Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus, Amazon Fire TV'de mevcut olacak ve Alexa entegrasyonuna sahip olacak

Disney Plus, Amazon Fire TV'de mevcut olacak ve Alexa entegrasyonuna sahip olacak

Disney PlusABD lansman tarihi, 12 Kasım, neredeyse geldi. Ve orijinalleri izlemek için bizim kadar heyecanlıysanızMandaloryalıveLokive mevcut Disney içeriği kitaplığından yararlanmanın yanı sıra, ileride yeni aboneliğinizi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için endişeleneceksiniz.


Disney Plus'ın akıllı cihazlarda gösterilmesinin yanı sıra, hizmetin erişimini genişletecek ve içeriğine yalnızca sesinizin gücüyle erişmenizi sağlayacak bir anlaşma imzalandı.

  • Disney Plus Star Wars filmleri 4K, HDR10 ve Dolby Atmos sesli olarak mevcuttur

Disney Plus, Amazon Fire TV'de ve Amazon Fire TV Stick ve Kindle Fire tabletler gibi tüm ilgili cihazlarda mevcut olacak. İki şirketin geçen ay ABC ve National Geographic de dahil olmak üzere Disney'in uygulamalarına ilişkin reklam hakları konusunda anlaşmazlığa düştüğü bildirildi. GöreWall Street JournalAmazon hizmetlerinin Disney Plus uygulamasını barındırmasına izin verecek bir anlaşmaya varıldı.

Ek olarak, Disney Plus uygulamasına Amazon Alexa ve Evrensel Arama becerisi ile erişilebileceği bildiriliyor. Sesli komutlarınızı kullanarak belirli şovlar talep edebileceksiniz ('Alexa, oynaMandaloryalı') ve Alexa, Discover özelliği ile gösteriler önerecektir.

Amazon Ateş çubuğu


(Resim kredisi: Amazon)

Anlaşmanın gerçek şartları ne olursa olsun, Amazon Fire hizmetlerinde Disney Plus'a ev sahipliği yapmak her iki taraf için de gerçek bir darbe. Disney Plus'ı Samsung ve LG akıllı cihazlarda da kullanabileceksiniz, ancak ABD dışındaki tarafların yine de beklemesi gerekecek. Birleşik Krallık'ın nihayet bir çıkış tarihi var, ancak maalesef biraz uzak: 31 Mart 2020. Uzak durMandaloryalıo zamana kadar spoiler.

Bunu beğendin mi?