Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Dyson V7 Trigger incelemesi: Dyson'ın el tipi kahramanı, arabanız için harika bir kablosuz elektrikli süpürgedir

Dyson V7 Trigger incelemesi: Dyson'ın el tipi kahramanı, arabanız için harika bir kablosuz elektrikli süpürgedir

Dyson V7 Trigger fırsatları 133 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Dyson V7 Trigger Vacuum... çok.co.uk £199 DYSON V7 Trigger Handheld'i görüntüleyin... Currys PC World £199 Dyson V7TRIGGER V7 Trigger'ı görüntüleyin... Sonic Direct £ 199 Görüntüle Dyson V7 Trigger El Tipi... Amazon Prime £ 298,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Dyson V7 Tetik

Bu küçük köşelere ve yarıklara girecek bir şey arıyorsanız veya evdeki elektrikli süpürgenizi arabanın etrafında hareket ettiremiyorsanız, Dyson V7 Tetik, temizlik aletleri stoğunuza harika bir katkı sağlayabilir.


Dyson'ın ev ve araba için yalnızca elde taşınabilen tek seçeneği olarak sunulan bu ürünü, daha küçük, daha zahmetli temizlik işleri için cephaneliğinize ekleyeceğiniz bir şey olarak görüyoruz. Başka bir deyişle, sahip olduğunuz tek elektrikli süpürge olmayacak. Çünkü kesinlikle biri olsa daen iyi kablosuz elektrikli süpürgelersatın alabilirsin, bu kimsenin üst düzey bir fikri değilen iyi elektrikli süpürge. Tabii eviniz bir arabanın bagajı değilse.

Dyson'ın daha büyük çubuk modellerinden bazıları el tipi forma dönüşebilirken, zaten daha büyük bir vakumunuz varsa ve dolabınızda yer kaplayan büyük bir çubuk ünitesinden hoşlanmıyorsanız, bu daha ucuz ve daha hafif bir alternatiftir.

Araba için, mükemmel. Sadece 1,71 kg ağırlığıyla, otomobilden yarım kilo daha hafiftir.V7 Mutlakçubuk modeli (gerekirse elde taşınabilen). Ancak bu hafif model, tek elle kullanımı kolaylaştırır ve her türlü alana girmenizi sağlar.

199 $ / 199 £ / 299 AU $ için perakende satış, el tipi elektrikli süpürgeler için fiyat yelpazesinin en üstünde yer alır. Ama günün sonunda, bu bir Dyson, yani paranızın karşılığını ortalama bir toz kırıcıdan çok daha fazlasını alacaksınız.


Dyson, artık V7 Tetikleyiciyi Avustralya web sitesinde tek bir birim olarak stokluyor, ancak İngiltere ve ABD'li müşteriler bunu bağımsız perakendecilerden almaya devam edebilir.

Dyson V7 Tetik


(İmaj kredisi: Dyson)

DYSON V7 TETİK İNCELEMESİ: TASARIM

Tüm Dyson'larda olduğu gibi, V7 Tetik kesinlikle estetik çekicilik bölümündeki kutuları işaretler. Daha büyük çubuk kardeşlerinin vücut şeklini taklit eden şık ve kompakttır. Trigger için özellikle, V7 Absolute'dan önemli ölçüde daha hafif olması, Absolute'un 2,32kg'lık ağırlığına kıyasla sadece 1,71kg ​​ağırlığı – ki bu zaten hafiftir. Bu, dar alanlarda, yüksek kuytularda ve alçak kundaklarda manevra yapmayı çok kolaylaştırır. Ağırlığı onu gerçek bir tek elle taşınabilir yapar, bu nedenle hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir.

DYSON V7 TETİK İNCELEMESİ: EKLER

Ekler söz konusu olduğunda V7 Tetik oldukça azdır. Kutuda, araba koltuklarınızın yan tarafına inmek için aralık aleti ve daha geniş yüzey alanları için daha geniş bir gövdeye ve sert yüzeyler için bir fırça ilavesine sahip kombinasyon aletine sahip olacaksınız.


Gittikleri yere kadar sağlam bir iş çıkarıyorlar. Kombinasyon aleti, halılardan veya kumaş koltuklardan (özellikle maksimum modda) toz ve kir parçacıklarını emmek için iyidir ve fırça ilavesi, çizikler hakkında endişelenmeden motorunuzun ön paneli üzerinde çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Aralık aleti de bir zorunluluktur, çünkü ne kadar temiz olduğunu düşünürseniz düşünün, her arabanın dar köşelerinde ne kadar hurda biriktiğini hepimiz biliyoruz.

Ancak buna yalnızca belirli nokta temizliği amacıyla (örneğin arabanız için) ek bir vakum olarak bakıyorsanız, bazı ek ataşmanlara yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Dyson ayrıca V7, V8 ile uyumlu özel bir araç temizleme kitini de stoklar.V10 SiklonveV11modeller. Sizi 89 AU $ daha geri getirecek (ABD veya İngiltere'de mevcut değildir), ancak aracınıza vale tazeliği hissi vermek için esnek bir aralık aleti, uzatma hortumu ve inatçı kir fırçası ile birlikte gelir.

ABD ve İngiltere'deki müşteriler ayrıca, zemindeki kiri ve kılları yüzeyden uzaklaştırmak için vakumlu zemin başlıklarına benzer bir ataşman kullanan mini motorlu bir fırça aleti alacaklar.

Dyson V7 Tetik


1,71 kg ağırlığıyla V7 Trigger'ın tek elle kullanımı kolaydır

(İmaj kredisi: Dyson)

DYSON V7 TETİK İNCELEMESİ: BÖLME

Tıpkı daha büyük V7 Absolute gibi, Tetik de rezervuarı boşaltmayı basit ve acısız hale getiren hijyenik hazne sistemine sahiptir.

Sadece kırmızı tırnağı yukarı çekersiniz ve hava akımı muhafazası toz toplayıcıdan ayrılırken, aşağıdaki kapak otomatik olarak açılır ve temizlemeniz sırasında topladığınız tüm hazineleri dışarı çıkarır. Tepsinin hareketi bazen biraz yapışkan olabilir, ancak iyi inşa edilmiştir, bu nedenle tekrar kapatmak için biraz güç kullanmanız gerekiyorsa onu kırmayacaksınız.

Ve bir çöp kutusunun üzerinde durmuyorsanız boşaltmaya çalışmayın - alt kısım bir kapak gibi açılır, bu yüzden oldukça hızlı bir şekilde dışarı dökülür. Neredeyse her seferinde tamamen boşalır, ancak bazı durumlarda filtreye bazı başıboş tüyler yapışabilir.

Filtrenin metalik borusu, musluğun altında yıkamanız veya orta derecede temizseniz açık havada bir şeye vurmanız için doğrudan çıkar. Durulama yapıyorsanız, üniteye geri koymadan önce filtrenin tamamen kuru olduğundan emin olmanız gerekir.

DYSON V7 TETİK İNCELEMESİ: PİL

Kuşkusuz, V7 Tetikleyicideki pil ömrü şaşırtıcı değil ve muhtemelen elde taşınan bir elektrikli süpürge için orta aralıkta oturuyor. Özellikle, tozu ısırmadan önce size sadece altı dakika verecek olan maksimum güç modu söz konusu olduğunda.

Ancak normal modda, 30 dakikalık solmayan emiş elde edersiniz, yani arabayı önden arkaya süpürmek için hala yeterli zaman. Maksimum özelliğini dikkatli bir şekilde ve yalnızca gerçekten yapışkan alanlar için kullanmayı unutmayın. Tam şarj için 3,5 saat bekleyin.

V7 Tetik, evdeki hızlı ve zahmetli işler için mükemmeldir

(İmaj kredisi: Dyson)

DYSON V7 TETİK İNCELEMESİ: PERFORMANS

Elde taşınan bir elektrikli süpürge için, emiş açısından çok daha iyi olamazsınız. Tetik, daha büyük modelle aynı Dyson V7 dijital motora sahiptir, bu nedenle bu kadar küçük bir ünite için inanılmaz bir güce sahiptir.

Ve maksimum modda, emiş benzersizdir. Hem halılarda hem de sert yüzeylerde aynı işi yapan bir el cihazı bulmakta zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Açıkçası, burada gerçekten önemli olmadığı için tartışılacak zemin performans istatistikleri yok. Ancak üzerinde çalıştığınız diğer yüzey ne olursa olsun, V7 Tetikleyici onu temizleyecektir.

Bağımsız bir el tipi seçeneği söz konusu olduğunda, paketin lideridir.

DYSON V7 TETİKLEME İNCELEMESİ: KARAR

Evinizin geri kalanını kaplamak için zaten daha büyük bir elektrikli süpürgeniz varsa, ancak araba veya evdeki küçük alanlar için daha küçük bir şeye ihtiyacınız varsa, Dyson'ın V7 Tetikleyicisi sıkıntılarınızı çözmelidir. Standart bir toz kırıcıdan biraz daha maliyetli olabilir, ancak üstün emiş, mükemmel çöp kutusu sistemi ve hafif tasarımı, ekstra harcamaya değer.

Fiyatlar - Dyson V7 Tetik:▼