'dakiler aylık 6,99 ABD Doları, 5,99 Sterlin veya 8,99 Avustralya Doları tutarında bir ücrete bakacaktır. Ancak, yıllık tutarı önceden öderseniz çok daha iyi bir değer elde edersiniz. Eşdeğer yıllık maliyetler 69,99 ABD Doları, 59,99 Sterlin veya 89,99 ABD Doları'dır ve esasen yılda iki ay ücretsiz olarak size hediyeler sunar.


Yeni uluslararası aboneler için hem aylık hem de yıllık tutarlar 23 Şubat'tan veya ABD'de yaşıyorsanız 26 Mart'tan itibaren artacaktır. Bu nedenle, en az altı ay daha düşük fiyattan yararlanmak istiyorsanız, bu tarihlerden önce kaydolduğunuzdan emin olun.

Disney Plus şovları ve filmleri

(İmaj kredisi: Gelecek)

Disney Plus'ta ne izleyebilirim?

500'den fazla film ve 7.000 TV bölümünden oluşan sürekli genişleyen bir kütüphanenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Güzel ve Çirkin ve Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi animasyon klasiklerinden 2013'ün gişe rekorları kıran Frozen'a kadar Disney arşivi ve Toy Story, Soul ve Monsters Inc.'i içeren Pixar'ın tüm arka kataloğu var.

Gişe rekorları kıran filmlerini süper boyutlu isteyenler için, tüm Star Wars destanına ek olarak gezinmek için tüm Marvel Sinematik Evreni varken, SFX'ten bıkmışlar National Geographic'ten akıllara durgunluk veren gerçek hayat dramalarını alabilirler.

Ve hepsi bu değil, çünkü Disney Plus The Mandalorian, Black is King, The Right Stuff veWandaVision.

Herhangi bir yerde Disney Plus ücretsiz deneme sürümü var mı?

Disney Plus uluslararası alanda yayılmaya devam ediyor ve yeni pazarlarda, platforma yeni aboneler çekmek için Disney Plus ücretsiz deneme sürümünü dağıtmalarını bekliyoruz. 2021 boyunca yayın hizmeti Singapur, Hong Kong ve Güney Kore'de kullanıma sunulacak, bu nedenle bu ülkelerdeki Disney hayranları tek bir dolar ödemeden önce 7 günlük ücretsiz denemeyi dört gözle beklemelidir.

Yalnızca Kasım 2020'de Disney Plus erişimine sahip olan Brezilya ve Meksika gibi Latin Amerika ülkeleri, bir haftalık ücretsiz denemenin keyfini çıkarmaya devam ederken, Japonlar şu anda kendilerine sunulan 31 günlük deneme süresiyle daha da iyi durumda.