Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus, yeni Star Wars şovlarında Luke Skywalker'ı yeniden canlandıracak

Disney Plus, yeni Star Wars şovlarında Luke Skywalker'ı yeniden canlandıracak

Pingtwitter son zamanlarda nasıl olduğu hakkında konuştuDisney Artıgibi heyecan verici yeni şovlarla Star Wars evrenini gerçekten ileriye götürüyor.Mandaloryalıve gelenObi-Wan Kenobi TV DizisiHer ikisi de geçmiş Star Wars oyuncularını görmüş, ünlü karakterleri oynamak için geri dönüyor.


Bununla birlikte, ilerlemeye devam edersek, en ünlü Star Wars karakteri Luke Skywalker, hayranlarının Star Wars: The Last Jedi'da öldüğünü gören Mark Hamill tarafından oynanmayacak gibi görünüyor. Bunun yerine karakter, gelecekteki Disney Plus Star Wars TV şovlarında ve filmlerinde tamamen yeni bir aktör tarafından oynanacak.

Pekala, bu, bilgili bir içeriden biriyle, en son planlanan oyuncu seçimi çağrısına inanılacaksa.bunu belirtenŞu anda Disney'in çeşitli Marvel filmlerinde ve TV şovlarında The Winter Soldier'ı oynayan aktör Sebastian Stan, 'Luke Skywalker projeleri için gözlendi', 'Luke Skywalker'ın birden fazla projede yer aldığı konuşuldu' ve hiçbir şey yokken henüz imzalanmadı 'Sebastian Stan onların adamı'.

Bu döküm sızıntısı, Disney Plus'ın geçen yılın sonlarında duyurduğu gerçeğiyle uyumlu görünüyor.12 getirmek için çalışıyorŞu ana kadar sadece birkaçı duyurulan yeni Star Wars projeleri hayata geçiyor.

Sebastian Stan'in Luke Skywalker'ın yeniden düzenlenmesiyle ilişkilendirilmesinin temel nedeni iki yönlüdür. İlk olarak, The Mandalorian Season 2'de Mark Hamill'in yoğun bir şekilde CG'd kamera hücresi görünümüyle kanıtlandığı gibi, orijinal Luke şimdi biraz iyileşiyor ve eskiyen CG oldukça etkileyici olsa da, açıkça kullanılamaz. Luke Skywalker'ın her zaman ekranda olduğu mülk.


İkincisi, Sebastian Stançokgenç bir Mark Hamill'e benzer ve bu nedenle, genç Luke Skywalker'ın maceralarına odaklanan yeni Star Wars TV şovları ve filmleri için ideal bir oyuncu seçimi olacaktır.

İçeriden birinin belirttiği gibi, henüz hiçbir şey doğrulanmadı, ancak burada Pingtwitter'teki bakış açımıza göre, bu oyuncu seçiminin mükemmel bir anlam ifade edeceğini düşünüyoruz. Sadece Stan değilbakmakdoğru, ama aynı zamanda Disney Plus'ta gösterilen Disney'in sahip olduğu içerikte zaten rol aldı. Genç Luke Skywalker'ın maceraları da mükemmel işleyecekti. The Mandalorian, Disney Plus için büyük bir başarı oldu ve benzer bir dizi, örneğin The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi arasındaki Luke'un anlatılmamış hikayelerine odaklanıyor.sonrasındaJedi'nin Dönüşü çok büyük bir kapsama sahiptir.


İnsanlara Disney Plus'a kaydolmak için bir başka harika neden daha vereceğinden, yakında bu yeni Luke Skywalker Star Wars projeleri hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz. bizde dedikDisney Plus incelemesiakış hizmetinin 'bu dünyanın dışında içerik' sunduğunu ve yeni bir Luke Skywalker dizisi veya filminin bunu doğrulayacağını söyledi.

Bugünün en iyi Disney Plus fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl GörünümNSDisney +