Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Dying Light 2, Sonic Colours: Ultimate ve Horizon Forbidden West, BT'yi Tamamen Puanlanmış bir oyun özel etkinliğine GETİRİN

Dying Light 2, Sonic Colours: Ultimate ve Horizon Forbidden West, BT'yi Tamamen Puanlanmış bir oyun özel etkinliğine GETİRİN

Totally Rated, teknoloji ve oyun dünyasının ikiz dünyasında neyin popüler ve neyin olmadığına dair incelemeler ve görüşler içeriyor. Sektör genelinde önde gelen başlıklardan - örneğin Pingtwitter - uzmanları bir araya getirerek, yorum yapan, puan veren ve gerçekten detamamen derecelendirilmiş, en yeni ürünler ve oyunlar piyasaya sürülecek.


Bunu söyledikten sonra, bu haftaki bölümhiç bir şeyPingtwitter tarzı teknoloji ile yapmak vetümoyunlar hakkında. Bu yüzden hayal kırıklığına uğrayanlarınız şimdi gitmeli.

Aksi takdirde, aşağıdaki videoda Totally Rated şovunu izleyebilirsiniz. için onaylanmış çıkış tarihlerimiz var.Ölen Işık 2veSonik Renkler: Nihaive şiddetli tırmanış şenliğine heyecan verici bir ilk bakış sununHorizon Yasak Batı...

Ölen Işık 2 Kal İnsan

İlk olarak, Techland bir canlı yayın sırasında şunu açıkladı:Ölen Işık 2 Kal İnsan(resmi olarak bilindiği gibi), 7 Aralık'ta çıkacak. Haber, GamesRadar'dan Rachel Weber'in yuhalaması ile büyük bir beklenti dalgası getirdi, 'Ölen Işık 2resmi olarak bu yıl geliyor ve önyüklenecek yeni bir başlıkla. Şimdi çağırdıÖlen Işık 2 Kal İnsan, Techland, en son güncellemede bize başka bir oyun yardımı sağladı.

'Yaklaşan açık dünya zombi oyununa daha geniş bir bakış açısıyla, daha büyük ve daha iddialı oyun bizi 'modern Karanlık Çağlarda' The City'ye götürecek. PS5 ve Xbox Series X'in yanı sıra son nesil konsollara gelince, aksiyona dalmak için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.


'Devamı ilk olarak E3 2018'de ortaya çıktı ve kalplerimizi hızlandırdı. Techland, 15-20 saatlik bir kampanya ile 100 saatlik içerik vaat ediyor.Ölen Işık 2gördük, ne kadar çok o kadar iyi.”

Resmi çıkış tarihi onaylandıktan sonra oyun 7 Aralık 2021'de PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One ve PC'de görünecek.


Sonik Renkler: Nihai

Sırada, 2010 Nintendo Wii ve DS platform oyununun yeniden düzenlenmesi bu Eylül'de geliyor. Bunun anlamıSonik Renkler: Nihaien sevdiğimiz kirpinin 30. yıl dönümüne denk gelecek. Evet,30..

Sonik RenklerSonic, Doctor Eggman tarafından köleleştirilen uzaylı bir ırk olan Wisps'i kurtarmaya çalışırken 2D ve 3D platformları birleştiriyor” dedi GamesRadar'dan Alyssa Mercante, 'küstah' kirpileri cezbetmek için nemli ekmeği dışarıda bırakırkenonaBahçe. “Oyunun ana merkezi olan Doctor Eggman's Incredible Interstellar Eğlence Parkı'nda, Sonic'in aralarında seyahat ettiği birbirine zincirlenmiş beş küçük gezegen var.


“Oyun şu anda harika görünüyorSonik Renkler: Nihaimuhteşem neon ışıklar ve renkler ve güzel ayrıntılı ortamlar ile fragman. Sonic'in yetenekleri harika görünüyor ve renkli Wisps canlı ve sevimli.

Sonik Renkler: Nihaiduyuru, hızlı mavi adamın 30. yılını kutlayan Sonic Central canlı akışı sırasında yapıldı.Sonik Renkler7 Eylül'de Epic Games Store üzerinden PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için dijital ve fiziksel olarak yayınlanacak.'

Horizon Yasak Batı

Ayrıca biznihayetSan Francisco'nun Aloy için neler sakladığını görmeliyim.Horizon Yasak BatıSony State of Play sırasında. GamesRadar'dan Josh West heyecanını güçlükle bastırabildi.

'Gerilla Oyunları, Horizon Forbidden West'teki keşif fırsatlarını genişletiyor' dedi. 'Gerilla'nın devasa olacağını vaat ettiği açık dünyanın yalnızca küçük bir dilimini görmüş olsak da,NSstüdyonun PS5 devam oyununa getirdiği derinliği görebiliyor.


“San Francisco'nun peyzajı ve mimarisi, Colorado ortamından farklı dünyalardır.Ufuk Sıfır Şafakve Aloy'un bu yeni alanı geçmesine yardımcı olacak bir dizi yeni aracı var.

'Odak yeteneğinin yükseltilmesi şüphesiz en etkili olanıdır ve Aloy'a çevrenin her yerinde serbest tırmanış alanlarını tespit etme yeteneği verir - daha önce haritada tırmanmaya özgü işaretlerle sınırlı olduğu göz önüne alındığında, geçişte büyük bir değişiklik.Ufuk Sıfır Şafak.

'Serbest tırmanma, büyük mesafelerde hızlı çalışmayı sağlayan bir kanca olan Pullcaster ve Aloy'a dikey alanlarda daha fazla taktik komuta veren bir planör olan Shieldwing ile birlikte kullanılabilir.”