Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Aralık 2020 için Sekiz Uyku indirim kodları ve fırsatları

Aralık 2020 için Sekiz Uyku indirim kodları ve fırsatları

En iyi Sekiz Uyku indirim kodları ve fırsatları için Pingtwitter'ün kılavuzuna hoş geldiniz. Eight Sleep'in Kapsül serisi, piyasadaki çoğu yataktan çok daha pahalıdır, ancak uyku ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz süper gelişmiş bir yatak istiyorsanız, o zamanen iyi yataksenin için.

İyi Sekiz Uyku indirimleri nadirdir, ancak marka 2020 kış satışları için gerçekten başarılı oldu ve tüm aralıktan 500 $ teklif etti. Ne yazık ki bu fırsatı kaçırdınız ve Eight Sleep'in ultra yüksek teknolojili Pod şiltelerişu an için tam fiyata geri dön. Bazı alternatifler için rehberimize gidin.en ucuz yatak fiyatlarıŞimdi canlı.

Yüksek teknoloji ürünü Pod, etrafındaki teknolojik olarak en gelişmiş yataklardan biridir. Tasarımı - diğer şeylerin yanı sıra - 55 ila 110 ° F arasında ayarlanabilen benzersiz bir soğutma sistemi içerir ve yatağın her bir tarafı için farklı ayarlar seçmenize izin verir. Yatağınızın ayarlarını yönetmek ve dijital uyku koçunuz olarak hareket etmek için kendi uygulaması bile vardır.


Sekiz Uyku Bölmesi |2,295 $ 'dan itibaren
Sekiz Uyku serisinin en ucuz ucunda Kapsül var, ancak bu hala teknoloji ile dolu olmadığı anlamına gelmiyor. Bu 11 'yatak, ücretsiz bir uygulama aracılığıyla çift bölgeli soğutma ve ısıtma ve gelişmiş uyku takibi (her uyuyan için) sunar.Anlaşmayı Görüntüle


Sekiz Uyku Bölmesi Pro |İtibaren 2795 $
Orta sınıf 12 'Pod Pro, sabahları sizi uyandırmak için hafif titreşim ve kademeli ısıtma ve soğutma kullanan bir şekillendirici köpük kabı, akıllı ortam sensörleri ve GentleRise teknolojisi ekler. Refakatçi uygulamanızda ekstra sağlık özellikleri de vardır.Anlaşmayı Görüntüle


Sekiz Uyku Bölmesi Pro Max |3,295 $ 'dan itibaren
Ölçeğin en üst ucunda Pod Pro Max var. Bu 12 'yatak, Pod Pro'nun yaptığı her şeyi yapar, ancak maksimum ısı dağılımı için gümüş, bakır ve grafit ile aşılanmış yenilikçi bir MaxChill Katmanı ekler.Anlaşmayı Görüntüle

Hangi Sekiz Uyku yatağını satın almalısınız?

Eight Sleep, üç varyasyonda tek bir yatak sunar: daha ucuz ancak yine de yüksek teknolojiliAltında, fütüristikPro altındave yepyeniPro Max altında. Bölmeyi seçin ve dört kat köpük ve çift bölgeli soğutma ve ısıtma elde edin. Pod Pro'ya gidin ve GentleRise teknolojisi, hava durumu tepkisi, günlük sağlık kontrolü ve çok daha fazlasının yanı sıra beş kat köpük ve çift bölgeli soğutma ve ısıtma elde edeceksiniz. Son olarak, Pod Pro Max tüm bunlara sahiptir, ancak gümüş, grafit ve bakır ile aşılanmış bir 'MaxChill' katmanı ekler ve ısıyı etkili bir şekilde dağıtmanın yanı sıra antimikrobiyal olmak üzere tasarlanmıştır.

Üçü de çılgın miktarda teknoloji içeren harika şiltelerdir - aşağıda bunun hakkında daha fazla bilgi edinin - ancak herhangi biri sizin için uygun değilse, 100 gecelik ücretsiz deneme ve 10 yıllık garanti kapsamındasınız. yatağın yapısı. Şimdi yapmanız gereken tek şey, sizin için en iyi olanı seçmek ve aşağıda her bir yatağı ayrıntılı olarak keşfederek ve mevcut en iyi teklifleri tamamlayarak yardımcı olacağız.

  • Bizim seçimimizle sağlıklı uyuyunen iyi yastıklar
  • ... ve şunlardan biriyle rahat olunen iyi yorganlar
  • Satın alma işleminizi daha uzun süre yeni gibi tutun best-mattress-us-2020-protectors

En iyi Eight Sleep yatak fırsatları

Sekiz Uyku Bölmesi


(Resim kredisi: Sekiz Uyku)

Sekiz Uyku Kapsülü teklifi

Soğutma teknolojisine sahip uygun fiyatlı akıllı yatak

Teknik Özellikler
Boyutlar: 4, Full to Cal King Derinlik: 11 inç Çevirme: Doldurma Yok: Köpük Konfor: orta Deneme: 100 gün Garanti: 10 yıl (köpük), 2 yıl (teknoloji bileşenleri) RRP: 2.295 - 2.995 $
Satın alma nedenleri
+ Soğutma ve ısıtma teknolojisi + Destekleyici dört katmanlı köpük yapısı + Uygulama ile gelişmiş uyku takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir sertlik seçeneği-Ayarlanabilir tabanlar için uygun değil Bugünün en iyi Sekiz Uyku Bölmesi fırsatlarıThe Pod Yatak - FullThe Pod Yatak - Tam Sekiz Uyku2.195 $ Anlaşmayı Görüntüle The Pod Yatak - QueenThe Pod Yatak - Queen Eight Sleep2.495 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle The Pod Yatak - KingThe Pod Yatak - King Eight Sleep2895 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle The Pod Yatak - Cali KingThe Pod Yatak - Cali King Eight Sleep2895 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Sekiz Uykunun giriş seviyesi teklifi olarak, Kapsülün ekstra olarak çok şey sunmasını beklemeyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu, bağımsız olarak ayarlanabilen çift bölgeli ısıtma ve soğutma teknolojisine ve uykunuzu izleyen bir uygulamaya sahip, tam teşekküllü bir akıllı yataktır - ve bu, dört katmanlı hafızalı köpük yapısından bahsetmeye bile gerek yok.

Bu soğutma ve ısıtma teknolojisini inceleyelim: Kapsül, bir & lsquo; hub & rsquo; su dolu ve yatağınızı 55 ila 110 derece Fahrenheit arasında ısıtabilir veya soğutabilir. Bunların tümü ücretsiz bir uygulama aracılığıyla kontrol edilir ve birçok müşteriyi hafızalı köpük yataktan uzaklaştıran aşırı ısınma sorununu çözer. Bu aynı zamanda Pod'u çiftler için harika bir seçenek haline getiriyor, çünkü her iki kişi de yanlarını istedikleri gibi sıcak veya soğuk ayarlayabiliyor.

Bölmenin uyku izleme özelliği, uyku aşamaları, uyku süresi, hareketler ve dönüşler ve kalp atış hızı gibi ölçümlerle uykunuzu izlemenize yardımcı olur. Bu, en üst düzeyde konfor için yatağınızı mükemmel şekilde çevirebileceğiniz anlamına gelir. Uyku bir bilimdir - Kapsül size onu anlamanız için gereken araçları sağlar.

Bunu çevreleyen dört köpük tabakasının tümü CertiPUR-US sertifikalıdır, yani en yüksek kaliteye sahiptirler - ancak bu beklenen bir durumdur. Yatağı nefes alabilir tutmak için iki inçlik Hava Akışı köpüğü, bir inç destekleyici hava köpüğü ve dört inçlik bir FlexSpring göbek alacaksınız, bunların tümü Sekiz Uykunun dayanıklı dört inçlik tabanına oturtulmuş. Akıllı şilteler söz konusu olduğunda, Pod ihtiyacınız olan her şeyi harika bir fiyata sunar.

Sekiz Uyku fırsatı: Sekiz Uyku Kapsülü Pro

(Resim kredisi: Sekiz Uyku)

Eightsleep Pod Pro fırsatları

Sizden daha akıllı teknoloji dolu yatak

Teknik Özellikler
Boyutlar: 4, Tam ila Cal King Derinlik: 12 inç Çevirme: Doldurma Yok: Köpük Konfor: orta Deneme: 100 gün Garanti: 10 yıl (köpük), 2 yıl (teknik bileşenler) RRP: 2.795 $ - 3.495 $
Satın alma nedenleri
+ İçeride paketlenmiş bazı ciddi donanımlar + Çiftler için mükemmel + İnce tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
- Teknolojiye ihtiyacın var mı? Bugünün en iyi Sekiz Uyku Pod Pro fırsatlarıThe Pod Pro Yatak - FullThe Pod Pro Yatak - Tam Sekiz Uyku2695 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle The Pod Pro Yatak - QueenThe Pod Pro Yatak - Queen Eight Sleep2.995 $ Anlaşmayı Görüntüle The Pod Pro Yatak - KingThe Pod Pro Yatak - King Eight Sleep3.395 $ Anlaşmayı Görüntüle The Pod Pro Yatak - Cali KingThe Pod Pro Yatak - Cali ... Sekiz Uyku3.395 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bölme sizin için yeterli değilse, Pod Pro, şaşırtıcı derecede küçük bir fiyat artışı için büyük miktarda ekstra işlevsellik ekler. Beş köpük katmanına (daha önce bahsedilen dört katmana ek olarak soğutma / ısıtma elemanının içinde fazladan bir katman) ve Bölmedeki diğer her şeye sahiptir.

Bundan memnun olmayan Sekiz Uyku, kendini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayan Smart Temp teknolojisini bir araya getirdi - yatak sizi, oda sıcaklığını, nemi ve hatta yerel hava durumunu izler, böylece iyi bir gece uykusu geçirebilirsiniz.

Pod Pro ayrıca günlük sağlık kontrolü ve HRV izleme ile birlikte gelir; bu, uygulama aracılığıyla solunum hızınız, dinlenme kalp atış hızınız ve kalp atış hızı değişkenliğinizin analizlerini içeren raporlar alacağınız anlamına gelir. Neredeyse senin uyumanızı izleyen bir doktorunuz var (mümkün olan en az ürpertici şekilde).

Son olarak, Pro ayrıca & lsquo; GentleRise Wake Up & rsquo; teknoloji. Bu aslında her sabah duvara fırlatmak istemeyeceğiniz bir çalar saattir. Yumuşak, sessiz titreşimler göğüs bölgesini kademeli ısıtma veya soğutmanın yanı sıra uyarır, böylece güne şok veya rahatsızlık duymadan uyanabilirsiniz. Neden daha önce kimse bunu düşünmedi?

Tek dezavantajı, tüm bu ekstralara gerçekten kaç kişinin gerçekten ihtiyaç duyduğundan emin değil olmamız, ancak temel modelden yalnızca biraz daha fazlası için, kesinlikle dikkate almaya değer.

Sekiz Uyku Black Friday yatak fırsatları: Rehberiniz

Kış satışları, geleneksel olarak markaların yıl için en büyük indirimleri sunduğu zamandır ve 2020 Sekiz Uyku Kara Cuma indirimi hayal kırıklığına uğratmadı. Bu markanın indirimleriyle o kadar cömert veya düzenli olduğu bilinmemekle birlikte, Kasım 2020'nin başlarında, Sekiz Uyku, tüm yataklarında 250 $ teklif ederek işleri hızlandırdı. Ardından Kasım ortasında uygun Sekiz Uyku Kara Cuma anlaşması düştü ve tüm aralıktan 500 Dolar düştü. Yeni bir Siber Pazartesi anlaşması, aralıktan 300 doları düşürdü ve Aralık başına kadar uzatıldı.

Genel olarak, Sekiz Uyku sadece 100 $ veya 150 $ indirim yapar ve sadece ara sıra bu kadar büyük bir fiyat etiketinde büyük bir indirim değildir. Önceki Black Friday etkinliklerinde, Eight Sleep 100 $ indirim artı 100 $ Amazon hediye kartı teklif etti. 2020 etkinliği bunu sudan havaya uçurdu.

Trend, yatak markalarının kış alışveriş etkinlikleri için en büyük fırsatlarını kaydetmeleri ve yılın geri kalanında gördüğümüz indirimleri genellikle iyileştirmeleri gibi görünüyor. Ayrıca, sonraki her Kara Cuma'da tipik olarak daha büyük indirimler görüyoruz ve Sekiz Uyku pazarda ilgi görmeye başladığında, 2021 etkinliğinde daha da iyi tasarruflar göreceğimizi umuyoruz.

Kaçırdığınız anlaşmalar ...

Sekiz Uyku'dan bekleyebileceğiniz anlaşmalar ve ne kadar düzenli olarak ortaya çıktıkları hakkında size daha iyi bir fikir vermek için kaçırdığınız anlaşmaların bir özetini burada bulabilirsiniz.

Sekiz Uykunun Süresi Doldu Siyah Cuma İndirimi | Tam Kapsül aralığında 500 ABD doları ve ayrıca uyku aksesuarlarında% 20 indirim
Black Friday 2020 Sekiz uykusu, Pod serisindeki herhangi bir yatağın fiyatından 500 dolarlık büyük bir indirim yapıyor. Pod şilteler, teknolojiyle dolu olup size otomatik soğutma ve ısıtma, çift bölgeli sıcaklık kontrolü, uyku takibi ve daha fazlasını sunar.

SÜRESİ DOLDU Sekiz Uyku şilte fırsatı | Tam Kapsül aralığında 100 ABD doları indirim (artı uyku aksesuarlarında% 20 indirim)
Ekim 2020
Şu anda, tamamen yeni, çok süslü Eight Sleep Pod Pro Max de dahil olmak üzere Pod serisindeki herhangi bir yataktan 100 $ indirim alabilirsiniz. Bu markanın tüm yatakları, size otomatik soğutma ve ısıtma, çift bölgeli sıcaklık kontrolü, uyku takibi ve daha fazlasını sunmak için teknoloji ile donatılmıştır. Ayrıca şu anda aksesuarlarda% 20 indirim var.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Sekiz uyku şilte fırsatı | Sekiz Uyku Bölmesi ve Pod Pro'da 150 ABD doları indirim (ve uyku aksesuarlarında% 20 indirim)
EYLÜL 2020
Sekiz Uyku bölmesi ve Pod Pro, şimdiye kadar yaşadığınız en ferahlatıcı, kişiselleştirilmiş gece uykusu için otomatik soğutma ve ısıtma, çift bölgeli sıcaklık kontrolü, uyku takibi ve daha fazlasını sunar. Sekiz Uyku indirim kodu AFF150'yi kullanarak 150 $ 'lık indirim yapın ve satın aldığınızda uyku aksesuarlarından tasarruf edin.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Sekiz uyku şilte fırsatı | Sekiz Uyku Bölmesi ve Pod Pro'da 100 ABD doları indirim (ve aksesuarların% 20'si)
AĞUSTOS 2020
Serin Uyku indirimi!Sekiz Uyku bölmesi ve Pod Pro, en üst düzey ferahlatıcı gece uykusu için otomatik soğutma ve ısıtma, çift bölgeli sıcaklık kontrolü, uyku takibi ve daha fazlasını sunan en yüksek teknoloji ürünü yataklardan bazılarıdır. Her iki modelde de şu anda 100 $ indirim var ve ayrıca aksesuarlardan da tasarruf edebilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDUEightsleep yatak fırsatı | Her şilte ile ÜCRETSİZ Yerçekimi Battaniyesi
Temmuz 2020Sunulan yalnızca iki ultra yapılandırılabilir yatakla, birini sizin için seçmek çok zor olmayacak. Şimdi satın alın ve Sekiz Uyku, 300 $ değerinde bir Gravity Battaniyesini tamamen ÜCRETSİZ olarak atsın. Ağırlıklı battaniyeler, kendinizi süper rahat hissetmenize ve uykusuzlukla mücadele etmenize yardımcı olacak sihirli yetenekleri nedeniyle ana akıma çarptı.