Close

Dyson DC39 incelemesi

Dyson DC39, Dyson DC39 Çok katlı ... Amazon Prime 549 $ İncele Görüntü 1/11 tarafından desteklenen en iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dyson DC39


Dyson DC39
Resim 2/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 3/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 4/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 5/11

Dyson DC39


Dyson DC39
Resim 6/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 7/11

Dyson DC39


Dyson DC39
Resim 8/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 9/11

Dyson DC39


Dyson DC39
Resim 10/11

Dyson DC39

Dyson DC39
Resim 11/11

Dyson DC39

Dyson DC39

Dyson DC39, İngiliz markasının birkaç yeni modelinden biridir ve Dyson Ball teknolojisine sahip ilk silindir temizleyicidir.

Dyson DC39, üreticinin ilk silindiridirDyson elektrikli süpürgelerDar köşelerde kolay manevra yapmak için tasarlanan kendine özgü Ball teknolojisini kullanmak ve bu yeni ev aletini elimize alan ilklerden biriydik.

Yeni seri aynı zamanda daha küçük Dyson DC38'i (299,99 £), DC39'un 299,99 £ fiyatlı Multifloor versiyonunu ve iki dikey temizleyiciyi - Dyson DC40 (£ 349,99) ve DC41'i (389,99) içerir. Bir tur için DC39 Animal versiyonunu (339.99 £) aldık.


Dyson DC39: Tasarım

Dyson DC39, şeffaf, plastik bir toz haznesi ve mor oluklu bir şasi ile birlikte gösterge topundan oluşan tanıdık Dyson stiline sahiptir. Top, daha yumuşak bir yönlendirme için geleneksel tekerleklerin yerini almakla kalmaz, aynı zamanda temizleyicinin teknolojik iç kısımlarının çoğunu barındırır.

Şık tasarım, pek çok rakip temizleyicide olduğu gibi, dışarıda çok fazla plastik parçası olmadığı anlamına gelir, bu nedenle temizleyicinin mobilyalara takılma olasılığı daha düşüktür.

Dyson DC39: Özellikler

Dyson DC39'daki teknik sihirbazlığın anahtar parçası, markanın ilk kez silindir temizleyicilere giden Ball teknolojisidir. Buradaki fikir, temizleyicinin geleneksel tekerleklerde olduğundan daha kolay manevra yapması gerektiğidir.

Top yapısı aynı zamanda yerleşik devreye de ev sahipliği yapar ve temizleyiciye daha düşük bir ağırlık merkezi ve ekstra stabilite sağlar. DC39 ayrıca yumuşak bir eklem hareketi sunan yeni bir merkezi direksiyon sisteminden de yararlanıyor.

Dyson DC39, markanın Radyal Kök Siklin Teknolojisini kullanır - mikroskobik kir parçacıklarının bile hava akışından dışarı çıkmasını ve kapta tutulmasını sağlamak için tasarlanmış torbasız bir temizleme sistemini tanımlamanın süslü bir yolu.

Yıkanabilir bir filtre, üniteden kolayca çıkarılıp musluk altında yıkanabilir ve hızlı kuruma için kolayca sıkılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Dyson DC39: Performans

Silindir temizleyici kullanmak, kalabalık bir süpermarkette bir teleferik alışveriş arabasını yönlendirmek kadar kolay olabilir, ancak Dyson Ball teknolojisi ve yeni direksiyon mekanizması bir araya gelerek süreci çok daha az acı verici hale getiriyor.

Temizleyiciyi herhangi bir engele takılmadan ve oldukça ağır bir canavar olmasına rağmen, temizleyicinin devrilmesi tehlikesi olmadan mobilyanın içine ve dışına dokuyabildik.

Kurmalı güç kablosu bir düğmeye dokunarak geri çekilebilirken, toz haznesi de serbest bırakma düğmesine basılarak kolayca çıkarılabilir. Düğmeye başka bir dokunuş, kiri doğrudan çöp kutusuna atmak için kabın altını açar, böylece temizlik torbalarını değiştirmekle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Dyson DC39'un temizleme gücü de parçacık bakımından güçlüydü ve mevcut temizleyicimizden gözle görülür şekilde daha iyi temizleme gücü sunuyordu. Ayrıca, halı ve sert zeminler arasında kolayca hareket edebilmek için zemin fırçasını açıp kapatmak için hava basıncını değiştiren sapa monte tetiği de beğendik. Çoğu geleneksel temizleyicide bu, fırça çubuğundaki ayarı elle değiştirerek veya ayak pedallarını kullanarak yapılır, bu da kaçınılmaz olarak hantal bir tasarıma neden olur.

Dyson DC39: Karar

Dyson DC39, şimdiye kadar gördüğümüz en iyi silindir temizleyicidir. Düzgün direksiyon, kolay boşaltma ve tetik tabanlı fırça çubuğu kontrolü, kullanımı çocuk oyuncağı haline getirirken temizleme gücü de mükemmeldir. Oldukça ağır, bu yüzden merdivenleri temizlemek biraz zor olabilir, ama bu gerçekten bizim tek sıkıntımız.

Bu ve fiyatı - £ 339.99 bir elektrikli süpürge için çok fazla para, ancak harcayacak paranız varsa, hayal kırıklığına uğramanız pek olası değildir. Zemin bakımı ürünleri geleneksel olarak etraftaki en eğlenceli araçlar değildir, ancak elektrikli süpürgeler gittikçe, bu oldukça etkileyici. Ve ev işini daha az sıkıcı yapan her şey kesinlikle bizden Brownie puanı alıyor.

Dyson DC39 mevcudiyeti: dyson.co.uk adresinde mevcuttur

Dyson DC39 fiyatı: £ 339,99