Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus, Netflix'i Raya ve Son Ejderha ile eğitti - işte nasıl

Disney Plus, Netflix'i Raya ve Son Ejderha ile eğitti - işte nasıl

Böylece bir hafta daha geçti ve bir kez daha, Pingtwitter'ün bizim işimizde yapacağını söylediği şeyDisney Plus incelemesigerçek oldu - akış hizmeti gerçekten 'bu dünyanın dışından içerik' teslim etti ve bunu rakiplerinin eşleşmediği bir şekilde yaptı.


Disney ArtıRaya and the Last Dragon geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi ve basitçe söylemek gerekirse, yeni animasyon filmi tüm dünyada parlayan eleştiriler aldı.

Film sadece muhteşem animasyonu için değil, aynı zamanda destansı anlatımı ve güçlendirici karakter temsili için de övüldü.

En önemlisi, yine de, Netflix'e karşı savaşında Disney Plus için başka bir zafer kazandı,ki şimdi kazanmanın yarısı.

Bugünün en iyi Disney Plus fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney +

Ve Disney Plus bunu ilk olarak, Disney, Marvel, Pixar, Star Wars, National Geographic, The Simpsons'ın tüm eserlerine tam erişim sağlayan abonelerle, paranın karşılığını fazlasıyla vererek başarıyor.ve şimdi Yıldız. Disney, içeriğini gerçekten ikiye katlıyor ve artık akış hizmeti tarafından sunulan gerçekten olağanüstü miktarda TV şovu, film ve belgesel var.


Ancak, ikincisi ve Disney Plus'ın yalnızca bir yıl içinde Netflix'in abone tabanının neredeyse yarısını hızla toplamasının daha da merkezi olanı, etkinlik yayınlama deneyimleri için yeni hedef olmasıdır. Sadece son altı ayda, akış hizmetinin sahip olduğu Raya ve Last Dragon tarzı özel lansmanların miktarına bakın.

Frozen 2, Hamilton, Onward, Soul, WandaVision, Mulan ve The Mandalorian Season 2 gibi büyük etkinlik deneyimi sürümlerinden bahsediyorum - insanların sanal su soğutucusu etrafında sohbet ettiği TV ve filmlerden bahsediyoruz. hafta sonu. 20 yıl önce insanlar Friends hakkında sohbet ederken, şimdi WandaVision gibi şovlar hakkında sohbet ediyorlar. Disney, akış hizmetine etkinlik TV deneyimlerini getirmeyi başardı ve şu anda hem Netflix hem de Amazon Prime Video'nun bunu yapma becerisini aklımda belirgin bir şekilde gölgede bırakıyor.


Ve sonra, Disney Plus'ın bunu yaparken aynı zamanda tüm aile için içerik sağladığını ve Raya ve Son Ejderha gibi herkes için bir şeyleri olan yeni filmlerini ve paranın karşılığını verdiğini düşündüğünüzde daha da gülünç görünmeye başlar.

Etkinlik yayını içerik hunisi de yakın zamanda Loki, Cruella veObi-Wan Kenobişimdiden hızla yaklaşıyor. Ve bu, yakında Netflix ve bugün faaliyette olan diğer tüm akış hizmetleri tarafından yakında karşılanmazsa, Disney Plus'ın dünyanın en popüler akış hizmeti olmasına yol açacaktır. Sonuçta, biri tüm aile için bu kadar çok yeni içerik sunarken neden birden fazla akış hizmeti için para ödeyesiniz?


Bu zor finansal zamanlarda hangisi her zamankinden daha önemli. Disney Plus'ın kazanmasının bir nedeni varEn İyi Video Akış HizmetidePingtwitter Ödüllerive Raya ve Son Ejderha tam olarak nedenini göstermeye devam ediyor. Netflix ve şirket endişelenmeli, çok endişelenmeli.

Harika Disney Plus aksiyonuna katılmak için aşağıdaki günümüzün en ucuz abonelik tekliflerine göz atın, Raya ve Son Ejderha'nın sunduklarının tadına bakmak için yukarıdaki resmi video fragmanına göz atın.

Bugünün en iyi Disney Plus fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney +