Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • DRiVE: Volkswagen ID.4 incelemesini şimdi izleyin

DRiVE: Volkswagen ID.4 incelemesini şimdi izleyin

Dünyanın dört bir yanından en yeni ve en büyük otomotiv icatlarını ve elektrikli arabaları kutlayan yepyeni bir seri olan DRiVE'a hoş geldiniz. Lüks süper sedanlardan çevre dostu SUV'lere kadar DRiVE, işe gidiş gelişlerimizi daha hızlı, daha sessiz ve daha temiz hale getirmek için tasarlanmış muhteşem teknolojiyi sergileyecek.


İlk bölümde Volkswagen'in 2021 ID.4'üne sahibiz. Tesla ile rekabet edebilecek zekası ve pratikliği ile hızlı bir şifoniyerden daha fazlasıdır, ancak performansı olmayabilir…

Etkileyici görünümü başlangıçta potansiyel alıcıları cezbedecek, ancak aracın akıllı iç mekanı, kullanımı kolay bilgi-eğlence sistemi ve onları kendine çekecek üstün teknoloji sistemleri.

Aşağıdaki video incelemesine göz atın:

Otomobil uzmanı Roberto Baldwin, lacivert ID.4'ü adım adım ilerleterek elektrikli SUV'u hem içten hem dıştan tanımaya başladı.


Dört kapılı SUV, Tesla'ya karşı herhangi bir drag yarışı kazanmayacak, ancak market alışverişi veya çocukları okula bırakma söz konusu olduğunda mükemmel. 250 millik bir pil menzili ile, bunun yolculukların yüzde 90'ı için ideal olduğunu düşünüyor ve ID.4'ün akıllı şarj sistemi, ID Bar, bilgi-eğlence ve navigasyon sistemi, Android Auto ve Apple CarPlay desteğini beğendi. biraz gecikmeli oluyor.

Volkswagen ID.4 şimdi mevcuttur. Alıcılara birçok seçenek sunmak için her biri kendi seçeneklerine sahip altı farklı donanım seviyesinde gelir.


Temel 'Life' modeli, ısıtmalı ön koltuklar, Apple Carplay ve Android Auto için kablosuz bağlantılı App-connect ve 213 mil menzil ile birlikte gelen 34.650 £ 'dan başlıyor. En üst seviye GTX Max, 55.540 £ 'dan başlıyor. Artırılmış Gerçeklik Head-up Display, Panoramik cam tavan, 'Discover Max' 12 inç Navigasyon bilgi-eğlence ekranı ve 291 mil menzil ile birlikte gelir.

Bunu beğendin mi?