Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • E-Trends Trekker elektrikli bisiklet incelemesi: Bu ucuz elektrikli bisiklet, mükemmel bir yol arkadaşınız olabilir

E-Trends Trekker elektrikli bisiklet incelemesi: Bu ucuz elektrikli bisiklet, mükemmel bir yol arkadaşınız olabilir

Özgürlük ve uygun fiyat arıyorsanız, E-Trends Trekker e-bisikleti size günlük işe gidip gelmenin ötesinde çevrenizi keşfetme özgürlüğü sağlayacaktır. E-Trends, halihazırda katlanır Fly ve City modeline sahip olan İngiltere merkezli bir şirkettir. Seriye üçüncü ilave olan Trekker, binicilere araziyi güvenle keşfetme bonusu ve çok fazla pedal gücü olmadan antrenman yapmanın memnuniyetini vermek için piyasaya sürüldü.


Giriş seviyesi Trekker, esneklik göz önünde bulundurularak açıkça tasarlanmıştır ve parkurlarda yeniyseniz biraz daha az göz korkutucu hale getirir. Uygun fiyatlı e-bisikletler giderken çok sağlam bir seçenek - ancak günümüzünkiyle nasıl karşılaştırılır?en iyi elektrikli bisikletler? E-Trends Trekker incelememizin tamamı için okumaya devam edin.

E-Trends Trekker incelemesi: tasarla ve inşa et

İlk izlenimlerde, E-Trends Trekker bisikleti süper şık, şık ve sportif görünüyor. Çerçeveye entegre bir aküye sahiptir ve kısa tüp hem erkeklere hem de kadınlara hitap eder - belki de daha sportif bir sürücü düzenine sahip olsa da. Montajı da kolaydır, bir araya getirmesi sadece birkaç dakika sürer.

1.199 £ fiyat noktasından, Trekker, sonunda eyere ne zaman bindiğinizi gösteren, bütçeye uygun bir e-bisiklettir. Sonuç olarak, süslü ışıkları ve hatta çamurlukları yoktur, ancak hızlı serbest bırakılan bir sele ve bir kickstand'a sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, bu kullanımı kolay, sorunsuz bir bisiklet.

E-Trends Trekker incelemesi: özellikler

E-bisikletin yedi vitesli Shimano dişlileri ve 30 mile kadar menzili (araziye, taşınan ağırlığa ve yardım düzeyine bağlı olarak) onu 250W motor, hafif alüminyum alaşımlı çerçeve ve sağlam 27,5 inç iken hafta içi günlük yolculuklar için ideal kılar. çift ​​cidarlı alüminyum alaşımlı jantlara sahip jantlar, onu kırsal kesimde daha çamurlu bir tür arazi maceraları için uygun hale getirir.


Batarya güven verici bir şekilde yerine oturur, ancak herhangi bir hava sızdırmazlığına sahip olmamasına rağmen, bir sürüş sırasında herhangi bir duşun ne kadar ağır olduğuna bağlı olarak sorun olabilir. Tam şarj yaklaşık dört ila beş saat sürer.

E-Trends Trekker incelemesi


(İmaj kredisi: E-Trendler)

Trekker oldukça ağır bir 22kg. Açıkçası bu 'hafif' değil, ancak bu ağırlığın diğer yanı, güven verici bir şekilde sağlam hissetmesidir.

Üç pedallı güç yardım modları, sürücüye 15,5 mil / saat'e kadar hızlar için yardım sağlar ve bu en yüksek hıza ne kadar çabuk ulaştığınızı belirlemenizi sağlar. Pedal çevirmeyi bırakın ve motor devreden çıkarak sürüşünüzün tam kontrolünü size verir.


Motor, sol gidon üzerinde kontrollü bir LCD ekran ile donatılmış olarak gelen hacimli bir arka göbek tasarımıdır. Tek bir düğmeye dokunarak hız, kat edilen mesafe ve kalan pil ömrüne sahipsiniz.

Ancak düşük bir fiyat noktası ile daha az süslü eklenti gelir. Entegre ışıkları veya çamurlukları yoktur, ancak hızlı serbest bırakılan bir eyer, bir kick-stand ve oldukça rahat gidonlara sahiptir.

E-Trends Trekker incelemesi: performans

Temel bir manuel seviyede, Trekker keyifli bir sürüş. Lastikler, özellikle patikalarda iyi bir tutuşa sahipti ve kabloyla çalışan disk frenler, arazideyken bana güven verdi. Çamurlu arazide ve keskin eğimlerde sadece hafif ve nazik bir dokunuşla hızla harekete geçtiler.

Motor, üç güç yardım modunun hepsinde olumlu bir şekilde güçlü bir destek sağlar, ancak birinci seviye yalnızca yaklaşık 10 mil / saat'e kadar yardımcı olur. Yedi vites yeterli olmalı, ancak bisikletin yokuşları kolaylıkla aşmak için daha uygun en düşük vitese ihtiyacı olduğunu hissettim. Ve seçici davranıyorsam, daha hızlı bir üst vites de.


Motorun devreye girmesi biraz zaman alır. Bunu en çok özellikle kullanmak isteyeceğiniz zaman – yokuş yukarı bir sürüşün başlangıcında – fark edersiniz. Yokuş kalkışlarını oldukça zor buldum çünkü Trekker'ın motorunun devreye girmesi fark edilir derecede yavaş. Güç devreye girmeden önce yeterli hızı oluşturana kadar güç sağlamak için biraz bacak gücü bulmanız gerekecek.

E-Trendler Gezgini

(İmaj kredisi: E=Trendler)

Bir iz üzerindeyseniz, bu çok fazla sorun değil, ancak günlük işe gidip gelirken terlemekten kaçınmak istiyorsanız, varış noktanıza vardığınızda biraz şaşırabilirsiniz. Artı tarafta, birkaç ekstra kalori yakmak istiyorsanız, motor nihayet devralmadan önce kesinlikle biraz çaba sarf edeceksiniz.

Bununla birlikte, motor devreye girdiğinde, kesinlikle o hoşgeldin cıvatasının geldiğini hissedeceksiniz. Yardım modundayken bisiklet sürmek hem keyifli hem de zahmetsizdir.

Hareket halindeyken gidondaki üç pedal yardımı modu arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi bir hıza ayak uydurabildiğiniz sürece, Trekker size yeterince güç verecektir.

E-Trends Trekker incelemesi: karar

Hafta içi işe gidip gelmenin yanı sıra hafta sonları zorlu arazi ve çamurlu patikaların üstesinden gelmek istiyorsanız, E-Trends Trekker, güç artışı ile size ihtiyacınız olan güveni verecektir. Bu giriş seviyesi e-bisiklet, bazı arazi keşifleri için yollardan daha uzaklara gitmeye başlayanlar için harika. Bununla birlikte, bozulmamış durumdaki yollar için de çok uygundur.

Karantinadan çıkıyor olabiliriz, ancak birçok insan cesur adımlar atıyor ve işe gidip gelmek için alternatif yollar arıyor. İki tekerlekli seçeneğin popüler olduğu kanıtlanıyor ve e-bisikletler söz konusu olduğunda, e-bisiklete yeni başlayan biriyseniz, bu birçok kutuyu işaretliyor.