Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Erken Amazon Prime Day fırsatı, Echo Show 5 artı Blink Mini kamera paketinde %50 tasarruf sağlıyor

Erken Amazon Prime Day fırsatı, Echo Show 5 artı Blink Mini kamera paketinde %50 tasarruf sağlıyor

Habersiz olanlar için, Prime Day sadece iki hafta uzakta ama bu, Amazon'un akıllı teknolojilerinde mutlaka görülmesi gereken bazı fırsatlarla partiyi erken başlatmasını engellemedi. Geçen yılki Prime Day'den bu yana Echo Show 5'te en iyi fiyatlardan birini sunan bu, temel bir güvenlik kurulumuna ihtiyaç duyan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat.


59.99 dolara satışta olan Amazon'un en ucuz Echo Show 5 fırsatı geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Echo Show 5 artı Blink Mini dış mekan kablosuz güvenlik kamerası paketinde %50'den fazla indirim sunan Amazon, en iyilerinden birini geri getiriyor.en iyi Echo Show fırsatlarıPrime Day 2020'den beri.

beklemeyebilirizEn iyi Prime Day fırsatları21 Haziran'a kadar görünecek, ancak bu teklif Amazon'un en iyi akıllı ekranlarından birinde en iyi fiyatı sağlıyor. Bu anlaşma, Prime Day'in sonuna kadar geçerli olacak, ancak bu, bugün Amazon'un en iyi cihazlarından birinde tasarruf etmenizi engellememelidir.

Amazon Echo Show 5 + Blink Mini Paketi

Şimdi: 59.99$ | Oldu: 124.98$ | Tasarruf: 64,99$ (%52)
Amazon'un en iyi Echo Show anlaşması geri döndü ve her zamankinden daha iyi, Echo Show 5 artı Blink Mini'yi sadece 59.99 dolara sunuyor. Standart fiyat üzerinden %52'lik sağlam bir indirim, bu, bir süredir bulabileceğiniz en iyi fırsat.


  • Prime üyesi değil misiniz? Buradan kaydolun!
  • Tüm Amazon cihaz fırsatlarına buradan göz atın...

Amazon'un Echo Show 5'i herkesin sevdiği şeyleri alıyoren iyi akıllı hoparlör, Echo Dot ve daha fazla etkileşim ve kontrol için kullanışlı bir akıllı ekran ekledi. Blink Mini Wi-Fi güvenlik kamerası ile birlikte, daha küçük daireler, ofisler ve evler için basit bir güvenlik kurulumu olarak güzel bir şekilde eşleşir.

Amazon'un Echo Show 5'in bağımsız versiyonu da %44 indirimle satışta, ancak 49,99$'dan Blink Mini paketinden sadece 10$ daha ucuz. Ekstra parayı harcayın ve bağımsız sürümden geniş bir farkla kolayca ağır basan paketten katma değeri elde edin.


Bugün En İyi Amazon Echo Show 5 Fırsatı 394 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Düşük Stok İndirimli Fiyat Echo Show 5 (1. Nesil, 2019... Amazon Prime $79,99 $44,99 Teklifi GörüntüleAmazon Echo Show 5 Akıllı... tek sahibi 59,99 $ Fırsatı Görüntüle Alexa ile Echo Show 5 -... Verizon Kablosuz 79,99 $ Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Show 5 Akıllı... QVC 99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: