Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı incelemesi: minimum parayla nem en aza indirme

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı incelemesi: minimum parayla nem en aza indirme

Duvarlarınızda, tavanlarınızda ve diğer alanlarda kendini genellikle küf lekeleri olarak gösterebilen yoğuşma ve nemden rahatsızsanız, yalnız değilsiniz. Birçoğumuz daha küçük evlerde yaşarken, artan nem seviyeleriyle mücadele etmek için artan bir ihtiyaç var. Yoğuşma, pencerelerin kapanma olasılığının daha yüksek olduğu ve dolayısıyla hava akışının azaldığı kış aylarında da her zaman daha kötüdür. Bu yüzden hızlı çözüm, kendinize bir nem giderici almaktır.

Hattaen iyi nem gidericiNemli sorunları tamamen ortadan kaldıramayacak bu taşınabilir üniteler sorunu azaltmak için harikadır. Kapasitesine ve mülkünüzün büyüklüğüne bağlı olarak ihtiyaçlarınız için doğru modeli seçin ve sonuçları oldukça hızlı bir şekilde görmelisiniz. Nemli giysilerdeki nemi de emeceklerinden, her zaman çamaşırları kurutmaya veya havalandırmaya çalışıyorsanız, iyi bir nem giderici de kendi başına gelir.

Nem alma cihazları iki çeşittir. Buzdolabına benzer şekilde çalışan kompresör tipi var. Hava, üniteye çekilir ve havadaki nemi yoğunlaştıran bir filtre ve soğuk bobinlerden geçer. Ortaya çıkan su, bertaraf için bir kapta toplanır.

Diğer tip ise kurutucu nem alma cihazıdır ve bunlar özellikle daha küçük alanlar için etkilidir. Nemli hava, büyük bir silika jel paketine benzeyen bir kurutucu filtreden geçtiği üniteye çekilir. Kurutucu modeller, içinde kompresör olmaması avantajıyla, düşük bakım gerektiren harika bir seçenek olabilir.


Bu Eco-Air modeli küçük boyutludur ama sonra hey, belki de evinizdeki en küçük oda için mükemmeldir?

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı


(İmaj kredisi: EcoAir)

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı: fiyat, bulunabilirlik ve nedir?

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı, yukarıda belirtilen sorunların üstesinden gelmek için mükemmel bir çözümdür. Adından da anlaşılacağı gibi, bu, uygun fiyat etiketi ile uyumlu, zeminde oldukça ince bir dizi özellik ve işlevle gelen bir kompresör ünitesinin aksine, kurutucu bir modeldir.

Bu model yaygın olarak bulunur ve İngiltere'de 149 £ ve Avustralya'da 261 AUD tutarındadır. Birçok kurutucu nem alma cihazı mevcut olmasına rağmen, ABD'de satışta görünmüyor.


Özellik ve işlevsellik eksikliği, EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazını çok çekici hale getirmeye hizmet eder. Ara sıra yerine yerleştirilebilen ve birkaç dakika içinde çalışmaya hazır bir nem alma cihazına ihtiyacınız varsa, bu ideal cihazdır. Boyutlar 290cm x 475cm x 175cm (G x Y x D) olup, istediğiniz köşe, koridor veya oyuğa kolayca yerleştirilebilen açısal bir tasarıma sahiptir.

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: EcoAir)

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı: özellikler

Bu modeldeki minimal özellikler, merkezi ilgi alanı nem giderme potansiyeli olmakla birlikte, çoğu tabanı gerçekten kapsar. Ünite günde 7 litreye kadar toplayabilir, bu da onu daha küçük mülkler için ideal kılar. 6 kg ağırlığındadır, ancak nem alma cihazını gerektiğinde ve gerektiğinde odadan odaya taşımanıza izin veren katlanabilir bir tutamaç sayesinde aslında çok taşınabilir.

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı, cihazın kurulumu ve çalıştırılması söz konusu olduğunda da son derece basittir. Takın, açın ve ardından iki farklı mod ayarıyla karşılaşacaksınız. Sessiz mod tam da budur ve daha az zaman alan arka plan nemini gidermek için kullanılabilir. Bu, yalnızca 34 dB çalışma gürültüsü yaydığı için üniteyi geceleri açık tutmanız gerekiyorsa da harikadır. Diğer mod seçeneği Turbo'dur, bu sadece budur ve bunu seçmek, makinenin nemli yamalarınızdaki fasulyeleri vermesini sağlar.


Nemi toplayan çok önemli tank iki litre tutar, ayrıca sürekli su tahliyesi için bunu bir lavaboya veya benzer bir drenaj kanalına çalıştırmak isterseniz 1 metrelik drenaj hortumu da dahildir. Bununla birlikte, ünitede otomatik güvenlik kapatma özelliği ile birlikte bir su deposu dolu uyarısı bulunur. Suyu iç mekanlarınıza sokmak yerine çıkarmaya çalışacağınızı bilmek güzel.

Diğer kullanışlı hususlar arasında, otomatik yeniden başlatma işlevi ve etrafta asılı kalmış olabilecek nemli kıyafetlerin üstesinden gelmek için bir çamaşır modu bulunur. Ayrıca tasarımın, EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazının hem açıkken hem de kapalıyken devrilme endişesini ortadan kaldıran bir eğilme önleme özelliği içermesini seviyoruz.

İlginç bir şekilde, tasarımın içine yerleştirilmiş, tozu tutmaya yardımcı olan ve üniteyi pisliklerden uzak tutan Nano Gümüş Filtre adı verilen bir filtre vardır. Üreticiler, nem alma cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için bunun birkaç haftada bir temizlenmesi gerektiğini belirtiyor. Herhangi bir oranda birime girip çıkmak yeterince kolaydır.

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: EcoAir)

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı: performans

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı'nı adım adım ilerletmek, yapılacak çok az şey olduğu için yeterince basittir. Gücü açın ve bir nem giderme seviyesi seçmek için döner kadranı kullanın ve makine onunla çalışmaya devam eder. Akşam yemeğinde buharlı bir mutfağın üstesinden gelmek için ünitenin Turbo modunda olması gerektiğini gördük. Bununla birlikte, aynı şekilde, buharlı bir banyonun yanındaki nemi gidermek için sahanlığa yerleştirilmişti.

Üniteyi, nemli çamaşırlarla dolu bir airer yanında daha uzun bir seans için denedik ve EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı, bir öğleden sonra boyunca kıyafetleri kurutmak için yeterince sağlam bir iş çıkardı. Bu makinenin bonusu, özellikle de standart ayara sahipseniz, sinirlerinizi bozacak kompresör gürültüsü olmadan oldukça sessiz olmasıdır.

Suyu lavaboya boşaltmak için boru çıkışını denedik, ancak bu modelin kullanılabileceği miktar için 2 litrelik dahili tankın gayet iyi çalıştığını düşünüyoruz.

EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı

(İmaj kredisi: EcoAir)

Peki, EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı iyi mi?

Genel olarak, bu, havadaki İncil'deki nem seviyelerini almak istemiyorsanız, tüm doğru kutuları işaretleyen bir nem gidericidir. Daha kısa oturumlar için en iyi şekilde kullanıldığını gördük, bu da işletme maliyetlerini daha düşük tutmalı. Kurutucu modellerin çalıştırılması kompresör türlerine kıyasla daha pahalı olabilir, ancak daha hafif ara sıra kullanım için bu pek sorun olmaz.

Ünite, örneğin zamanlayıcı olmadan, özellikler ve işlevler açısından yetersiz olabilir, ancak kullanımı hızlı ve kolaydır, birkaç dakika içinde hazır ve çalışır durumda olabilir ve işi bitirebilir. Ara sıra nem giderme günleri için ekonomik bir çözüm olarak EcoAir DD1 Basit Kurutucu Nem Alma Cihazı harika bir seçenek sunar. Daha da iyisi, makul ölçüde kompakt form faktörü, ihtiyacınız olmadığında kolayca paketleyebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün en iyi EcoAir DD122 fırsatları 251 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ EcoAir | DD1 Basit Pembe |... Amazon £129,96 GörüntüleEcoair DD122 Mini 6 Litre... Klima Direkt £ 129,98 Ön sipariş Ecoair DD122 Mini 6 Litre... Cihazlar Doğrudan £ 129,98 Ön siparişEcoAir DD1 Classic MK5... airconcentre £173.95 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz