Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • EA Origin dijital oyun indirme platformu Mac OS X'i ziyaret ediyor

EA Origin dijital oyun indirme platformu Mac OS X'i ziyaret ediyor

Mac oyuncuları, Origin indirme platformunun tam olarak piyasaya sürülmesiyle EA'dan biraz seviliyor. LEGO Harry Potter ve The SIMS mevcut oyunlar arasında

Electronic Arts sonunda, Apple'ı çalıştıran bilgisayarlar için EA Origin dijital oyun indirme hizmetini piyasaya sürdü.Mac OS X işletim sistemi, platformda lansman planlarını duyurduktan tam 18 ay sonra.

Başlangıçta Mac OS X'e herkese açık Beta'da gelen EA Origin, kullanıcıların tüm ilerlemeler ve başarılar kullanıcı hesabına kaydedilerek birden fazla makinede platformlar arası oynanabilen oyunların dijital kopyalarını satın almalarına olanak tanıyor.

Platform halihazırda PC dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ve aşağıdaki gibi iOS cihazları için mevcuttur.iPhoneve iPad gibi oyunlarlaTSims 3, Dragon Age 2, Batman: Arkham City ve LEGO Harry Potter en baştan itibaren mevcut.


EA Origin Başkan Yardımcısı, 'Origin, oyuncularımızın arkadaşlarıyla bağlantı kurmasını ve oyun deneyimlerinin keyfini olabildiğince çabuk ve doğrudan çıkarmasını sağlamak için oyunları olabildiğince çabuk tüketicilerimizin eline teslim etmemize olanak tanıyacak' 'dedi. Üretim Mike Blank.

Origin'in amacının bir kısmı, oyunculara gerçek değer sağlamaktır. The Sims franchise ve genişleme paketlerinden önemli başlıklar ile, bir kez indirirseniz, her iki platformda da tekrar indirebilirsiniz.


EA Origin olabilirEA web sitesinden ücretsiz indirilir, ancak herhangi bir içeriğe erişmek için bir hesap oluşturmanız gerekir. Kullanıcıların Mac OS X 10.6 ve üstünü çalıştırması gerekir.

ÜzerindenSlashgear