Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus Premier Access açıkladı: Ne kadar ve size ne kazandırıyor?

Disney Plus Premier Access açıkladı: Ne kadar ve size ne kazandırıyor?

Geçen Eylül ayında Disney Plus Premier Access'in tanıtımını kaçırdıysanız,canlı aksiyon Mulan filminin ilk gösterimi, o zaman ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz, şimdi Raya ve The Last Dragon'un piyasaya sürülmesiyle herkes tekrar onun hakkında konuşuyor.


Disney Plus Premier Access, pandemi sırasında bir defaya mahsus olmak üzere tasarlandı, böylece hayranlar yeni çıkan Mulan'ı sinemalarda ilk kez çıkacağı tarihte evde izleyebilecekler, ancak altı ay sonra Disney onu geri getiriyor ve yapabilir. Bu normal bir fikstür, bu yüzden bir film tutkunuysanız, Disney filmlerini seviyorsanız veya yeni çıkanları izlemeye hevesli genç izleyicileriniz varsa, bir göz atmaya değer.

Disney Plus üyesi değilseniz, Pingtwitter'lere göz atabilirsiniz.Disney Artıdaha fazla ayrıntı için inceleyin ve Birleşik Krallık'taysanız, bize uğrayın.Disney Plus İngiltere rehberi.

Freya ve Son Ejderhayı Disney Plus Premier Access'te izleyin| Şu an müsait
Freya and the Last Dragon'u Disney Plus'ta 4 Mayıs'a kadar Premier Access ile izleyebilirsiniz; bu da sizi 29,99 $ / 19,99 £ / 34,99 AU $ geri alacak. Bu tarihten sonra, tüm Disney Plus abonelerine yayınlandığında tekrar yakalamak için 4 Haziran'a kadar beklemeniz gerekecek.Fırsatı Görüntüle


Disney Plus Premier Erişim: nedir?

Özetle, Disney Plus Premier Access, filmleri vizyona girdikleri gün koltuğunuzun rahatlığında izlemenize olanak tanır. Premium isteğe bağlı video (PVOD) hizmeti, temel Disney Plus aboneliğinize ek olarak belirli bir içerik parçası için ek, tek seferlik bir maliyettir.Geçen ay fiyat artışı; ve sonsuza kadar kitaplığınızda kalır!

Disney Plus kitaplığındaki diğer bir dizi içerikte olduğu gibi, Disney Plus Premier Access de UHD, HDR ve Dolby Atmos desteği sunarak mümkün olan en iyi ev izleme deneyimini sunar. Ev kurulumunuzu yükseltmek istiyorsanız, Pingtwitter'leren iyi televizyonveen iyi ses çubuğurehberler size yardımcı olabilir.


Disney Plus Premier Erişim: Maliyeti ne kadar?

Disney Plus Premier Erişimi 29,99 $ / 19,99 £ / 34,99 AU $'dan gelir ve bundan yararlanmak için Disney Plus abonesi olmanız gerekir. Freya and the Last Dragon, geçen Eylül ayında Mulan'ın canlı aksiyonundan sonra bu özelliği kullanan ikinci film olacak.

Bir Disney Plus aboneliği artık maliyetiAyda 7,99 ABD Doları / 7,99 ABD Doları / 11,99 ABD Dolarıgeçen ayki bir fiyat artışını takiben veya bir yıl için 79,99 $ / 79,90 £ / 119,99 AU $. Yani aylık aboneliğinize Freya ve Last Dragon'u eklerseniz, bu toplam 87.98 $ / 87.89 £ / 131.98 AU $ olur.


Freya ve Son Ejderha'yı izlemeye değer olup olmadığı size kalmış, ancak yaza kadar ortadan kaybolmadan önce düşünmek için üç ayınız var!

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl GörünümNSDisney +