Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Bunu yatmadan önce yapmak REM uykunuzu neredeyse ikiye katlayabilir.

Bunu yatmadan önce yapmak REM uykunuzu neredeyse ikiye katlayabilir.

Pandemi, birçok insanın uyku rutinlerini olumsuz etkiledi. Size yardımcı olmak için yapabileceğiniz bir sürü denenmiş ve test edilmiş şey var.geceleri daha iyi uyu(veyadaha hızlı uykuya dalmak), ama işte daha önce duymadığımız bir tane.


Görünüşe göre, yatmadan önce seks uyku kaliteniz üzerinde büyük ölçüde olumlu bir etkiye sahip olabilir ve yeni araştırmalar REM uykusunda %43'e varan bir artış olduğunu gösteriyor. REM uykusu, uyku döngüsünün en önemli aşaması olarak görülüyor - bu, beynin öğrenme ve hafıza için gerekli olan alanlarını uyaran şeydir.

Tek başına kilitliysen kötü haber. (Yalnız çabaların aynı sonucu verip vermeyeceğini görmek istiyorsanız,en iyi seks oyuncaklarırehberlik etmek).

Uyku kalitesindeki iyileşme, bunu nasıl yaptığınıza bağlıdır. Araştırma, Cowgirl'den Caboose'a kadar çeşitli pozisyonları kapsıyordu (hayır, biz de emin değiliz). En etkili sonuçlar için Doggy Style (ortalama REM uykusunu %43 arttıran), Lotus (%39 artış) veya Eagle (%35 artış) kullanmanız gerekir.

Çalışma ayrıca bu 'tekniğin' erkekler için kadınlardan %10 daha etkili olduğunu buldu. Alex Ion, uzmanTheDozyOwl.com.tr, bunun muhtemelen 'kadınların cinsel ilişki sırasında fiziksel olarak daha fazla uyarılmış erkeklere göre zihinsel olarak daha fazla uyarılmasından' kaynaklandığını söylüyor. Bu nedenle, kadınların cinsel ilişkiden sonra uyanık olma olasılığı daha yüksektir, oysa erkekler boşalmadan sonra genellikle yorgundur.”


Her seks de mutlu bir gece kipinin anahtarı değildir. Kaçınılması gereken pozisyonlar arasında Yatay 69 (%22 düşüş) ve ayakta seks (%17 düşüş) yer alıyor. Ve sabahın erken saatlerindeyseniz kesinlikle Tirbuşonla uğraşmayın - bu, REM uykusunda ortalama %26'lık bir düşüş gördü.

Veriler TheDozyOwl.co.uk'den geliyor ve 1.652 katılımcıdan bir şapka takmaları istenerek toplandı.uyku izciüç aylık bir süre boyunca belirli pozisyonlarda seks yaptıktan sonra yatmak.


  • Bunlaren iyi Fleshlightsşimdi satın almak
  • göz atınen iyi Lovehoney fırsatlarıŞimdi canlı