Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Bu Samsung Note 21 Ultra videosu 2021'in en büyük akıllı telefon sırrını ortaya çıkarıyor mu?

Bu Samsung Note 21 Ultra videosu 2021'in en büyük akıllı telefon sırrını ortaya çıkarıyor mu?

Samsung telefonların Note serisi için geçen yılki lansmanından bu yana işler iyi görünmüyor.Samsung Galaxy Not 20veGalaxy Note 20 Ultra. Bunun nedeni, Güney Koreli üreticinin fabrikayı terk etmeyi planladığını gösteren birden fazla hikayenin kopmuş olması.Samsung Galaxy Not 21Bu yılki telefon çeşitleri.


Bunun için, Samsung'un uzun vadeli teklifini daha yeni öneriye göre düzene sokmak istemesi de dahil olmak üzere birkaç neden verildi.pandemi kaynaklı çip kıtlığıSamsung'un 2021'de iki amiral gemisi telefon serisi üretememesi nedeniyle suçlular. Bunun sonucu olarak, Pingtwitter dahil birçok yorumcu Note serisinin en azından kısa vadede ölü gibi göründüğünü bildirdi.

Samsung aslında kartlarını göğsüne çok yakın mı tutuyor? Sonuçta bir Note 21 serisi alıyor olabilir miyiz? Veya en az bir amiral gemisi modeli? Ne de olsa, henüz hiçbir şey yüzde 100 doğrulanmadı ve bu Note hayranlarına umut veriyor. Ve umuttan bahsetmişken, bir Samsung Galaxy Note 21 Ultra'nın piyasaya sürüldüğünde ne kadar özel olabileceğini bize en iyi şekilde gösteren yeni bir video internete düştü.

Bu video yetenekli geleceğin teknoloji tasarımcısının eseridir.Technizo Konsepti, görünen şeyi kim yarattınihaiNote serisi amiral gemisi. Buradaki telefon, 120 Hz yenileme hızına sahip 7.1 inç Dinamik AMOLED ekran, Exynos 2100/Snapdragon 888 çip üzerinde sistem ve 100x hibrit zumlu 108 MP ana kamera ile geliyor.

Telefonun tasarımı açıkça yakın zamanda piyasaya sürülenSamsung Galaxy S21 Ultra, ancak bu telefondan farklı olarak aslında bir S Pen dijital ekran kalemi ile birlikte gelir ve telefonun içinde saklanabilir (S21 Ultra, S Pen kullanımını destekler ancak bir kalemle birlikte gelmez ve cihazda saklanamaz).


Tasarımın farklı olduğu nokta ise şu ana kadar hiçbir Samsung Galaxy cihazında yer almayan yeni nesil ekran altı selfie kamerası ile gelmesi. Burada, Pingtwitter'te, gelecek yılki Samsung Galaxy S22 serisinin, Samsung için ekran altı kameraların piyasaya sürüleceği yer olduğunu duyduk, ancak Note 21'in gerçekten teknolojiyi piyasaya sürmesi şaşırtıcı olurdu.

Bunun olma ihtimali nedir? Çok ince, ancak Note serisi geleneksel olarak Samsung'un teknik lideri olduğundan, fikir çok da uzak değil. Mümkün ama olası değil.


Fiyat açısından, bu telefonun perakende satış fiyatı 1399 $ olarak tanımlanıyor, bu da S21 Ultra'dan bile daha yüksek, ancak Ağustos 2021'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung, Note serisini geleneksel olarak Ağustos'ta piyasaya sürüyor, ancak bu normal bir yıl içinde. , yani şu anda bunun ne kadar doğru olduğu görülecektir.

Burada, Pingtwitter'te, Note 21 gerçekten de şimdiye kadarki son Note serisi telefon olsaydı üzülürdük ve Samsung bu yıl bir Note telefonu piyasaya sürmeyecekse, bunun sadece geçici bir önlem olduğunu umuyoruz. Ya öyle ya da S serisinin amiral gemisini her yıl aynı dijital ekran kalemi depolamasını sağlamanın bir yolunu bulun.


Umarım yakında Samsung Galaxy Note 21 serisi hakkında resmi bir şeyler duyarız.