Close

Disney Plus, Secret Invasion dahil iki Marvel şovu daha alacak

olmasına rağmenDisney Plusİngiltere de dahil olmak üzere bazı uluslararası bölgelerde henüz piyasaya sürülmedi, hayranlar Disney'in açıkçası muazzam arka kataloğunda sıkışıp kaldıktan sonra bile planlanan bir dizi yeni sürüm olduğunu biliyor. Pek çok kişinin listesinin başında, canlı aksiyon Marvel Stüdyoları serisi gelir.Loki,WandaVisionveŞahin ve Kış Askeri, son derece başarılı Marvel filmlerinden tüm başrol karakterleri.


Bununla birlikte, daha fazla Marvel içeriği planlanıyor ve yeni bir sızıntı, serinin Marvel Sinematik Evreni'nin yönünü şekillendirebileceğini iddia ediyor.

Yeni bir sızıntıKanayan SoğukMarvel'in platform için özel olarak ürettiği sekiz TV şovuna ek olarak, iki tanesi daha geliştirme aşamasında: biri henüz bilinmiyor, diğeri ise çağrıldığı söyleniyor.Gizli İstila.

İlk olarak 2007'de yayınlanan 'Secret Invasion' çizgi romanı, geçen yıl zaten öne çıkan Skrulls adlı şekil değiştiren uzaylılarla ilgiliydi.Kaptan Marvel. Hikaye boyunca, birçok önemli karakterin kaçırıldığı ve tam ölçekli bir uzaylı istilasının ilk dalgası olarak değiştirildiği ortaya çıktı.

Kaptan Marvel


Ben Mendelsohn, kırışık çivili skrull lideri Talos olarak

(Resim kredisi: Marvel Studios)

Doğruysa, bu Marvel Studios filmlerinin önümüzdeki birkaç yılını bilgilendirebilir. Dizi 'varana filmlere bağlandığı zaten onaylandı, Marvel meraklılarının hepsini görmek ve anlamak istiyorlarsa Disney Plus aboneliği almalarını gerektiriyor.

WandaVisionElizabeth Olsen'in yönettiği Scarlet Witch'in başrol oynadığı filmin olayları doğrudan etkilediği onaylandı.Doktor Garip 2, veLokiSınırlı dizi, hayranların en sevdiği karakteri gelecekteki film gösterimleri için hazırlayacak. Disney Plus uluslararası lansmana hazırlanırken Marvel Studios, milyarlarca dolarlık franchise'larının ağırlığını yayın hizmetinin arkasına atıyor.


Bunun Marvel başkanı Kevin Feige tarafından yaratıcı bir seçim mi yoksa yeni yayın hizmetinin başarılı olmasını sağlamak için Disney tarafından zorunlu kılınan bir karar mı olduğu belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, Marvel'in Disney Plus için planları büyüdükçe, akış hizmeti, süper kahraman hayranları için sahip olunması gereken bir şey haline geliyor.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi VPN
Günün en iyi Google Chromecast 2 fırsatları Google Chromecast very.co.uk £ 30 Google Chromecast'i görüntüle JD Williams 30 £ Google Chromecast'i görüntüle Jacamo 30 £ Amazon UK Görüntüle Benzer Amazon Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyisi için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz fiyatlar Bugünün en iyi Apple TV fırsatları 5 Amazon müşteri yorumu Apple TV (4. nesil) 32GB KRCS pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickApple TV (32 GB - 4. ... Amazon Prime 149 £ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz