Close

Disney Plus: Disney + UK için tam lansman dizisi açıklandı!

Disney Plus, yalnızca iki hafta içinde Birleşik Krallık'a geliyor ve 500'den fazla film, 350'den fazla dizi ve 26 özel Disney + Originals listesi ile geldiğini ortaya çıkarabiliriz.


Yayın hizmeti, Fox, Marvel, Star Wars, National Geographic ve Disney’in kendi devasa arka kataloğundan geniş bir içerik kitaplığının yanı sıra The Mandalorian gibi dünyayı kasıp kavuran şovlarla ABD'de çoktan başladı.

Şimdi, hizmet 24 Mart'ta Birleşik Krallık'ta başlayana kadar sınırlı bir süre için,Disney Plus İngiltere, bir yıl boyunca yalnızca 49,99 £. Ayda 4,17 sterlin, bu şaşırtıcı derecede iyi bir değer.

Kara Panter, Kaptan Marvel ve neredeyse tüm Marvel Sinematik Evreni dahil olmak üzere 30'dan fazla Marvel filmini içeren Disney Plus içeriğinin devasa listesini ortaya çıkarabiliriz (karmaşık hak sorunları altında çalışan Örümcek Adam filmleri hariç).

Bu sayı, Fox’un Fantastic Four gibi film kitaplığını ve Days of Future Past gibi bazı X-Men filmlerini de içerir. Spider-Man And His Amazing Friends gibi eski tarz animasyon dizileri ve Agents Of SHIELD gibi canlı aksiyon yemleri dahil 50 Marvel TV dizisi de var.


Mutlu olacak sadece süper kahraman hayranları değil. Daha önce duyurulduğu gibi, bitti600 bölüm SimpsonsDisney'in Külkedisi ve Taştaki Kılıç'tan Prenses ve Kurbağa'ya kadar geleneksel animasyon filmlerinin tüm arka kataloğu gibi akış hizmetinde görünecek.

Disney + Birleşik Krallık Simpsons Plus


Woohoo! Simpsons, Disney Plus'a geliyor!

(Resim kredisi: Disney / Fox)

Animasyonlu klasiklere ayrıca geçen yılki Toy Story 4 ve DuckTales, Phineas ve Ferb, Gargoyles, Kim Possible gibi Disney TV dizileri de dahil olmak üzere 20 Pixar filmi eşlik ediyor ve çocukları (ve büyük çocukları) saatlerce eğlendirmek için daha fazla çizgi film yüklüyor.


Herbie ve Hannah Montana'dan Hocus Pocus'a Disney’in canlı aksiyon filmi stabil de burada. Onlara, o zamandan beri Disney’in afişine giren Home Alone, Mrs. Doubtfire, Sister Act ve James Cameron’ın Oscar ödüllü Avatar gibi Hollywood filmleri de katılıyor.

Tabii ki Disney Plus da orijinal içerikler ortaya koyuyor.Mandaloryalıİsimsiz bir ödül avcısının ve sevimli Baby Yoda'nın maceralarını anlatan Star Wars serisi, haftalık olarak yayınlanacak. Akış hizmeti aynı zamanda High School Musical: The Musical: The Series, The World Again to Jeff Goldblum ve daha fazlasını da içeriyor.

Mandaloryalı

Ödül avcılığı karmaşık bir meslektir ...


(Resim kredisi: Disney)

İlkiDisney Plus için gişe rekorları kıran on Marvel mini dizisi, The Falcon And The Winter Soldier, Ağustos ayında da gelecek, ancak yukarıdaki büyük yıllık anlaşmayı alırsanız onu yakalayabilirsiniz.

Disney Plus'ı alacak mısınız? Artık akış hizmeti neredeyse hazır ve sunulan muazzam içerik kitaplığını görün, The Mandalorian'ın ilk bölümüne vurduğumuz ilk günden itibaren TV'lerimizde olacağız. Sonra, belki de Simpsons'ın Homer, Springfield’ın Bira Baronu olduğu o bölümü ...

Bunu beğendin mi?

Günümüzün en iyi Disney artı fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +