Close

Dyson DC44 Hayvan incelemesi

Resim 1/4
Dyson DC44 incelemesi
Resim 2/4

Dyson DC44 incelemesi


Dyson DC44 incelemesi
Resim 3/4

Dyson DC44 incelemesi

Dyson DC44 incelemesi
Resim 4/4

Dyson DC44 incelemesi

Dyson DC44 incelemesi

Dyson DC44 Animal, şirketin yerden tasarruf sağlayan vakum teknolojisine en son cevabıdır, ancak bunu elde taşınırDyson kablosuz elektrikli süpürgeyeterince masaya getir?

Dyson DC44, markanın nispeten yeni vakum canavarları serisine katılıyor.Dyson DC39Hayvan (339,99 £) ve daha küçük Dyson DC38 (299,99 £), ayrıca dik Dyson DC40 (349,99 £) ve DC41 (389,99).

Elde taşınırken, bu elbette diğerlerinden çok daha küçüktür ve özellikle şehir yaşamı için tasarlanmıştır. Elimize geçecek kadar şanslıydık ve Pingtwitter Towers'a bir kez daha vermesine izin vererek adımlarını attı.


Dyson DC44: Boyut ve tasarım

Dyson HQ'dan çıkan her şeyde olduğu gibi, tasarım da zarif, şık ve anında tanınır. Bu, açık bir yerde saklamakta sorun yaşamayacağımız bir alet - kutuda gelen duvara montaj aparatı sayesinde çok pratik bir olasılık.

DC44 2,3 kg hafif alüminyum ve plastiktir - öncelikle konfor ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bir süre sonra elinde biraz ağırlık hissetmeye başlayabilir, ancak yine de bir elde idare edilebilir olmaktan çok daha fazlasıdır ve mükemmel bir dengeye sahiptir. Halı aparatını çıkarmadan ve tezgahları, tavan köşelerini ve süpürgelikleri süpürmeden önce zeminde dolaşmak kolaydır.

Dyson DC44: Özellikler

Dyson'ın dijital motoru, yeni kablosuz elektrikli süpürgenin gücünün anahtarıdır. Motor, 104.000 dev / dak gibi inanılmaz bir hızla dönüyor - bir F1 motorundan beş kat daha hızlı

Bu canavara güç veren pil, 22,2V nikel manganez kobalt pildir ve performans hızla düşmeden 20 dakika önce sağlam bir şekilde sıkılır. Yine de önemli olan, pilin solmayacak şekilde tasarlanması, yani 20 dakikalık tutarlı yüksek performans elde edeceğiniz anlamına gelir.

Dyson DC44 ayrıca, halınızdaki kiri kaldıracak kadar güçlü, şık bir torbasız temizleme sistemi olan şirketin Root Cyclone Teknolojisini kullanır. Ardından kir, iki basit düğmeye basılarak serbest bırakılan ve boşaltılan - kuşkusuz oldukça küçük - bir odaya girer.


Dyson DC44: Performans

Dikey ve silindir elektrikli süpürgelerin aksine DC44, mobilya ve kablolardan kaçınma egzersizi olmaktan ziyade kullanımı keyifli.

Kablosuz ve hafif olmak, elektrikli süpürgenizi bir dolaptan sonra dairenizin etrafında sürükleme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Ve daha önce de belirtildiği gibi, boşaltmak çok basit.

DC44, pille çalışan, kablosuz bir vakum için inanılmaz derecede güçlüdür ve fırlattığımız yüzeylerin hiçbirinde sorun yaşamadı. Bazen standart ayarında kalın tüylü bir halıyla veya yerleşik kirle mücadele edebilir, ancak tetiğin yanında bulunan maksimum düğme, ihtiyacınız olduğunda size ekstra güç sağlar - bu tür engelleri görmek için fazlasıyla yeterli.

Dyson DC44: Karar

Dyson DC44, hem 'toz tutucu' tipi bir cihaz olarak hem de dairenizi temizlemek için orijinal bir seçenek olarak yeteneklidir. Kullanımı kolay, depolanması kolay, boşaltması ve temiz tutması kolay ... devam edebiliriz.

Tasarım kısıtlamaları, DC44'ün yalnızca küçük yaşam alanları için gerçekten uygun olduğu anlamına gelir. Pil, gözle görülür şekilde (veya maksimum ayarda 8 dakika) sönmeye başlamadan önce size 20 dakikalık yüksek performanslı emiş sağlar, ki bu gerçekten çok fazla değildir. Tüm yerinizi 20 dakikada süpürebileceğinizi düşünmüyorsanız, başka bir şey düşünebilirsiniz.

Fiyat ve zaman kısıtlamaları sizi rahatsız etmiyorsa, bu harika bir seçenektir. Dahası, Dyson mühendisliğinin bir başka olağanüstü parçası.

Dyson DC44 çıkış tarihi: Şimdi mevcut

Dyson DC44 fiyatı: £ 279,99