Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • EE 'Bağlantıda Kal', kullanıcıların verileri tükendikten sonra çevrimiçi kalmalarını sağlar

EE 'Bağlantıda Kal', kullanıcıların verileri tükendikten sonra çevrimiçi kalmalarını sağlar

EE bugün, mobil müşterileri için, izinleri sona erdiğinde yeni ve yükseltme yapan kullanıcıların hiçbir ek ücret ödemeden bağlantıda kalmalarına yardımcı olmak da dahil olmak üzere bir dizi özel yeni avantajı duyurdu.


NHS personeli için, EE'nin kullandıkça öde müşterileri için Birleşik Krallık genelinde daha fazla arama ve kısa mesaj yapmalarını sağlayan genişletilmiş WiFi ve 4G aramasının yanı sıra başlayacak yepyeni bir fayda paketi de duyuruldu.

EE'nin 'Bağlantıda Kalın' girişiminin bir parçası olarak, Birleşik Krallık ağı, arkadaşlarınız ve ailenizle her zaman iletişim halinde kalmanızı sağlayan değişiklikler sunacak. Artık aylık veri ödeneğinizi aşarsanız, EE, veri sınırınızı artırmak için ödeme yapmadan web'e bağlanmanıza izin verir.

Mevcut planlarını yükselten tüm yeni ve mevcut müşteriler, Birleşik Krallık ağının 'Bağlantıda Kal' garantisinden yararlanabilir. Veri eksikliği artık bir sorun değil: Bu önemli tatil WhatsApp mesajı veya e-postası, veri hakkınızı aşmak üzere olsanız bile arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşılabilir.

Burada şunu belirtmekte fayda var ki, bu platform üzerinden sonsuza kadar WhatsApp videolarını değiş tokuş edebileceğiniz anlamına gelmez – ancak bu, iddia edilen gelenlerin önünde mutlaka kötü bir şey değildir.WhatsApp'ın video yüklemelerindeki değişiklikler. Bunun yerine, veri sınırınızı sık sık aşarsanız, Netflix'i aşırı izlemek veya 4K video dosyaları göndermek için değil, tam izniniz yenilenene kadar e-posta ve mesaj göndermenize izin vermek için yeni garanti devreye girer.


NHS personeli, 'Bağlantıda Kalın' teklifinden daha da fazlasını elde edebilir: yalnızca yeni ve yükseltme yapan NHS çalışanları aylık planlarında %20 indirim elde etmekle kalmaz, aynı zamanda EE'nin garantisi, 2 Mbps'de sınırlayarak veri ödeneğinde daha fazla esneklik sunar. Bu, ayın sonunda veri hakkınızı aşmış olsanız bile, hafif müzik ve video akışından kurtulabileceğiniz anlamına gelir.

BT'nin Tüketici Birimi CEO'su Marc Allera, EE'nin 'müşterilerin aylık veri kullanımları bittiğinde hiçbir ek ücret ödemeden bağlı kalmalarını sağlayan tek büyük Birleşik Krallık ağı' olduğunu söylüyor. Bu, aşağıdakilerden birine sahip olan EE kullandıkça öde kullanıcıları anlamına gelir.en iyi Android telefonlarveyaen iyi iPhone'larAllera, 4G ve WiFi aramasının ayrıca 'müşterilerin Birleşik Krallık'ta her zamankinden daha fazla yerden arama yapmasına ve metin göndermesine' olanak tanıdığını ekleyerek, aylık veri planlarından ekstra kilometrenin keyfini çıkarabilir.