Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Dolby Atmos üst surround ses, Xbox One ve Xbox One S'ye geliyor

Dolby Atmos üst surround ses, Xbox One ve Xbox One S'ye geliyor

Surround ses var ve ardından Dolby Atmos eksiksiz ses deneyimi var. Ne kadar harika olduğunu gören Microsoft, Xbox One ve Xbox One S konsollarında Dolby Atmos'u test etmeye başladı.


Microsoft, süper surround sesi erken deneyen Xbox One Önizleme Programı katılımcıları için Dolby Atmos desteğini sundu. Bu, ayrıntıları tweetleyen, her zaman güvenilir olan ve Microsoft’un sahibi Larry “Major Nelson” Hyrb'e göre.

Dolby Atmos, yukarıdan gelen hoparlör sesini destekleyen surround sestir. Evet, bir oyunda başınızın üzerinden geçen bir helikopteriniz varsa, onu gerçek hayatta gerçekten üstünüzde duyabilirsiniz. Elbette bu, bu sesi oluşturmak için birçok hoparlöre sahip olmanıza bağlı.

Marantz, ilk Dolby Atmos ev sinema sistemini tanıttı

Tweet'e göre bu sistem Blu-ray bit akışı geçişi olarak çalışacak. Özellik, 'Alıcımın sesi çözmesine izin ver (beta)' yazan bir seçeneğin altında olacaktır.


Xbox One Ön İzleme Programı'nın bir parçasıysanız ve Dolby Atmos'u destekleyecek hoparlörleriniz varsa, bu hafta gelecek tüm ihtişamıyla güncellemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

İşte Ocak satışlarında bir Dolby Atmos hoparlör sistemi sipariş etmek için tam zamanında, dünyanın geri kalanının da bunu yakında alacağını umuyoruz.


Xbox One S incelemesi: daha küçük, daha iyi, daha beyaz

üzerindenTwitter