Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus, abonelerin seveceği harika bir yeni özellik ekledi

Disney Plus, abonelerin seveceği harika bir yeni özellik ekledi

Disney Plusşu anda dünyanın en sıcak yayın hizmetidir. Belirttiğimiz gibiDisney + inceleme'Bu dünyanın dışında içerik' sunar ve 'inanılmaz içerik kitaplığı' ve 'Dolby Vision ile 4K HDR' gibi yeni nesil görüntüleme seçenekleriyle 'paranızın tam karşılığını' sunar.


Pekala, şimdi Disney + yeni bir GroupWatch özelliği ekleyerek daha da iyi hale geldi. GroupWatch, adından da anlaşılacağı gibi, Disney + abonelerinden oluşan grupların bir gruptaki herhangi bir içeriği izlemelerine izin verir - bu, evde kalırken sinemaya gitmek gibidir.

Günün en iyi Disney Plus fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +

Aşağıdaki resimde görülebileceği gibi, yeni Disney Plus GroupWatch özelliğine hem ABD'de hem de İngiltere'de SAĞLAM ŞİMDİ sadece bir içerik parçasına tıklayarak ve ardından artık oynatma ve izleme listesi ekleme ile birlikte olan GroupWatch simgesini seçerek erişilebilir. .

Disney + GroupWatch simgesini görmek için kırmızı okun işaret ettiği yeri kontrol edin.

Disney Plus Disney + Grup İzle


Yeni Disney Plus GroupWatch düğmesi.

(Resim kredisi: Disney)

GroupWatch düğmesine bastığınızda, altı kişiye kadar içeriği sizinle birlikte izlemeye davet edebileceğiniz bir merkez sayfasına yönlendirilirsiniz, her bir kişi içeriği senkronize olarak görüntüleyebilir ve kontrollerine erişebilir.


Davetiyeler, oluşturulan benzersiz bir kodla işlenir ve bu kod, daha sonra istediğiniz şekilde diğer izleyicilerle paylaşılabilir. E-postayla gönderin, WhatsApp'tan yazın, txt gönderin - diğer kişinin Disney + hesabı olduğu sürece bağlantıya tıklar ve sizinle birlikte izlemeye başlarlar.

Disney Plus Disney + Grup İzle


GroupWatch kodunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşırsınız. Aynı anda en fazla altı kişi izleyebilir.

(Resim kredisi: Disney)

Bunun Pingtwitter'te Disney + için harika bir yeni ekleme olduğunu düşünüyoruz ve bu, akış hizmetinin Amazon Prime Video'ya ayak uydurduğu anlamına geliyor.yakın zamanda tanıtılanWatch Party adlı kendi GroupWatch sürümü.

Halihazırda bir Disney + abonesi değilseniz, şu anda dahil olmak için harika bir zaman olacaktır, çünkü tüm bir yıl için erişim yalnızca 69,99 ABD Doları / 59,99 ABD Doları karşılığında sunulabilir ve sinemaların çoğu için sınırlar dışında kalmasıyla, GroupWatch harika olabilir. kış tatili sezonunda arkadaşlarla sosyalleşmenin yolu.

Diğer Disney + haberlerinde dündoğrulandıGeoge Lucas'ın Willow serisi yakında yeniden ziyaret edilecek ve akış hizmetinde gösterilecek. Hayranlar için heyecan verici bir şekilde 1988 filminin orijinal yönetmeni Ron Howard Baş Yapımcı olarak geri dönerken, Warwick Davis filmin yıldızı da Willow Ufgood rolünü yeniden canlandırıyor.


Başka bir filmden çok bir dizi olacak olan Disney + Willow içeriğinin yeni yönetmeni, filmin o kadar büyük bir hayranı olan John M. Chu, hatta gerçek hayattaki kızı Willow'u ona selam olsun diye isimlendirdi. . Duyuru üzerine konuşan Chu şunları söyledi:

& ldquo; 80'lerde büyürken,Söğütbenim üzerimde derin bir etkisi oldu. En az olası yerlerdeki en cesur kahramanların hikayesi bana, bir Çin restoranında büyüyen ve Hollywood'a gitmek isteyen bir Asyalı-Amerikalı çocuğa kendi irademizin gücüne, kararlılığımıza ve tabii ki içsel büyüye inanmamı sağladı. Yani, Kathleen Kennedy'den Ron Howard'a kahramanlarımla çalışabilmem, bir hayalin gerçekleşmesinden daha büyük. Bu benim için kova listesi anı. & Rdquo;

Günün en iyi Disney Plus fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +
  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır