Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • DJI Mavic Mini incelemesi: biri ve hepsi için ultra hafif, yüksek çözünürlüklü bir kamera drone

DJI Mavic Mini incelemesi: biri ve hepsi için ultra hafif, yüksek çözünürlüklü bir kamera drone

DJI’nın pembe kadrosuna en son üyesi geldi ve bu tam bir kraker. Paketinden çıkardık, açtık, etkinleştirdik, uçurduk, ayarlarla oynadık, kamerayı kullandık ve telaşları izledik ve açıkçası sadece dronun kendi kalitesi ve görüntüleriyle şaşkına dönmüyoruz. vuruyor, ama aynı zamanda inanılmaz fiyat.

Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, biraz daha detaya girelim… Ya da belki hemen gidip bir tane satın almalısınız. Daha fazla teşvik gerekirse, biz de taçlandırmaya karar verdik.En iyi dronePingtwitter Ödülleri 2020'de.

• DJI Mavic Mini'yi Amazon'dan satın alın

Black Friday fırsatları İngiltere: en çok satan ve perakendecilerden alışveriş yapın


DJI Mavic Mini incelemesi: fiyat

DJI Mavic Mini incelemesi

DJI Mavic Mini'nin fiyatı sadece 369 £


(Resim kredisi: DJI)

Yeni Mavic Mini mükemmel fiyatlandırılmıştır ve muhtemelen kitleler için ilk yüksek kaliteli kamera taşıyan drone'dur. Yalnızca 369 £ 'dan, tatil öncesi ani bir satın alma işlemi veya sevdiğiniz birinden Noel hediyesi için mükemmel bir fiyat noktasıdır. Ve alıcı pilot yeni oyuncağını doğrudan binanın yan tarafına uçurursa veya aptalca dronun bir su kütlesinin üzerinden geri dönerken pilinin bitmesine izin verirse, o zaman en azından kaybetmek kadar büyük bir kayıp olmaz. bir Mavic Pro veya daha maliyetli bir şey. Evet, yine de üzüleceksiniz ama belki de intihar etmeyeceksiniz, özünü anlarsanız.

DJI Mavic Mini incelemesi: pilot kaydı gerekmez

Bu önemli kısım ve hoşunuza gidecek. Mavic Mini, pil ve 32GB Micro SD kart (dahil) ile tam dolu olarak sadece 249g ağırlığındadır. Bu, CAA’nın yeni 250g yönetmeliğinin bir gram çekingenliğidir; bu, kaydı yaptırmanız, çevrimiçi bir testi geçmeniz, her yıl £ 9’dan fazla para vermeniz ve üzerine bir pilot kimlik etiketi yapıştırmanız gerekmediği anlamına gelir. Sadece uç bebeğim, uç.


DJI Mavic Mini incelemesi: benim, bu küçük

DJI Mavic Mini incelemesi

Avucunuzun içinde net 2,7K havadan video

(Resim kredisi: DJI)

Büyük kardeşleri Mavic Air, Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom gibi, Mavic Mini de ister bir çift çene içinde saklanmış ister küçük bir el çantasında taşınmış olsun, mükemmel bir taşınabilirlik için tamamen katlanabilir. Aslında, sadece 160 mm uzunluğunda, 202 mm genişliğinde ve 55 mm yüksekliğiyle bir iPhone 11'in altına saklanacak kadar küçüktür. Yine de, kollar tamamen uzatıldığında, kollar arası ayak izi Mavic Air'inki ile hemen hemen aynıdır. .

Mavic Mini'nin küçük boyutu ve düşük ağırlığı, çoğu çarpma ve düşmeden kurtulmasına da yardımcı olacaktır. Doğru, olayın türüne bağlı, ancak çok hafif olduğu ve ön kolları oldukça esnek olduğu için, teorik olarak bir kazadan daha büyük ve daha ağır eşlerinden daha iyi kurtulmalıdır.


DJI Mavic Mini incelemesi: kamera performansı

DJI Mavic Mini incelemesi

Mavic Mini, üç eksenli mekanik bir gimbal ile donatılmıştır ve kamerası 2.7K video ve 12mp fotoğraf çeker

(Resim kredisi: DJI)

Kameranın muhtemelen bir dronun en önemli parçası olduğu düşünülürse (DJI buna Everyday Fly Cam dediği boşuna değil), bu yazar bunun küçük bir kraker olduğunu söylemekten mutluluk duyar. Kabul edildiğinde, daha büyük Mavics'in bazı resim ve video profili seçeneklerini desteklemez, ancak standart resim ayarı bile kutudan çıkar çıkmaz mükemmeldir.

Mavic Mini, saniyede 60 kareye kadar 1080p video ve 30 fps'ye kadar süper net 2,7K video çekiyor. Tam 4K olarak çekim yapmaması hiçbir şekilde bir engel değildir çünkü 2,7K, ortalama bilgisayar monitörü ve kesinlikle herhangi bir tablet veya telefon için yeterince iyidir. Ayrıca, 4K dosyalar o kadar büyüktür (her klip için birkaç gigabayta kadar), çok fazla sabit disk alanı kaplarlar ve iyi donanımlı bir bilgisayardan başka herhangi bir şey üzerinde düzenlemeyi kekemelik bir kabusa dönüştürürler. Ve her neyse, bu fiyata bir tür değiş tokuş olması gerekiyordu.

Fotoğrafçılığına girenler için, drone'nun 1 / 2.3 & rdquo; CMOS donanımlı kamera, iyi aydınlatma koşullarında çekildiğinde gerçekten patlayan 12 MP'lik kusursuz fotoğraflar çeker; düşük ışıkta da çok perişan değil. Tahmin edileceği gibi, drone'nun küçük mekanik üç eksenli gimbali, sert bir esintiyle savaşırken bile, drone uçuş sırasında ne kadar ürkek görünürse görünsün tüm videonun kesinlikle sağlam ve sabit kalmasını sağlar. Hangisinden bahsetmişken ...

DJI Mavic Mini incelemesi: uçuş performansı

DJI Mavic Mini incelemesi

Bu bebek bir kuş gibi uçuyor - steroidlerle

(Resim kredisi: DJI)

Küçültülmüş boyutlarına rağmen, Mavic Mini uçarken olağanüstü stabildir ve Spor moduna geçildiğinde çok hızlı ve çeviktir. Gerçek şu ki, onun bir esintide mücadele etmesini bekliyordum, ancak güvenilir GPS kilidi, parmaklarım çubuklardan uzak olduğu sürece sabit kalmasını sağladı. Ayrıca telefona video akışının kalitesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Aslında, her şey sadece… çalıştı. İstatistiklerini beğenenler için Mavic Min, tek bir şarjla 30 dakikaya kadar mutlu bir şekilde uçacak ve 4 km'lik bir iletim mesafesine sahip olacak (CAA'nın görüş alanı düzenlemesinin çok ötesinde).

DJI Mavic Mini incelemesi: uygulama

Yeni DJI Fly uygulaması Mavic Mini için özel olarak tasarlanmıştır. Arayüzünün kullanımı kolaydır ve çok fazla alt menüyle dağınık değildir. Ayrıca araçla çok kolay bir şekilde eşleşti ve herhangi bir aksaklık olmadan bir güncellemeyi tamamladı. Uygulama, D-Log (düzenleme sırasında verimli renk düzeltme için uygun düz, doymamış bir profil) gibi herhangi bir özel video profili ayarı sağlamasa da, standart varsayılan resim ve video ayarları çoğu kullanıcı için yeterince iyidir ve her zaman geçiş yapabilirsiniz. enstantane hızı ve ISO gibi daha gelişmiş ayarlar için manuel.

Diğer Maviklerde olduğu gibi, uygulama aynı zamanda maksimum irtifa ve mesafe, eve dönüş için minimum yükseklik ve gimbal için perde hızı ve pürüzsüzlük gibi uçuş parametrelerini değiştirmenize izin verir. Otomatik uçuş modu cephesinde, dronie, roket, daire ve sarmal dahil olmak üzere küçük bir 'Hızlı Şut' çeşidi sunar, ancak en azından şimdilik beni takip etme modu yoktur.

DJI Mavic Mini incelemesi: üzgünüm, burada engellerden kaçınma yok

Büyüklüğü ve optimum ağırlık limiti göz önüne alındığında, doğal olarak bir şey vermesi gerekiyordu ve elbette DJI, Mavic Mini'yi herhangi bir engel önleme sensörüyle donatmamaya karar verdi. Bunun hiçbir şekilde anlaşmayı bozacağını düşünmüyoruz çünkü biz (ve bildiğimiz diğer el ilanları) geçmişte engellerden kaçınmaya hiç ihtiyaç duymadık. Sağduyu kullandığınız sürece, Mavic Mini'yi olduğu gibi uçurmakta sorun yaşamazsınız.

DJI Mavic Mini incelemesi: kutuda neler var?

DJI Mavic Mini incelemesi

Fly More Combo, bir sürü harika şeyle birlikte gelir

(Resim kredisi: DJI)

Temel paket, bir telefon kızağı (kameradan video akışını izlemek için), açma / kapama ve 'eve dön' düğmeleri, kameranın yüksekliğini kontrol etmek için yumuşak bir gimbal tekerleği ve omuz ile donatılmış çok basit bir el kumandası içerir. fotoğraf ve video çekmek için düğmeler. Ayrıca tek bir akıllı uçuş bataryası, şarj cihazı, bir çift yedek sahne ve kontrol çubuğu, ayrıca iPhone veya Android cihazınız için bir sürü farklı telefon kablosu elde edersiniz. Ancak, sadece 90 £ daha fazla harcamanızı veDaha Fazla Combo Uçunmuhteşem bir balıksırtı taşıma çantası, dört pil, dört pili aynı anda şarj etmek için bir şarj cihazı ve iç mekan uçuşları için pervane koruyucuları içerir. Tek bir pilin fiyatı 45 sterlin olduğu göz önüne alındığında, Fly More Combo'nun gerçek bir beyinsiz olduğunu düşünüyoruz.

DJI Mavic Mini incelemesi: karar

DJI Mavic Mini incelemesi

DJI Mavic Mini, muhabbet kuşları için mükemmel bir drone

(Resim kredisi: DJI)

Her zaman en kaliteli kameralı drone özlemini duyduysanız ancak küçük bir servet fırlatma fikrinden hoşlanmadıysanız, o zaman bu kuş sizin için. İnanılmaz derecede küçük ve taşınabilir, uçuş sırasında dikkat çekici derecede sağlam ve güvenilir, kontrol edilmesi zor ve büyüleyici derecede iyi sinema görüntüleri çekiyor. CAA'ya kayıt yaptırmanız gerekmediği gerçeği, pastanın üzerinde bir kirazdır.

Rüzgarın hangi yönden estiğini bilmek istiyorsanız, her zaman DJI'ye danışmalısınız ve Shenzhen merkezli pazar lideri, kural kitabını sadece DJI Mavic Mini ile atmakla kalmadı, aynı zamanda şimdiye kadarki en iyi insansız hava araçlarından birini yarattı.

• DJI Mavic Mini'yi Amazon'dan satın alın

Bugünün en iyi DJI Mavic Mini fırsatları DJI - Mavic Mini Quadcopter ... En İyi Satın Al $ 399,99 DJI Mavic Mini Portable Drone ... Amazon 469 $ Daha Fazla Teklif Göster
  • Drone satın alma rehberiniz