Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Erken Prime Day TV anlaşması, bu Hisense 50 inç 4K oyun TV'sini 500 doların altına düşürdü

Erken Prime Day TV anlaşması, bu Hisense 50 inç 4K oyun TV'sini 500 doların altına düşürdü

Bakma şansı olmayanlar için, bir ton erkenAmazon Prime Day 2021 TV fırsatlarıönümüzdeki günlerde düşmesi bekleniyor. Halihazırda yararlanabileceğiniz oldukça sağlam 4K TV fırsatları olsa da, bu teklif özellikle oyun oynamayı sevenler için diğer teklifler arasında öne çıkıyor.


İster gururlu sahibi olunPS5veyaXbox Serisi Xkonsolda veya kanepede PC oyunlarıyla ilgileniyorsanız, Amazon'un sizi düşündüğünüzden çok daha ucuza 4K kalitesinde alabileceğiniz ultra bütçe dostu Hisense 50 inç 4K ekran teklifi var.

429,99 $ karşılığında satışta Amazon, Hisense H8 Quantum Series 50 inç 4K Smart TV'den 110 $ alıyor. Oyun oynamayı oldukça iyi bir şekilde yürüten her yönden sağlam bir 4K Smart TV olan bu ekran,en iyi oyun TV'leridaha sıkı bir bütçeye sahip herkes için.

Hisense H8 Quantum Series 55' UHD 4K Smart TV

Şimdi: $439.99 | Fiyatı: 549,99 $ | Tasarruf: 110$ (%20)
Fiyat için, Hisense H8 Quantum 50 inç 4K TV'yi geçmek zor. Sağlam bir bütçe oyun TV'si ve Smart TV, zengin, canlı renkler ve etkileyici ayrıntılarla harika bir izleme deneyimi sunar. Harcamayı minimumda tutmak istiyorsanız, bu, alabileceğiniz en iyi değerdir.Anlaşmayı Görüntüle


  • Amazon'daki TV'lerdeki tüm fırsatları satın alın

Eksiksiz 4K desteğinin yanı sıra ses kontrolü de dahil olmak üzere olmazsa olmaz Smart TV özellikleri bu bütçeye uygun ekranda bir araya gelerek onu temel görüntüleme ve herhangi bir akıllı eve ek olarak sağlam bir performans sergiliyor. Beklediğimizin önüne geçen bir anlaşma içinEn iyi Prime Day fırsatları, sağlam, çok yönlü bir Smart TV'de fiyat için en iyi değeri sunar.

Ancak bütçe dostu bir oyun TV'si olarak bu ekran, inanılmaz renk yelpazesi, tam HDR desteğine sahip canlı bir ekran (Dolby Vision HDR10+, HDR10, vb.) ve Dolby Atmos ses teknolojisi ile bir çentik alıyor. Bu fiyata gerçekten etkileyici bir set.


PlayStation 5, Xbox veya PC'niz için ucuz bir TV arıyorsanız, bu sağlam bir seçenektir. İnanılmaz düzeyde ayrıntı sunar ve üstün teknoloji ürünü TV'lerin tümü 500 doların altında bir fiyata sunulur.

En İyi Hisense H8G Quantum Series TV Fırsatları Bugün İndirimli Fiyat Hisense 55 İnç Sınıfı H8... Amazon Prime 529,99 $ 503,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Hisense 50H8G 50 inç H8G... Amazon Prime 549,99 $ Fırsatı GörüntüleHisense 50' Sınıfı Kuantum 4K... Walmart 549,99 $ Fırsatı GörüntüleHisense 50-Inch Class H8... Amazon Prime $551.13 Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: