Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Elektrikli scooter: Scotsman e-scooter gelecekten gelmiş gibi görünüyor

Elektrikli scooter: Scotsman e-scooter gelecekten gelmiş gibi görünüyor

İskoçyalı birelektrikli scooterbir şekilde bir McLaren sadece bir araba. Evet, iki tekerleği, bir elektrik motoru ve bir gidonu var ama bütçenize uygun şehir içi taşıtlarından çok uzak. Bu, gelecekten gelmiş gibi görünen bir şey üretmek için tek bir karbon fiber parçasından 3D olarak basılan özel yapım bir scooter.

İskoçyalı, bizi bize getiren aynı insanlardan geliyor.OtobanGeçen yıl piyasaya sürülen 3 boyutlu baskılı e-bisiklet - eşit derecede birinci sınıf ölçüye göre yapılmış bir model. Scotsman e-scooter'ınızı sipariş ederken, modelin istatistiklerinize uymasını sağlamak için boyunuzu ve kilonuzu, ayrıca kol ve bacak iç ölçülerinizi girersiniz.

Ayrıca 500W, 1000W ve 2000W versiyonları gibi seçeneklerle motorunuzu özelleştirebilir ve size 19mph ile 45mph arasında en yüksek hızları sağlayabilirsiniz. Ayrıca 70 mile kadar menzil için ikinci bir pil de ekleyebilirsiniz.

İskoç elektrikli scooter(İmaj kredisi: İskoç)

Scotsman beş renk seçeneğiyle tamamlandı ve yerleşik bir LED far ve arka lamba, 10 inç hava dolu lastikler ve bir LCD ekrana sahip. İş gücü paylaşımlı scooter'lar ve birinci sınıf ev modelleri arasında bir yere sığacak şekilde tasarlanan Scotsman scooter'ları, 40-44 lbs (18-20kg) arasında oldukça ağırdır. Bununla birlikte, pil birimleri çıkarılabilir olup, bunları ayrı olarak taşımak için bir çantaya koymanıza olanak tanır. Ağırlığın büyük kısmı gittiğinde, Scotsman'ı taşıması çok daha kolay. Bu piller daha sonra herhangi bir USB-C cihazı için güç bankaları olarak da kullanılabilir.


Tasarımla ilgili güzel şeylerden biri, katlanma şeklidir. Virajın direksiyon kolonunda olması yerine, Scotsman gövde üzerinde aşağı doğru kıvrılıyor ve bu da skuterin sağlamlığına katkıda bulunduğunu söylüyorlar. Esnek tahta dikme plakası ayrıca, scooter'a süspansiyon çatallarından daha rafine bir şekilde süspansiyon ekler.

İyi görünümü ve kişiselleştirmesi ile Scotsman'ın yüksek bir fiyat etiketi ile gelmesi sürpriz olmayacaktır. Birimler 2.999 $'dan (2100 £/3870 AU $) 4.499 $'a (3200 £/5800 AU $) kadar başlar. Ancak, scooterlar şu andaIndiegogo'da ön sipariş%56'ya varan indirimlerle.


İskoç elektrikli scooter

Scotsman'da çıkarılabilir pil paketleri

(İmaj kredisi: İskoç)