Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Disney Plus: Tüm Star Wars destanını 4 Mayıs'ta ÜCRETSİZ olarak izleme

Disney Plus: Tüm Star Wars destanını 4 Mayıs'ta ÜCRETSİZ olarak izleme

Dördüncüsü sizinle olsun. Bugün Star Wars Günü ve ister klasik Episode IV: A New Hope, bir Mandalorian binge-watch veya yakın zamanda piyasaya sürülen Rise of Skywalker ile kutluyor olun, tüm Star Wars içeriğini tek bir yerde yayınlayabileceğiniz tek bir yer var: Disney Artı.


Akış hizmeti, isteyebileceğiniz tüm zorla iten, lazerle patlayan, savurgan uzay eylemini bulabileceğiniz tek yerdir. Klon Savaşlarının yedi sezonu mu? Orada. Rogue One ve Solo gibi yan ürünler? Orada. Dokuz Skywalker destan filminin tümü? Orada, bugün hizmete giren Rise of Skywalker dahil.

Finn, Rey ve Poe, Kylo Ren ve İmparator Palpatine ile çatışırken bu, destanın en son sinema macerasını evde ilk kez yeniden yaşayabileceksiniz. Evet, sinemadaki en kırışık kötü adam son bir kötü gevezelikle geri döndü.

İster Birleşik Krallık'ta, ister ABD'de veya başka bir yerde yaşıyor olun, Disney Plus, hizmetin ÜCRETSİZ bir haftalık denemelerini sunuyor. 4 Mayıs'ı doğru bir şekilde kutlamak için şimdi üye olabilir ve birkaç dakika içinde Star Wars izlemeye başlayabilirsiniz. Anlaşmanın tamamına aşağıda göz atın.


Disney Plus |yedi günlük ücretsiz deneme
Gücü kullanma. Bu inanılmaz yedi günlük deneme süresini, 4 Mayıs'taki tüm Star Wars içeriklerinde kendinizi şımartmak için kullanın. Çift kanatlı bir ışın kılıcını sallayabileceğinizden daha fazla uzay operası izledikten sonra, arka taraf da dahil olmak üzere sunulan inanılmaz çeşitlilik için kalın Disney, Pixar, Marvel, National Geographic ve Fox katalogları.Anlaşmayı Görüntüle

Disney Plus'a neden kaydolmalısınız?

Oyuncak Hikayesinden Star Wars'a kadar Disney Plus'ın sunduğu her şeyin yanı sıra yolda olan her şeyi tartın ve Disney + 'ın çok fazla ilgi görmesi şaşırtıcı değil: bu, gelecek yenmek zor (sana bakıyoruz, Netflix).

Şu anda, Disney Plus'ın, insanların ilk kaydolduğu yayın hizmeti olarak Netflix'in yerini alması ve sonuncusu iptal etmesi için harika bir fırsata sahip olduğunu söyleyebiliriz - kesinlikle devasa bir içerik kitaplığına sahip, rakiplerinden çekilen içerikler. Disney Plus'ta göründüğü gibi platformlar.


Daha fazla Disney Plus fırsatı:

  • Birleşik Krallık hayranları: O2 ile altı ay ücretsiz kullanın
  • Disney Plus: bilmeniz gereken her şey
Günümüzün en iyi Disney artı fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Anlaşmayı Görüntüle-deDisney +