Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Edit Suits Co: ısmarlama bir takım elbise yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Edit Suits Co: ısmarlama bir takım elbise yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Bir takım elbise satın almayı düşünüyorsanız, iki seçeneğiniz vardır - elbisenizi hazır olarak satın alabilir ya da sadece sizin için ısmarlama yaptırabilirsiniz.

Yanınızda bir stilist varsa, tavsiyelerde bulunursa ve doğru ölçümler yaparsanız mükemmel kıyafeti seçmenin çok daha kolay olduğunu düşünüyoruz. Artı, sonuç sizi harika hissettirecek.

Neyse ki, bu hizmet artık Savile Row ve Jermyn Street müdavimlerinin koruması değil - çevresinde daha az korkutucu ve daha uygun fiyatlı seçenekler var - örneğinSuits Co’yu Düzenle.

Edit Suits Co nedir?

Suits Co’yu Düzenleısmarlama fiyat etiketi olmadan ısmarlama takımlar sunar. Şirket, önceki işlerinde askıya alınmayan giysilerin asla doğru şekilde uymadığını keşfeden Patrick Jungo ve Reto Peter tarafından kuruldu.veçok pahalıydı (giysilerin kalitesi göz önüne alındığında).


Ayrıca ısmarlama terziliğin Avrupa'da son derece pahalı olduğunu, Asya ülkelerindeki terzilerin modern kesintileri anlamadıklarını ve çevrimiçi hizmetlerin yeterince uygun olmadığını ve güvenin bir sorun olduğunu gördüler.

Edit Suits Co, büyük ölçüye göre resmi ve günlük erkek giyimini mümkün olan en uygun şekilde sunma misyonuyla doğdu.

Markanın şu anda Londra ve Singapur'da, Savile Row'daki ısmarlama terzilerle aynı olağanüstü kalitede kumaşlar kullanan yüksek vasıflı üreticilerin sergilendiği teşhir salonları bulunmaktadır.


Edit Suits Co. nasıl çalışır?

Edit Suits Co, olağanüstü müşteri hizmeti sunmak ve olabildiğince rahat olmak için tasarlanmıştır.

Süreç, çevrimiçi bir randevu aldığınızda başlar. İlk montajınız için tarihi, zaman dilimini ve showroom'u seçebilirsiniz. Fit tercihlerinizi tartışmanıza yardımcı olacağından randevuya en sevdiğiniz gömleği veya elbiseyi getirmeniz istenir.


Ayrıca, ihtiyaç duymanız durumunda randevunuzu yeniden planlamak veya iptal etmek için size bir bağlantı verilir.

Randevunuz sırasında, kişisel stilistiniz tam olarak ne aradığınızı anlamak için sizinle bir Soru-Cevap sürecinden geçecektir. Kumaş seçimini daraltmanıza yardımcı olacak ve tasarımınızı tamamlamak için size özelleştirme seçenekleri konusunda tavsiyelerde bulunacaklar.

Daha sonra tesisatçınız ölçümlerinizi alacak ve sizinle birlikte şirketin web sitesi üzerinden siparişi verecektir. Tüm bu süreç yaklaşık bir saat sürer.

Yaklaşık dört ila altı hafta sonra elbiseniz alınmaya hazır olacaktır. Elbiseyi showroom'da deneyeceksiniz ve herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duyarsanız, stilistiniz elbiseyi yeniden ölçecek ve terziye geri gönderecektir.


Stilist ayrıca ölçüm profilinizi buna göre günceller, böylece gelecekteki tüm giysilerin mükemmel şekilde uyacağını bilerek çevrimiçi olarak rahatça yeniden sipariş verebilirsiniz!

(Resim kredisi: Suits Co düzenleyin)

Suits Co konumlarını düzenle

Edit Suit Co'nun Londra'da iki showroomu vardır. South Molton Street'teki Bond Street Showroom veya Bow Street'teki City Showroom arasında seçim yapabilirsiniz.

Her ikisi de çok uygun yerlerdir ve ulaşılması kolaydır.

Singapur'da Duxton Road üzerinde bir showroom da bulunmaktadır.

Suits Co fiyatlarını düzenle

Edit Suits Co rakiplerinden daha uygun fiyatlı olmaya büyük bir odaklanır - toptancıları, diğer aracıları ve pahalı perakende altyapısını ortadan kaldırarak, size dik bir fiyatlandırma olmadan bir takım elbise satabilirler. Peki tam olarak ne kadara mal oluyor?

Açıkçası, Edit Suits Co'dan bir takım elbisenin fiyatı büyük ölçüde giysinizi tasarlarken yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır.

Şirketin birtam fiyat listesiweb sitesinde - bu, size ne kadar ödeme yapabileceğiniz konusunda kabaca bir tahminde bulunma konusunda oldukça iyidir.

Örneğin, markanın 'Essential' kumaş yelpazesinden kesilmiş ısmarlama iki parçalı bir takım elbise 349 £ 'dan başlayacak.

Zegna veya Scabal'dan daha kaliteli bir kumaşı tercih ederseniz, aynı kıyafet 1.499 £ + 'a kadar çıkabilir.

Bir Harris Tweed ceket size iki parçalı bir takım elbise için yaklaşık 650 sterline veya 919 sterline mal olacak.

Edit Suits Co ayrıca 69 £ 'dan başlayan özel yapım gömleklerin yanı sıra 119 £' dan başlayan chinos ve 549 £ 'dan başlayan paltolar da satıyor.

(Resim kredisi: Suits Co.'yu Düzenle)

Suits Co konumlarını düzenle

Edit Suit Co'nun Londra'da iki showroomu vardır. South Molton Street'teki Bond Street Showroom veya Bow Lane'deki City Showroom arasında seçim yapabilirsiniz.

Her ikisi de çok uygun yerlerdir ve ulaşılması kolaydır.

Singapur'da Duxton Road üzerinde bir showroom da bulunmaktadır.

Suits Co Kararını Düzenle

Edit Suits Co harika bir hizmettir. Hızlı, arkadaş canlısı ve çok kullanışlı bulduk. En önemlisi, giysilerin kalitesi mükemmel - özellikle de fiyat göz önüne alındığında.

Daha önce birkaç internet tabanlı terzi denedik ve Edit Suit Co hepsini kolayca yener - sizi doğru bir şekilde ölçmek ve tasarım kararlarında size yol göstermek için kişisel bir stilistin olması paha biçilmezdir.

Şuraya gidin:Randevunuzu şimdi almak için Suits Co web sitesini düzenleyin.

Bunu beğendin mi?