Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus: Hamilton: An American Musical çevrimiçi olarak nasıl izlenir

Disney Plus: Hamilton: An American Musical çevrimiçi olarak nasıl izlenir

Disney Plusufukta zaten birçok ayrıcalık var. The Falcon And The Winter Soldier gibi Marvel dizilerinden The World'ün ikinci sezonlarına göre Jeff Goldblum ve The Mandalorian'a kadar, aboneler başka hiçbir yerde bulunamayacakları bir sürü içeriğe sahip olacaklar. Şu an itibariyle buna Broadway ve West End dahildir.


Hamilton'un orijinal Broadway prodüksiyonunun canlı kayıtları artık Disney Plus'ta izlenmeye hazır.

Disney, kaydın planlanan tiyatro çalışmasını etkili bir şekilde iptal etti ve onu doğrudan akış hizmetine getirdi. Disney Plus, ilk beş ayında benzeri görülmemiş bir şekilde 50 milyon kayıt toplayarak rekorları kırmış olsa da, pandeminin bir sonucu olarak prodüksiyondaki münhasırlarının çoğu ertelendi.

Böylelikle Disney, izleyicilerin hala yeni gelişen akış hizmetiyle ilgilenmesini sağlamak için Hamilton'a özel hakları olan AKA'yı öne çıkarıyor.

Hamilton


Lin-Manuel Miranda Hamilton olarak

(Resim kredisi: WikiMedia Commons)

Disney Plus: Hamilton nedir?

Hamilton: An American Musical, Amerika'nın daha az tanınan kurucu babalarından biri olan Alexander Hamilton hakkında bir rap müzikali. Şovun ilk gösterisinde başrolü oynayan Lin-Manuel Miranda tarafından yaratıldı ve Moana ve Mary Poppins Returns gibi filmlerin müziklerini yazarak Disney sevgilisi olmaya devam etti.


Prodüksiyon, 2013'te açıldığından beri büyük bir başarı yakaladı ve dünyanın en büyük şovlarından biri haline geldi. Disney, orijinal Broadway oyuncu kadrosunun oynadığı bir canlı prodüksiyon kaydedildi ve bu prodüksiyon (kendi başına En İyi Şovmen tarzı bir film yerine bir sahne kaydı) Disney Plus'a gelecek.

Disney Plus: Hamilton'ı çevrimiçi nasıl izleyebilirim?

YapabilirsinDisney Plus'a buradan kaydolun. Kilitlenme hüznünden kurtulmak için her tür içeriğe dalabileceğiniz bir haftalık ücretsiz deneme alacaksınız. Muazzam film ve TV şovları listesi, Marvel sinematik evrenindeki neredeyse her filmi, tamamı Simpsonlar'ı, tüm Star Wars destanını (Disney Plus'a özel The Mandalorian dahil) ve her Pixar filmini içerir.


Ayrıca, The Computer Wore Tennis Shoes'dan Lizzie McGuire'a kadar Disney'in tüm animasyon TV şovlarını ve filmlerini ve tüm canlı aksiyon arka kataloğunu alırsınız. Doğal olarak şu anda izlenebilen Hamilton'ı da içeriyor.

Disney Plus | Bir Hafta Ücretsiz Deneyin |Aylık 5,99 £ veya yıllık 59,99 £
Bir haftalık ücretsiz deneme edinin ve Avatar'dan Zootropolis'e Disney'in muazzam TV ve film arşivinde kendinizi şımartın. Bir hafta sonra onu seviyorsanız, yıllık abonelik alarak kendinize 12 £ tasarruf edin.Anlaşmayı Görüntüle

Aboneliğinizi aldığınızda, şehirdeki en sıcak bilet olan Hamilton: An American Musical'ı dinleyebileceksiniz. Şu anda canlı. Hepsi koltuğunuzun rahatlığından ayrılmadan.


Bunu beğendin mi?

  • Çoğu insan için en iyi 10 VPN hizmeti
Günün en iyi Disney Plus fırsatları DisneyDisney + Aylık £ 5,99 / ay Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 59,99 Görünüm-deDisney +