Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • E3 2021 – şovun en büyük yayınları nasıl izlenir

E3 2021 – şovun en büyük yayınları nasıl izlenir

COVID-19 nedeniyle bir yıllık aradan sonra E3 geri döndü - en azından neredeyse. Bu çevrimiçi gösterinin güzelliği, tüm etkinlikleri ücretsiz olarak ve Los Angeles'a seyahat etmeden izleyebilmenizdir. Bu yıl, gösteri 12-15 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve hayranlar basın toplantılarını, vitrinleri, canlı yayınları ve özel etkinlikleri izlemek için web sitesinde ücretsiz olarak kayıt olabilirler. En büyük etkinlikler ayrıca E3'ün Twitch, Twitter veYoutubesayfalar.

Dice ve EA'nın ön izlemesi de dahil olmak üzere ön etkinlikler çoktan başlamış olsa dasavaş alanı 2042Çarşamba günü veYaz Oyunu Festivalibugün. Ana etkinlikler Cumartesi günü, en son Rainbow Six sürümünün sergileneceği bir UbiSoft etkinliği, Far Cry 6'ya bir bakış, çeşitli güncellemeler ve Mythic Quest serisi hakkında bir sohbet ile başlayacak.

Bu yılki etkinliklerin ev sahipleri Kinda Funny'dan Greg Miller, gazeteci ve TV sunucusu Jacki Jing ve profesyonel eSports yorumcusu Alex 'Goldenboy' Mendez.

Gösteri 15 Haziran Salı günü Nintendo'nun bir basın toplantısıyla kapanıyor. Bunun nedeni, bir dizi Switch başlığını kapsayacak, ancak bunun, çok bekleneni ilk kez gördüğümüzde de olabileceğine dair söylentiler var.Nintendo Anahtarı Pro. Günün son eylemi, haftanın en iyi yayınlarını kutlayan E3 ödül törenidir (bu, tüm haberleri yakalamak için harika bir yoldur).


E3 2021

E3 ana bilgisayarları,Greg Miller,Jacki JingveAlex “Altın Çocuk” Mendez


(Resim kredisi: E3)

E3'ü nasıl izleyebilirim?

Hayranlar, E3 2021 web sitesini ziyaret edebilir ve güncellemeler için kaydolabilir ve 12 Haziran'dan itibaren hayran portalına erişebilir. Bu, tüm ana etkinliklere erişmenizi sağlayacaktır. Kapsamı Twitch, Twitter ve YouTube'dan da takip edebilirsiniz. Aşağıdaki gösterilere, canlı olduklarında bir bağlantı ekleyeceğiz.

E3 2021'de kimler olacak?

Onaylanan katılımcılar arasında Nintendo, Xbox, UbiSoft, Square Enix, Verizon, T2, Razer, Capcom, Mythical, Freedom Games, Warner Bros, Bandai Namco Entertainment, Gearbox eğlence, Sega, NetEase Games, Binge, Yooreka, 24 Entertainment, Intellivision Amico, ve daha fazlası.