Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus, Hamilton ve Frozen 2 için zamanında BÜYÜK bir kalite artışı elde etti

Disney Plus, Hamilton ve Frozen 2 için zamanında BÜYÜK bir kalite artışı elde etti

Disney Plusyayın kalitesi kısıtlamalarının kaldırıldığını ve tüm kataloğun İngiltere ve İrlandalı izleyiciler için HD ve UHD olarak yayınlanmaya hazır olduğunu doğruladı, tam da bugün piyasaya çıkan Hamilton ve Frozen 2 için.


Disney, hip hop müzikali Hamilton'un yayın hakları için 75 milyon dolar ödedi. Bu, yatırımın hızlı bir şekilde geri dönüşünü işaretleyeceğini bildiğinden emin. Lin Manuel Miranda’nın müzikali, dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda nereye giderse gitsin tükendi ve biletler Disney Plus’ın aylık 5,99 £ tutarından çok daha pahalı. Haziran 2016'da çekilen bu versiyonda, aslında baş rolde Miranda rol alıyor - izleyicilerin de bir süredir göremediği bir şey.

Oh, ve üç 'F-bombası' içeren bir şovun aile dostu Disney Plus'a nasıl geçeceğini merak ediyorsanız, Miranda'nın size bir cevabı var:

... çocuklar görebilsin diye tam anlamıyla iki siktim: 1. Yorktown'da, 'f___'yi tekrar ayağa kaldırırım'2 üzerinde bir sessizlik var. Demokratik Cumhuriyetçiler 'Güneyli * plak çizik * akrabası'. 'Evde her ne istersen söyleyebilirsin (hatta albümü senkronize edebilirsin)! Seni seviyorum. Zevk almak.22 Haziran 2020

Bu arada Frozen 2, çok az tanıtıma ihtiyaç duyar - özellikle de küçük bir çocuğun sürekli mırıldanması sayesinde kafanıza 'Let It Go' sıkışmışsa. Film, dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda büyük bir 1,32 milyar dolar hasılat yaptı ve Disney bugün küçük ekranlara çıktığında benzer bir coşkuyu umuyor olacak.


Rakip hizmetler Netflix ve Now TV'nin aksine, Disney Plus, ister 720p ister 4K olarak yayın yapıyor olun, aylık 5,99 £ tutarındadır ve HDR veya surround ses için de ekstra ücret almaz. Bu, Simpsonlar'ın şimdiye kadar yaptığı her bölümün yer aldığı ilgi çekici kataloğuyla birlikte, onu bizim için değerli bir kazanan yaptı.& lsquo; 2020 en iyi yayın hizmeti 'ödülü.

Günün en iyi Disney Plus fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +