Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Elder Scrolls V Skyrim Dawnguard incelemesi

Elder Scrolls V Skyrim Dawnguard incelemesi

The Elder Scrolls V: Skyrim Dawnguard Genişletme fırsatları Resim 1/5

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi


Elder Scrolls V Skyrim incelemesi
Resim 2/5

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi
Resim 3/5

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi
Resim 4/5

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi
Resim 5/5

Elder Scrolls V Skyrim incelemesi


Elder Scrolls V Skyrim incelemesi

Elder Scrolls V Skyrim, Bethesda Game Studios'un devasa RPG'sidir, ancak Modern Warfare 3'ün manşetlerini çalacak kadar büyük mü?

Güncelleme: Skyrim için ilk DLC artık kullanılabilir. Skyrim Dawnguard incelememiz için aşağı kaydırın ...


Pingtwitter'ün Elder Scrolls V: Skyrim oyununda, oyunun boyutunun tam olarak ne kadar titanik olduğunu oldukça özlü bir şekilde eve çarpan bir an meydana geldi. Oyuncunun yeni bir ortama girdiği her durumda, yeni bir yaratığın veya yeni bir silahın veya oyunun herhangi bir yerinde bulunan yeni bir eserin resmini gösteren bir yükleme ekranı ile karşılanırlar.

48 saatlik işarette, Pingtwitter hala karşılaşamadığımız içeriği görüyordu. Skyrim oynadığımız iki sağlam günden sonra, oyun bize hala keşfedecek çok şeyimiz olduğunu bildiriyordu.


Elder Scrolls V Skyrim: Konu

Bethesda'nın yeni RPG'sinin bir kopyasını almakla ilgilenen herkes muhtemelen işten bir hafta izin almalıdır. Skyrim, diğer birkaç video oyununun eşleşebileceği zaman biçiminde bir vergi talep ediyor.

Elder Scrolls V, Skyrim ülkesini kasıp kavuran bir iç savaşı ve kahramanın karşı karşıya geldiği ejderhaların geri dönüşünü içeren kapsamlı anlatıyı bir kenara bırakırsak, Elder Scrolls V, oyunculara dünyasıyla etkileşime girmeleri için yönettiği çok sayıda yol sunuyor. dikkat sürelerini neredeyse tehlikeli olarak kabul edilebilecek bir noktaya kadar yakalamak.

Elder Scrolls V Skyrim: Ortamlar

Skyrim'in kendinizi kaybetmesi kolaydır. Oyuncular, geniş alanlarını keşfetmek, görevleri tamamlamak, zırh ve silahlar yapmak, büyüleyici eşyalar yapmak, iksir karıştırmak, odun kesmek ve hatta Winterholm'da tuhaf bir kitap okumak için saatler, haftalar ve aylar geçirebilirler. mage kolej kütüphanesi.

Oyunun devasa ortamını keşfederek, mağaraları, zindanları, hazineleri ve şehirleri ortaya çıkarmak için korkutucu miktarda zaman harcayabilirler. Hatta ruh hali onları alırsa, mülk satın alabilir, evlerini gerekli tüm özelliklerle donatabilir ve evlenebilirler. Skyrim, hem oyuncuyu devasa ortamına kaptırmak hem de onun bir parçası olduğunu hissettirmek için çok çalışıyor.


Elder Scrolls V Skyrim: Seviye atlama

Ayrıca bu yatırım için oyuncunun karakterini de ödüllendiriyor. Oyunda yaptıkları her şey, oyuncunun en çok kullandığı beceri, büyü ve silahlarda XP ve yeterlilik kazandırır.

Yeni bir seviyeye ulaştıklarında, kendilerine temel yeteneklerinin (sağlık, dayanıklılık ve büyü) eklenmesi ve becerilerini artırmak için bir yetenek puanı teklif edilir. Doğal olarak, oyunda en çok kullandıklarını daha iyi geliştirebilirler.

Elder Scrolls V Skyrim: Kontroller

Skyrim, Bethesda'nın bugüne kadar yarattığı belki de en erişilebilir RPG olarak lanse edildi. Bunu okuyan ve oyunla zaten ilgilenmeyen biri için bunun anlamı, yıkanmamış büyükler için konsollarda mevcut olmasıdır.

Bethesda'nın diğer fantastik oyunlarından herhangi birini (Elder Scrolls IV: Oblivion ve Fallout 3 akla gelir) oynayan herkes için bu, kontrol sisteminin sezgisel olduğu kadar kullanımı da kolay olduğu anlamına gelir.

Elder Scrolls V Skyrim: Menüler

Oyunda menülerde gezinmek, silahları ve büyülü saldırıları değiştirmek, oyun içi haritaya bakmak ve karakterlerini geliştirmek için çok zaman harcayacağız. Oyuncunun kolayca erişmesi gereken çok sayıda öğenin ve oyunun savaş sisteminin birbirini mükemmel bir şekilde tamamlaması, Bethesda'nın parlak oyun tasarım standardının bir kanıtıdır.

Elder Scrolls V Skyrim: Bugs

Oyunun tek dezavantajı, oyuncunun ilerlemesini engelleyen hatalar ve aksaklıklardır. Garip, sakat bir animasyonla veya bir yanlış adımın bizi oyunun ortamında mağarada mahsur bıraktığı ender olaylarla başa çıkabiliriz. Oyundaki bir görevin olması gerektiği gibi çalışmadığı ya da yeniden başlatma gerektiren tam bir çöküşün affedilmesi daha zordur.

Elder Scrolls V Skyrim: Dawnguard DLC

Skyrim Dawnguard, eklenen ilk DLC parçası ve beraberinde yeni silahlar, konumlar ve karakterler de dahil olmak üzere birçok yeni özellik getiriyor. Geliştiricilerin malları bulması biraz zaman almış olabilir, ancak kesinlikle beklemeye değerdi.

Eklenti size Dawnguard vampir avcıları kolektifine katılma veya kendiniz vampir olma arasında seçim yapma imkanı sunar. Vampir Takımı'ndaysanız, güneşi yok etmek için baş kan emici Lord Harkon'a yardım ediyor olacaksınız. Dawnguard ekibinin bir parçasıysanız, göreviniz onları durdurmaktır.

Dünyanın en devrimci DLC'si olmayabilir, ancak daha fazla Skyrim oynanışı sadece iyi bir şey olabilir.

Daha fazlasına göz atınCVG'deki arkadaşlarımızdan Skyrim Dawnguard haberi

Elder Scrolls V Skyrim: Karar

Yine de, Skyrim'in güçlü yönlerinin ışığında, zayıf yönleri neredeyse önemsiz hale geliyor. Bethesda, oyun endüstrisinde Batı RPG'sinin en iyi örneklerinden bazılarını yaratmasıyla ünlüdür ve en son oyunları sadece itibarlarını artırabilir. Skyrim bir oyunun büyük ve güzel bir canavarıdır ve işten bir hafta izin alabilen herkes kesinlikle bir kopya almalıdır.

Elder Scrolls V Skyrim kullanılabilirliği: 11 Kasım'da tüm formatlarda

Elder Scrolls V Skyrim fiyatı: PS3 ve Xbox360 için 34,99 £, PC için 29,99 £