Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Dyson Ball Animal 2 incelemesi: evin her köşesi için canavarca, torbasız emiş

Dyson Ball Animal 2 incelemesi: evin her köşesi için canavarca, torbasız emiş

Bu yazarın bir ev dolusu hayvanı (iki köpek ve üç kedi) olduğu göz önüne alındığında, birkaç tanesini aramak için daha iyi bir bahane olabilir.Dyson elektrikli süpürgeler? Ayın yörüngesini değiştirmek için yeterli emiş gücüne sahip kablolu bir elektrikli süpürgenin canavarı Dyson Ball Animal 2 ile başlayalım.

Bu, kablolu bir Dyson elektrikli süpürge satın alabileceğiniz son dönem olabilir, çünkü şirket Mart 2018'de, kablosuz ürünler lehine kablolu süpürgeler geliştirmeyi durdurmayı planladığını duyurdu. Bununla birlikte, buradaki anahtar kelime & lsquo; gelişiyor & rdquo; böylece, kablolu ürünlerin üretiminin öngörülebilir gelecekte de devam edeceğini güvenle varsayabilirsiniz. Kablolu aralığın, belki de şu tarihten başlayarak, kendi noktasında da indirim görmesi muhtemeldir.Kara Cuma. Vaov!

Bugünün en iyi Dyson Ball Animal 2 fiyatları DYSON Ball Animal 2 Upright ... Currys PC World £ 299 Dyson Ball Animal 2'yi çok ucuza görüntüle 299,99 £ Dyson Ball Animal 2+ Dik ... Amazon Prime £ 479 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dyson Ball Animal 2 dik inceleme

Dyson Ball Animal 2: Tasarla ve inşa et

Bunun iki yolu yok, Dyson Ball Animal 2 bir ton ağırlığında. Aslında çok fazla değil (aslında 7,34 kg), ama arkasına geçtiğinizde kesinlikle öyle hissettiriyor. Gerçekten, eğer zayıfsanız veya uygun değilseniz, bundan kaçının, çünkü özellikle meskeninizde üçten fazla yatak odası ve iki kat merdiven varsa, itmek veya uzun süre taşımak için mücadele edeceksiniz. Dyson, neyse ki biraz daha mütevazı 6.9 kg ağırlığında olan Light Ball adlı hayvana özgü olmayan başka bir dik model üretir. Aynı zamanda yüz sterlin daha ucuz.


Ball Animal 2, neredeyse tamamen monte edilmiş uzun bir kutuya geldi. Tek yapmanız gereken, kılavuzdaki kafa karıştırıcı çizimleri takip etmek ve uzun alüminyum çubuğu kendiliğinden geri çekilen hortuma takmak - söylemesi yapmaktan daha kolay - ardından ana temizleme kafasını gövdeye klipslemek. Kutu ayrıca bir dizi ek içerir, ancak daha sonra bunun üzerine.

Yapım kalitesi mükemmeldir ve ilgili şeffaf ve renkli plastikler merdivenlerden aşağı yuvarlanmaya dayanacakmış gibi görünmemekle birlikte aldatıcı bir şekilde sağlamdır ve orta düzeyde suistimale karşı dayanıklıdır.


Görüntülerden de anlayabileceğiniz gibi, bu Dyson adını evin içinde manevra yapmak için kullandığı büyük paten topundan alıyor. Düşündüğünüz kadar kolay olmasa da köşeleri dönmesine yardımcı olan harika bir yeniliktir.

Ball Animal 2 depolama için kendi başına ayağa kalksa da, biraz titrek ve çok ağır geliyor. Ne yazık ki, geri çekilebilir bir kablosu yok - kuşkusuz dik olarak elde edilmesi zor - ama artı tarafta, kordonu etkileyici 10 metre uzunluğunda.


Dyson Ball Animal 2 türbin kafaları

Bunları kullanmak için hortumu açmanız gerekmesine rağmen, Türbin kafası (solda) koltukların altına girmek için kullanışlı bir alternatiftir ve Dolaşmayan Türbin (sağda) evcil hayvan tüylerini çıkarmak için mükemmeldir

Dyson Ball Animal 2: Aksesuarlar

Dyson Ball Animal 2, en çok kullanacağınız ana episiklik temizleme başlığı da dahil olmak üzere eksiksiz bir tamamlayıcı eklenti ile geldi. Kabul edilirse, pek çok dik vakumda bir ataşman seçimi normdur, ancak bir kişi kaç farklı klipsli bite ihtiyaç duyar? Kendi lehine, makine en azından aletlerin çoğunu klipslemek için yuvalarla birlikte gelir.

Ball Animal 2, ana temizleme başlığının yanı sıra, mobilyaların altına girmek için uzatılabilir gömme hortuma takılan daha küçük bir Türbin kafasına, koltuk boşluklarından cipsleri ve örümcek ağlarını tavandan çıkarmak için ince bir detay eki, bir merdiven aleti ve , belki de evcil hayvan sahipleri için en iyisi, kumaş tabanlı kanepe ve sandalyelerden köpek ve kedi tüylerinin çıkarılmasında çok etkili olan Dolaşmayan Türbin aparatı. Aynı zamanda, radyatörlerin arkasını temizlemek için tasarlanmış görünen çapraz kadife fırça ile düz bir eke takılmış bir uzatma tüpüyle birlikte gelir.


Ama işte sorun. Büyük gövdeli bir canavar olduğu için direksiyon topu ve toz haznesi, bir yatağın veya sandalye ve sehpa gibi mobilyaların altına giremeyecek kadar uzun. Ve bu bir sorun teşkil ediyor. Önce tüm ana zemin alanlarını süpürür ve ardından yapamadığınız alanların üstesinden gelmek için çubuk, hortum ve türbin kafasına geçiş yapar mısınız? Hangi alanların yapılacağını hatırladığınızı varsayarsak. Yoksa problemi çözmek için oradayken belirli bir mobilya parçasının etrafını mı temizliyorsunuz ve çubuğu ve hortumu açıp türbin kafasını takıyor musunuz? Ya türbin kafasını en son nerede bıraktığınızı hatırlayamazsanız? Oh, canım, en üst kattaki çocuk odasında. Özü anladın. Şahsen ben, yerleri temizleyen ve aynı zamanda entegre bir hortumla uğraşmak zorunda kalmadan, düşük kahve veya yatağın altına ulaşan bir elektrikli süpürgeye sahip olmayı tercih ederim.Gtech AirRamve akla gelen herhangi bir silindir tabanlı vakum kaynağı.

Dyson Ball Animal 2 incelemesi

Dyson Ball Animal 2 tüm zemin yüzeylerini işler

Dyson Ball Animal 2: Performans

Çoğu yüzeyde raket yapmadan üstün emiş sağlayan bir dikme arıyorsanız, Dyson Ball Animal 2 değerli bir rakiptir. Bunu, gerçek dünya kullanımını simüle etmek için çeşitli türlerde detritus (pirinç, ezilmiş mısır gevreği, şeker ve kuru bezelye) kullanarak çeşitli yüzeylerde denedim. Dönen fırçanın içine emilmeye devam eden ince bir halı çubuğunun tüm yüzeylerinden uçan renklerle geçti. Fırça kapalıyken ve emme azaltma düğmesi takılıyken bile, yine de çok ağır emiyor.

Hayvan kılı testi büyük bir başarıydı. Hem halı hem de sert ahşap zeminlerde 11 inçlik episiklik fırça başlığı çıplak gözle görülebildiğinden çok daha fazla saç topladı. Ve kumaş koltuktan kedi tüylerinin alınması söz konusu olduğunda, özel 'dolaşmayan' türbin aparatı mucizevi bir şekilde iyi bir performans sergileyerek kanepeyi çoğunlukla tüysüz bıraktı. Yani, bu açıdan her açıdan en iyi puanlar.

Belki de bu dikme ile ilgili en can sıkıcı şey, vakum kafasını devreye sokmak için kullanılan yöntemin, odadan odaya itmek için gerekli olanla neredeyse aynı olmasıdır. Kafayı süpürmeye hazır hale getirmek için geri çekinsıkıcatutacak üzerinde ve ana gövde geriye doğru eğilerek temizleme kafasını işleme sokar. Ancak, odadan odaya itmek için geri çekmeniz gerekir.hafifçetutacak üzerinde ve tüm cihaz - temizleme kafası dahil - iki küçük silindiri üzerinde geriye doğru eğilir. Bunu kaç kez yanlış anladığımı söyleyemem; Neredeyse onu evin başka bir yerine itmek istediğimde lanet olası temizlik kafası devreye giriyordu. Hatta birkaç kez düştü. Garip. Dahası, arka tekerlek tarzı tekerlekler o kadar küçük ve sert ki, etrafını çevirmek biraz çaba gerektiriyor.

Dyson'ın dahiyane hazne boşaltma sistemi öne çıkan bir özelliktir

Dyson Ball Animal 2: Boşaltma ve filtre temizleme

Tüm Dyson elektrikli süpürgelerde olduğu gibi, tek kullanımlık çanta yoktur, bu yüzden bu büyük bir artıdır. 1.8 litrelik haznesi, boşaltma ihtiyacından önce birkaç odayı süpürmenize izin verdiği için başka bir büyük avantajdır (aksine, çok daha küçük olsa da Gtech AirRam sürekli boşaltmayı gerektirir).

Hazneyi boşaltmak için kırmızı düğmeye basmanız yeterlidir; otomatik olarak klips açılır. Şimdi onu bir çöp kutusuna taşıyın ve alt kapağı serbest bırakmak için kuşkusuz garip çıkıntıyı itin. Voila, üç kez boş. Dyson, düzenli filtre temizliğini önerir ve bu, tüm hazneyi çıkararak, filtre sekmesini serbest bırakarak ve filtreyi bir musluk altında yıkayarak kolayca yapılabilir. 24 saat kurumaya bırakın ve tekrar yerine koyun. Basit.

Dyson Ball Animal 2: Karar

Dyson Ball Animal 2, herkes için her şey olmaya çalışır ve bu, birçok kullanıcı için, özellikle de bol zemin alanı olan ve çok fazla merdiveni olmayanlar için iyidir. Bununla birlikte, küçük evler ve apartman daireleri için, engellerin etrafında sürekli manevra yapmak için çok büyük ve ağırdır. Ataşmanların fazlalığı da ihtiyatlı olunması gereken bir şeydir çünkü kısa süre sonra, yatağın altını, sehpayı ve diğer alçak sarkıtları temizlemek için ana başlık ile vakumlama ile hortum ve çubuğu açma arasında sürekli geçiş yapmaktan yorulabilirsiniz. mobilyalar.

Artı tarafta, bir deniz hayvanı gibi emer ve yolundaki hemen hemen her şeyi yutar; dahil olan 'dolaşmayan' türbin ataşmanı olağanüstü derecede verimlidir. Aynı zamanda gerçekten uzun bir kabloya ve doddlesome bir çöp kovası boşaltma sistemine sahiptir. Yine de tüm bunlara rağmen, süper silindir tarzı stabil arkadaşı için hala uzak bir saniye geliyor,Dyson Büyük Top Hayvan 2, bu aynı derecede etkili ve çok yönlü olmasının yanı sıra çok daha çevik ve kullanımı çok daha kolay.

Dyson Ball Animal 2'yi John Lewis & Partners'tan 299 £ karşılığında satın alın