Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Dyson V8 Absolute incelemesi: Nihayet, nihai kablosuz elektrikli süpürge

Dyson V8 Absolute incelemesi: Nihayet, nihai kablosuz elektrikli süpürge

Dyson V8 Absolute kablosuz elektrikli süpürge, aynı markanın 360 Eye robot elektrikli süpürgesi gibi ucuz değil. 360 Eye'ın aksine, V8'i kayıtsız şartsız öneriyoruzDyson kablosuz elektrikli süpürge499,99 £ fiyat etiketine rağmen.


Neden soruyorsun? Bizimselefi Dyson V6'nın incelemesi, biz onun Akülü Vakaların Kralı olduğunu ilan ettik, ancak birkaç kusuru olduğunu belirttik. Öyleyse tahmin et? Dyson sadece gitti ve bu kusurları düzeltti.

Sonuç sadece en iyisi değilkablosuz vakumsatın alabilirsiniz, ancak birçok hane için bu sadece The Best Vac (oldukça fazla) Money Can Buy. (Ve birDyson anlaşmasıfiyatı düşürmek için giderek daha uygun hale geliyor.)

Dyson V8 Absolute: Dyson V6'ya göre iyileştirmeler

Pekala, küçük şeyler küçük beyinleri memnun ediyor ve V6'dan V8'e yapılan diğer tüm iyileştirmeler için muhtemelen BAFTA panelinin dikkatini dağıtmayacağını düşündüğümüz bu film bizim için en önemlisi.

Önceki Dyson el cihazlarının her birinde, küçük çöp kutusunu boşaltmak için bir çubuk veya benzeri bir şeyle tozu, tüyleri ve pisliği sallamak gerekiyordu. Artık. Küçük kapak açılırken tüm motor ve filtre hazneden görkemli bir şekilde yükselir - tesadüfen, filtre ağını giderken silerek temizler. Her şey düşer; artık o çubukla yemeye geri dönebilirsiniz. Ya da belki değil.


Dyson V8: temizleme gücü ve pil ömrü

Bu, V6 üzerinde başka bir gelişmedir ve belki de en önemli olanıdır. Emme - sert zeminler, halılar, çeşitli yüzeyler, 'yarıklar' ve döşemeler için temizleme başlıklarının fanatastik yuvarlanmasıyla bağlantılı olarak - artık birçok evde kablolu elektrikli süpürgeleri gereksiz hale getirecek kadar iyi.


Belki eviniz görkemli ve büyükse ya da dönümlerce derin halıya sahipse (V8 halıyla hiç uğraşmıyorsa) ya da ayda yalnızca bir kez temizliyorsanız. Ancak daha küçük evlerde, apartman dairelerinde ve az ve sık temizlik yapan kişiler için ihtiyacınız olan tek elektrikli süpürge budur.

V6'ya göre belirgin şekilde artırılan temizleme gücüne bağlı olarak, pil ömrü aslında biraz daha iyi. Normal emme ayarında, 25 ila 40 dakika arasında temizlik elde edersiniz. En fazla yedi alırsınız. Bu rakamların hepsi V6'dan daha yüksek.


Size bu sürelerin kulağa çok uzun gelmediğini garanti ediyoruz ve kesinlikle kullanımdan sonra yeniden şarj etmek için Dyson V8'i takmanız tavsiye edilir. Dyson'ın sağladığı yerden tasarruf sağlayan duvar yuvası sayesinde bu bir zorluk değil.

Ama sonra, gerçekçi bir şekilde kendinize 40'ı bırakın, yedi dakikadan fazla süpürme işlemini ne sıklıkta harcadığınızı kendinize sorun. Bunu şu şekilde söyleyin: Kullanırken asla meyve suyum bitmiyor, onu sorumlu bırakmayı unuttuğum zamanlar dışında.

Dyson V8 Absolute: diğer kullanımlar

V8 ile ilgili harika olan şey, sadece zeminler için olmamasıdır. Yeni nesil dik elektrikli süpürgeden kompakt, araba tipi bir elektrikli süpürgeye kadar her şey gibi çalışmasını sağlayan ataşmanlarla o kadar hafif ve kullanımı kolaydır ki, onu geldiğiniz hemen hemen her türlü lanet olası şeyin tozunu emmek için kullanabilirsiniz. karşısında.

Tavanlara, raflara, kanepelere, perdelere, tezgahlara, arabalara, yatlara, süs eşyalarına ... Düşük hız ayarında, kısa, yumuşak fırça başlığı ile gömleğimden ve arkamdaki başıboş kökleri çıkarmak için bile kullandım. saç kesiminden sonra boyun.


Sağlanan süngerimsi başlık, sert zeminlerin ve karoların genel temizliği için harikadır, fırça başlığı ise halılarda harika bir iş çıkarır. Diğer kafalar her şeyi yapar, uzun uzatma tüpü ise ulaşılması daha zor alanlarda ve tabii ki zeminde temizlik yapmanızı sağlar.

Dyson V8: karar

Dyson el bilgisayarı bu noktaya getirmek için uzun bir yol oldu. 2007'de DC16 ile başlayan ilk modeller, zaten iyi görünüyordu ve bir iş çıkardı, ancak güçsüz, kısa ömürlü ve sürdürülmesi gereken bir herifti.

V6 bitmiş ürün olmaya yaklaşıyordu ancak V8 elde taşınır, kablosuz konsepti bitiş çizgisinin üzerinden alıyor. Sadece çıkarıp suyla duruladığınız filtrelerden parlak atık kutusu boşaltma mekanizmasına, canlı ve heyecan verici metalik turuncu / kobalt mavisi renk şemasına kadar her şey (yeniden) düşünülmüş gibi görünüyor (sorun değil, var daha sessiz seçenekler).

Sadece utangaç 500 sterlin, kesinlikle ucuz değil. Hayır efendim. Aslında, Dyson'ın kablolu modellerinin hepsinden daha fazlası ve en az beş Henry ile aynı.

Ne olmuş yani? Çok yönlülüğü, her zaman mevcut yapısı, stili ve kullanım kolaylığı nedeniyle bu Dyson V8 kesinlikle yatırıma değer.

Kesinlikle yıllarca dayanacağını söyleyemeyiz, ancak sahip olduğumuz son dört Dyson el bilgisayarı hala çeşitli yeni evlerde çalışıyor ve bu da potansiyel uzun ömürlülüğüne güven veriyor.

Daha ucuz seçenekler mi istiyorsunuz?

Seni suçladığımı söyleyemem. V8 Animal, 449,99 £ 'dır ve V8 Absolute ile tamamen aynıdır, ancak sert zeminler için süngerimsi Yumuşak Silindir kafasını alamazsınız. Süngerimsi olmayan kafa, seninle benim aramda sert zeminlerde mükemmel derecede yeterli.

Bu arada, çeşitli versiyonlarıeski ama yine de çok iyi Dyson V6şimdi 300 sterlin altında satın alınabilir.

Aşağıdaki V8'deki en iyi fiyatlara göz atın:

Günümüzün en iyi Dyson V8 Absolute fırsatları Dyson V8 Absolute Cord-Free ... Kohl's299,99 GörünümDyson V8 Absolute (Sarı) Dyson Inc.299,99 GörünümDüşük Stok İndirimli Fiyat Dyson V8 Absolute Cordless ... Amazon $ 473.99 $ 419 Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz