Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Dyson Pure Humidify + Cool, yeni bir hava temizleyici, soğutma fanı VE nemlendiricidir: çıkış tarihi, fiyatı ve kararı

Dyson Pure Humidify + Cool, yeni bir hava temizleyici, soğutma fanı VE nemlendiricidir: çıkış tarihi, fiyatı ve kararı

Başka bir gün,başka bir Dyson ürünüve bu - Dyson Pure Humidify + Cool - zamanında piyasaya sürülüyor. Satışlarıen iyi hava temizleyicilerişu anda çeşitli nedenlerle roket yapıyor. Bilinçli olarak, insanlar evde olacaklarının farkındalar ve ister yemek dumanı, ister kimyasallar isterse partnerlerinin kronik şişkinliği olsun, havanın olabildiğince kirlilikten arındırılmasını istiyorlar.Alt-bilinçli olarak, belki insanlar hava temizleyicilerin mikroplara maruz kalmayı önleyebileceğini düşünüyor. Ne yazık ki yapamazlar - havada asılı olan bakterileri filtreleyecek olsalar da.


Nemlendiricileraynı zamanda şaşırtıcı derecede büyük işler. Evinizdeki nem noktasını yerleştirin ve daha keyifli bir ortama sahip olun. Çok düşük veya çok yüksek ve aslında risk altındasınızarttıbakterilere maruz kalma. Söylemeye gerek yok, Dyson, mikrop öldürme teknolojisi cephaneliğiyle Dyson Pure Humidify + Cool'da bunu en iyi şekilde ele aldı.

Sonunda, yaz olduğu için hava sıcak olacak ve herkes güzelSoğutucu fanSıcak olduğunda. Dyson Pure Humidify + Cool bunu da yapıyor. Hepsi isminde, millet, neden bunu açıklamak zorundayım ?!

Dyson Pure Humidify + Cool: çıkış tarihi ve fiyatı

Dyson Pure Nemlendirme + Soğuk

Dyson'ın yeni arındırıcı fanı, hem önden hem de arkadan mükemmel şekilde nemlendirilmiş, saflaştırılmış havayı pompalayabilir


(Resim kredisi: Dyson)

Başlangıçta Dyson'ın çevrimiçi mağazasında özel olarak satışa sunulan Dyson Pure Humidify + Cool, Nisan ayı sonlarında belirli 3. taraflara sunulacak.

• Dyson UK'den Dyson Pure Humidify + Cool'u 600 £ karşılığında satın alın


Pure Humidify + Cool şu anda ABD'de 799,99 $ fiyatla satışta.

Günümüzün en iyi Dyson Pure Humidify + Cool fırsatları Dyson Pure Humidify Cool ... QVC799,98 ABD doları GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dyson Pure Humidify + Cool: Ne işe yarar?

Dyson Pure Nemlendirme + Soğuk


Dyson Pure Humidify + Cool test ediliyor

(Resim kredisi: Dyson)

Ne? Bunu sana zaten söyledim! Dyson Pure Humidify + Cool havayı temizler, havayı nemlendirir ve havayı veya yukarıdakilerin herhangi bir kombinasyonunu soğutur.

Uzaktan kumanda, vücut üstü kontroller veya genel olarak mükemmel Dyson Link uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Hem arındırıcı hem de nemlendirici elemanlar, dahili hava kalitesi ve nem sensörlerinden gelen okumalara dayalı olarak optimum oda iklimini otomatik olarak oluşturacak şekilde ayarlanabilir ve biz de bunu kullanmanızı öneriyoruz. Ancak, bir şeyleri kurcalamayı seven insanlardan biriyseniz, gerekiyorsa manuel ayarları kullanabilirsiniz.

Hava temizleyicileri genellikle çok az bakım gerektirir - filtreyi yaklaşık olarak her yıl değiştirmeniz gerekir. Dyson Link uygulaması size ne zaman olduğunu söyleyecektir. Bununla birlikte, nemlendiriciler, kullandıkları su tanklarında büyüyen bakteriler olmak üzere, bir takım problemlerle birlikte gelir. Ve mevcut iklimde, potansiyel olarak enfekte olmuş su buharının bir odanın etrafına püskürtülmesi fikri biraz hayır-hayır.


Dyson, su tankının her zaman steril olduğundan emin olmak için Pure Humidify + Cool'da iki antibakteriyel teknoloji kullanmıştır.

Birincisi, 'devrim niteliğindeki' ultraviyole (UV-C) ışık düzeneği sudaki bakterilerin% 99,9'unu öldürür. Dyson'ın dediği gibi UV-C, 'DNA'larını denatüre ederek sudaki bakterilere zarar verir, böylece artık çoğalamazlar'. Ama bunu zaten biliyordun.

Ayrıca tank, bakteri üremesini daha da engelleyen 'biyostatik', gümüş iplikli bir kumaşla kaplanmıştır. Gümüş antibakteriyel teknolojisi, buzdolaplarından çamaşır makinelerine kadar her şeyde bulunan kanıtlanmış bir yöntemdir. Görünüşe göre 'ameliyat ve doğumun yanı sıra yanık tedavisi ve su dezenfeksiyonunda' kullanılıyor.

Dyson Pure Nemlendirme + Soğuk

Bu petri kapları, Dyson'ın sterilizasyon teknolojisi olmadan (üstte) ve onunla birlikte bakteri büyümesi gösterir.

(Resim kredisi: Dyson)

Çevre Bakımı Küresel Kategori Direktörü Charlie Park, 'İnsanlar, Dyson'da çözmek istediğimiz sorunları doğru bir şekilde araştırmak için yüksek vasıflı mikrobiyologlardan oluşan bir ekibimiz ve bir dizi yüksek teknoloji biyokimya laboratuarına sahip olduğumuz için genellikle şaşırıyorlar. Bu bilgiyi aerodinamik, filtreleme ve algılama gibi temel mühendislik ilkeleriyle birleştiren Dyson mühendisleri ve bilim adamları, kuru, kirli havayla mücadele etmek ve konforlu bir iç ortam sağlamak için üçü bir arada, yıl boyunca kullanılabilen bir makine geliştirdiler. '

Her nasılsa normal bir konuşma sırasında bunu yüksek sesle söylediğinden şüpheliyim, ama genel fikri anladınız.

Dyson Pure Humidify + Cool: soğutur ve arındırır (tabii ki)

Dyson Pure Nemlendirme + Soğuk

(Resim kredisi: Dyson)

Hepimiz her zamankinden daha fazla iç mekanda yaşarken, havayı sadece daha serin veya daha sıcak hale getirmenin ötesinde koşullandıran bir cihaza sahip olmak her zamankinden daha çekici bir teklif.

Dyson Pure Humidify + Cool, hava temizleme başlığı ile alerjenler, bakteriler ve polen dahil 0,1 mikron kadar küçük parçacıkları temizleyebilir. Trishydroxymethylaminomethane ile kaplanmış aktif karbon, emilim verimini arttırır ve NO2 ve Benzen gibi gazları giderir.

Bunun yanı sıra Dyson Pure Humidify + Cool aynı zamanda bir fan görevi görür. Ama herhangi bir eski hayran değil. Pure Humidify + Cool, Dyson'ın bu şekilde tanımladığı tamamen yeni bir 'Breeze modu' içerir.

Birçoğumuz sıcak bir günde dışarıda doğal bir esintinin ferahlatıcı hissini yaşarız - buna 'termal müttefiklik' adı verilir. Bu nedenle Yardımcı Baş Araştırma Mühendisi Tim Jukes ve ekibi, Dyson & rsquo; s Malmesbury Araştırma ve Geliştirme kampüsündeki sekiz konumdan 40 milyondan fazla veri noktası toplamak için hassas 3 eksenli ultrasonik anemometre kullandı. Bundan, Tim & rsquo; nin ekibi, iç mekanda ferahlatıcı esinti hissini getirmek için makinenin salınımlı namlularını kullanarak doğal hava akışı modellerini taklit etmek için bir algoritma tasarladı. '

İşte gidiyorsun.

Dyson Pure Humidify + Cool'u satın almalı mısınız?

Dyson Pure Nemlendirme + Soğuk

Nem ve hava kalitesi, Dyson Pure Humidify + Cool'un ekranı veya Dyson Link uygulaması aracılığıyla izlenebilir

(Resim kredisi: Dyson)

Bu, Dyson'ın havayı çeşitli amaçlar için hareket ettiren cihazların Apple'ı olan başka bir harika havada hareket eden cihaza benziyor. Onunla ilgili her şey, mümkün olduğunca az bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Cihazın nemlendirici elemanı durumunda bu kolay değildir.

Dyson Pure Humidify + Cool, ayda bir kez çalıştırmanız gereken kendi kendini temizleme işlevini içerir - kullanıma ve su sertliğine bağlı olarak değişir. 'Derinlemesine temizleme döngüsü', bir kaşık dolusu sitrik asit eklemenizi (çevrimiçi satın alması kolay doğal bir ürün) ve ardından makinenin tüm parçaları iyice temizlenirken bir saat beklemenizi gerektirir. Cihazın LCD ekranı size ne zaman temizlik gerektiğini ve ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.

Henüz Dyson Pure Humidify + Cool ile oynamadık, ancak yıllar boyunca çoğu Dyson fanını ve hava temizleyicisini kullandık, bunun en etkili olacağını varsayıyoruz.

• Dyson Pure Humidify + Cool şu anda beyaz ve gümüş renklerde mevcuttur ve iki yıllık parça ve işçilik garantisiyle birlikte gelir