Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus aboneliği hediye kartları artık mevcut - ve BÜYÜLÜ!

Disney Plus aboneliği hediye kartları artık mevcut - ve BÜYÜLÜ!

Disney Plusşu anda dünyanın en iyi akış hizmetidir ve tüm aile için inanılmaz bir içerik yelpazesi sunar.


Disney, Pixar, Star Wars, Marvel ve National Geographic'in birleşik gücü sayesinde, sunulan şaşırtıcı miktarda içerik var.

BizimDisney + inceleme, akış hizmetine maksimum 5 yıldız verdiğimiz yerde, 'bu dünya içeriğinin dışında' sunduğunu ve 'para için harika bir değer' olduğunu belirttik.

Pekala, şimdi bu Disney + kalitesini bir arkadaşınız veya aile üyenizle paylaşabilirsiniz, çünkü Disney, kış tatili sezonu için tam zamanında hizmet için hediye abonelik kartlarını başlattı.

Bu abonelik kartları, alıcıya bir yıl boyunca Disney + hediye ederek hizmete tam erişim sağlar.


Bunun Pingtwitter'te harika ve uzun ömürlü bir hediye olduğunu düşünüyoruz. Disney + 'daki şovların ve filmlerin seçimi, içeriğinin çoğunu 4K HDR ve Dolby Atmos surround ses sesiyle yayınlama yeteneği de harika.


Disney + Abonelik Hediye Kartı |69,99 $ / 59,99 £ | Şu an müsait
Bu hediye kartıyla, Disney + 'a 365 günlük sınırsız erişim verebilirsiniz. Bu, Disney, Star Wars, Pixar, National Geographic ve çok daha fazlasının tüm eserlerine tam erişim. Hediye kartı, alıcıya seçtiğiniz tarihte ve ekli kişisel mesajınızla birlikte e-posta ile gönderilir.Anlaşmayı Görüntüle

Disney + abonelik hediye kartı şu şekilde çalışır. Disney + web sitesine gidip bir abonelik kartı satın alırsınız. Ardından, kartın alıcıya hangi tarihte e-postayla gönderileceğini belirleyebilir ve ayrıca ona eşlik edecek kişiselleştirilmiş bir mesaj da belirtebilirsiniz. 'Bir yıllık Disney +' ın tadını çıkarın! Pingtwitter 'den


Mesajınızla birlikte bu abonelik, seçtiğiniz tarihte şanslı kişiye basit bir 'nasıl kullanılacağı' talimatları ile birlikte e-posta ile gönderilir.

Ancak unutulmaması gereken tek bir şey var ve o da Disney + hediye aboneliklerinin yalnızca yeni müşteriler tarafından kullanılabileceği, bu nedenle maalesef zaten Disney + izleyen arkadaşlarınız ve aileniz hediye kartı aboneliğinden yararlanamaz.

Kendiniz için Disney + fikrini beğendiniz mi? Ardından, aşağıdaki akış hizmetinde bugünün en iyi fırsatlarına göz attığınızdan emin olun:

Bugünün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +