Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • ŞİMDİ TV kendini yükseltirken Disney Plus ve Netflix ateş hattında

ŞİMDİ TV kendini yükseltirken Disney Plus ve Netflix ateş hattında

Her ikisi deDisney ArtıveNetflixbugün düşünecek yeni bir rakiple uyandım,ŞİMDİ TVkendisini 'yeni bir kimlik, görünüm ve his' ile yükselttiğini ve adını sadece ŞİMDİ olarak değiştirdiğini teyit ediyor.


Akış hizmetinde doğrulanan haberresmi Twitter hesabı, abonelerinin artık 'dünyanın en iyi eleştirmenlerce beğenilen şovlarını, yeni ve özel filmlerini ve kaçırılmayacak sporları - canlı ve isteğe bağlı olarak' izleyebileceği anlamına gelir, ancak şimdi görsel bir yükseltme ve yeni bir ses tonuyla.

ŞİMDİ Genel Müdürü Marina Storti, marka değişikliği hakkında şunları söyledi:

'ŞİMDİ her zaman kaliteli eğlencenin evi olmuştur ve yeni marka evrimimiz, telaşlı bir dünyada bile kimsenin sevdiği eğlenceyi kaçırmamasını sağlar. NOW TV'den NOW'a geçerek birinci sınıf kalitemizi mükemmel sadelikle birleştiriyoruz. Bu yakınlık, en iyi eğlenceyi seven ve yaşayanlar için gerçek bir hedef ve topluluk yaratır.'

Disney Plus Netflix ŞİMDİ TV


(İmaj kredisi: ŞİMDİ)

NOW TV, Temmuz 2012'de Netflix gibi yayın hizmetlerine rakip olarak piyasaya sürüldü ve o zamandan beri, her biri aylık olarak satın alınan, filmlerden eğlenceye, çocuklara ve spora kadar çeşitli içerik geçişlerinden oluşan bir alakart menü sundu. Bu, NOW TV'nin bir sözleşme taahhüdü gerektirmediği ve herhangi bir zamanda bir, bir kombinasyon veya tüm içerik geçişlerinin alınması veya iptal edilmesi anlamına gelir.

Pingtwitter, aşağıdakiler gibi ilgili donanımları da dahil olmak üzere, hizmeti geçmişte birçok kez ele almıştır.ŞİMDİ TV Akıllı KutusuveŞİMDİ TV Akıllı Çubuk, ve genellikle hizmeti harika bir hizmet olarak tavsiye ettiler.Gökyüzü Quzun vadeli bir sözleşmeye bağlı kalmak istemeyenler veya sadece belirli bir içerik alanından (filmler gibi) zevk almak isteyenler için bir alternatif.

Disney Plus Netflix ŞİMDİ TV


(İmaj kredisi: ŞİMDİ)

Ve markanın ŞİMDİ'ye yükseltilmesi, hizmeti şu anda piyasada var olan rakipler panteonuna karşı rekabet edecek şekilde donatmaya yönelik görünüyor. NOW TV'nin 2012'de ilk kez piyasaya sürüldüğü ve Netflix'in akış hizmeti savaş alanındaki tek oyuncu olduğu zamandan farklı olarak, şimdi Disney Plus, Amazon Prime Video ve en yakın zamanda çok şey var.Paramount Artıharekete geçmek.

Yeni görünüm, örneğin 1000'den fazla film akışı sağlayan bir sinema kartının üzerinde yer alırken, NOW'un spor geçişi 11 Sky Sports kanalının tümüne erişimin kilidini açar, bu da Premier Lig futbolu, uluslararası kriket gibi canlı sporlara erişim anlamına gelir. F1, golf ve daha fazlası.

Burada, Pingtwitter'te bu yeniden markalaşmayı memnuniyetle karşılıyoruz, ancak şimdi ŞİMDİ, şu anda 1080p'de sınırlı olan akış çözünürlüğü açısından teklifini yükseltmesini istiyoruz. Diğer akış hizmetleri artık içeriklerinin çoğunu 4K çözünürlükte sunduğunda, bu hizmet için bariz bir iyileştirme alanı gibi görünüyor.

ŞİMDİ hakkında daha fazla ayrıntı ve içerik paketlerinin her birinin ne kadara mal olduğunu öğrenmek için hizmetin sayfasına gidin.resmi internet sitesi.


Bugünün en iyi Sky Now TV fırsatları 548 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Benzer Amazon US Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Netflix fırsatları Netflix Standard $13,99 /ay Netflix'te Görüntüle Bugünün en iyi Disney Plus fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl GörünümNSDisney +