Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Emma yatak indirim kodları ve Aralık 2020 fırsatları: Bu en beğenilen yataklarda% 35 indirim yapın

Emma yatak indirim kodları ve Aralık 2020 fırsatları: Bu en beğenilen yataklarda% 35 indirim yapın

Bir Emma yatak indirim kodu, kupon veya fırsat mı arıyorsunuz? Bu makale, her zaman en iyi fiyatları bulmanıza yardımcı olmaya adanmıştır. Kara Cuma 2020 sona erdi, ancak yine de kış satışlarında talep edilebilecek bazı mükemmel indirimler var. Birleşik Krallık'ta çoğu insan% 30'luk bir indirim alıyor ancakEmma indirim kodu Pingtwitter5sipariş fiyatınızda% 35'e varan oranda indirim yapmak için.


ABD'de sizin için de bir anlaşma var. TATİL promosyon kodunu girin ve yeni yatağınızın fiyatının% 30 oranında düştüğünü göreceksiniz. Zorlu ve yorucu testlerden sonra (birinin yapması gerekiyordu), Emma Original'ınen iyi yatakşu anda dünyada ve Emma yatak indirim kodu olmasa bile gerçekten çok makul bir fiyata geliyor. Göz atınEmma yatak incelemesineden bu kadar sevdiğimiz hakkında daha fazla bilgi için.

UK Emma Orijinal anlaşma |Pingtwitter okuyucuları için% 35 indirim | Yataklar £ 214'den başlayan fiyatlarla
Emma'da her şeyde% 35 indirim için, ödeme sırasında Pingtwitter5 indirim kodunu girin. Nefes alabilen bir Airgocell köpük tabakası, artı basıncı tahliye etmek için visko-elastik hafızalı köpük ve çıkarılabilir bir örtü ile en beğenilen yatağımız olan Emma Original'ı tercih etmenizi öneririz. Ve tam fiyata bile son derece iyi bir değerdir ve bu indirimli fiyatlar sadece 213,85 £ 'dan başlar.


US Emma yatak promosyon kodu |Site genelinde% 30 indirim | Şilteler 297TL'dan | 247 $ 'a kadar tasarruf edin
Emma yatak indirim kodunu girinBAYRAMsite genelinde her şeyde% 35 indirim yapmak. Yenilikçi Avrupa tasarımı, sıcaklık regülasyonu, hareket izolasyonu, basınç tahliyesi ve omurga hizalamasına ayrılmış katmanlar içerir. Ayrıca varPaketlerde% 35 indirim.Anlaşmayı Görüntüle

Emma Original, tüm zamanların en sevdiğimiz yatağıdır. Bu bizim b'nin en üstündeyatak rAnking ve iki yıldır en iyi yatak için Pingtwitter Ödülü'nü kazandı. Üç kat süper rahat hafızalı köpük, makinede yıkanabilir bir kılıf ve inanılmaz bir fiyat noktası, onu çok yönlü inanılmaz bir seçim haline getiriyor (tam metni okuyun)Emma yatak incelemesi fveya onu neden sevdiğimiz hakkında daha fazla bilgi).


Hala emin değil? Göz atınEmma ve OTTYveEmma Casper'a Karşıkafa kafaya savaş incelemeleri. Her zaman olduğu gibi, kaliteli bir yatak istiyorsanız, yatırımınızı korumak ve yatak kutunuzu daha uzun süre taze tutmak için aynı anda Emma'nın yatak koruyucusunu almanızı tavsiye ederiz.

Hangi Emma yatağını satın almalıyım?

Emma serisinde birkaç şilte bulunmaktadır. İlki Emma Original. Kesit, Birleşik Krallık versiyonuna kıyasla ABD versiyonu için biraz farklı görünse de, esasen aynı.


Üst katman, nemi emen ve hava akışını destekleyen, hareket yalıtımlı, nefes alabilen 'Airgocell' köpükten yapılmıştır. Sırada, özel destek için uyuyanın vücudunun etrafında kalıplanan hafızalı köpük tabakası var. Son olarak, her şeyi sabit tutmak ve sırtınızın ve omuzlarınızın düzgün şekilde desteklenmesini sağlamak için bir HRX taban katmanı vardır. Son olarak, kolay manevra için kulplu iklim düzenleyici bir kapak var.

ABD'den alışveriş yapıyorsanız, alabileceğiniz tek Emma yatağı budur. Birleşik Krallık'ta ikinci bir seçenek var:Emma Hibrit. Bu, Orijinal ile aynı katmanlara sahiptir, ancak bir çelik mikro bobin katmanı ekler. Yine de sadece köpük modeline çok benziyor ve kalçaların altında daha az destekleyici bulduk, bu yüzden dengede Emma Original'ı tavsiye ederiz.

Resim 1/3

Resim 2/3


Resim 3/3

Emma Original yatak fırsatları

Ödüllü yatak, satın alabileceğiniz en iyisidir

Teknik Özellikler
Boyutlar: Tek, Küçük çift, Çift, Kral, Süper kral (artı AB ve ABD boyutları) Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta firma Deneme: 100 gün Garanti: 10 yıl RRP: Tek: 429 £, Küçük Double: 599 £, Double: 649 £, King size: 699 £, Süper kral: 799 £
Satın alma nedenleri
+ Son derece rahat ve çok sayıda ödül + Döndürme kolları + Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıf En iyi Emma yatak fiyatlarından daha fazlası Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Tek KişilikJohn Lewis ve Ortakları230,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Hafızalı Köpük ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Yatak King Emma Orijinal Yatak Kral Emma Yatak UK 609 £ İncele Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEmma Original Mattress Super ... Emma Original Yatak Süper King Emma Yatak UK 679 £ İncele DealTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Mükemmel orta ölçekli firma Emma Original, şimdiye kadar test ettiğimiz en yüksek puanlı yataklardır. Aşırı derecede rahat, son derece destekleyici ve genellikle bir Emma yatak indirimi olduğu için, genellikle rakipten çok daha ucuzdur.

Artı, unutmayın: Emma Original uzun bir deneme süresiyle gelir. ABD'de bu 100 gecedir, İngiltere'de ise pandemiye tepki olarak iki katına çıkarak 200 geceye çıkarılmıştır. Bu süre içinde kesinlikle sevmezseniz, tam bir geri ödeme alırsınız ve Emma yatağı ücretsiz olarak alır. Bu, kendi evinizin rahatlığında doğru şekilde test edebileceğiniz ve sizin için doğru yatağı seçtiğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Emma yatak Black Friday fırsatları ve satışları: Rehberiniz

2020 Emma yatak Black Friday anlaşması, tüm yatak satın alımlarıyla birlikte verilen 3 aylık Headspace aboneliği ile site genelinde% 35 indirim yaptı. Ancak, alışveriş yapanların ödeme sırasında Pingtwitter6 kodunu girerek bunu% 36'ya varan oranda azaltabileceği anlamına gelen özel bir kod sunduk. Bu Emma indirim kodu, 16 Kasım'dan 30 Kasım'a (Siber Pazartesi) kadar iki hafta süreyle geçerliydi. John Lewis de% 35 indirim anlaşmasını yaptı.

ABD'de vardıEMMABF koduyla% 40 indirimABD'de. Satış, resmi Black Friday'den 10 gün önce 16 Kasım'da başladı ve İngiltere anlaşması Black Friday'de gün sonuna kadar devam etti. Alışılmadık bir şekilde, hafta sonu Emma'nın 30 Kasım'da Siber Pazartesi satışını aynı indirimle başlatmasıyla anlaşma yoktu.

Görünüşe göre, İngiltere anlaşmasıepeyceEmma web sitesinde her şeyin fiyatında% 40 indirim gördüğümüz 2019 Kara Cuma teklifi kadar iyi - Emma Original yatak, yastık ve yatak koruyucusu. Bununla birlikte, o zamandan beri Emma Original'da kalıcı ve önemli bir fiyat düşüşü olduğunu unutmayın. Geçen yıl ayrıca özel bir Emma Black Friday anlaşması başlattık: özel Emma yatak indirim kodumuzla, Emma sitesindeki her şeyde% 41 oranında büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz. O zamanlar bugüne kadarki en büyük Emma yatak indirimiydi. Bunu, fiyatın% 30'a kadar düştüğünü gördüğümüz 2018 ile karşılaştırın.

Emma şiltesi ne kadar iyi? Anlaşma ne?

Emma Original şilte olağanüstü birbir kutuda yatak. Online olarak satın aldığınız yeni vakumlu şilteler dalgasının bir parçası olan Emma Original, küçük, uygun boyutlu bir kutu içinde sarılmış olarak kapınıza gelir ve açıldığında yaylar.

Tamamen köpük bazlı bir modeldir. Üst katman, ne kadar uyursanız ve gece ne kadar hareket ederseniz edin sizi rahat ettirmek için ikinci bir basınç giderici visko-elastik hafızalı köpük katmanıyla birleşen 4 cm'lik nefes alabilen Airgocell köpükten oluşur. Bunların altında, özellikle beliniz için olağanüstü destek sağlamak üzere tasarlanmış kalın bir HRX malzeme tabakası bulunur. Tüm paket, sizi serin tutan ve yatağın nefes almasını sağlayan nem düzenleyici bir üst örtü ile çevrelenmiştir.

Emma yatak fiyatı: ücreti ne kadar?

Birleşik Krallık'ta Emma, ​​tüm boyutları 120 £ veya daha fazla düşürerek Haziran 2020'de RRP'sini tüm aralıkta düşürdü. Emma yatakları her zaman rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır, ancak Haziran 2020'deki fiyat düşüşü, Emma Original'ı tüm boyutlarda ana rakip markalardan önemli ölçüde daha ucuz hale getirdi. Tek kişilik bir Emma Original yatağın fiyatı 299 £, küçük bir çift kişilik 449 £, bir çift kişilik 499 £. Bir kral size 579 sterlin ödeyecek ve süper kralın maliyeti 649 sterlin. Bununla birlikte, tam fiyat ödemeniz gerekmediğini unutmayın - bu sayfada her zaman harika Emma yatak fırsatları bulabilirsiniz.

Daha fazla Emma yatak indirimi ve fırsatı

İngiltere:Bir arkadaşınıza önerin ve £ 50 kazanın
BİZE:
Bir arkadaşınıza önerin ve 50 $ kazanın
Şu anda bir yatağa ihtiyacınız olmasa bile, muhtemelen ihtiyacı olan bir arkadaşınız vardır. Onları tavsiye ederseniz, ikiniz de iyi bir şekilde yapabilirsiniz: 50 £ / 50 $ indirim kuponu alırlar ve 100 gün sonra Emma yataklarını tutmaya karar verirlerse kendiniz için £ 50 / £ 50 kazanırsınız.

Emma yatak koruyucu |En düşük £ 89/110 $ 'dan itibaren
Emma'nın su geçirmez, nefes alabilen ve hipoalerjenik yatak koruyucusu yatağınızın ömrünü uzatacağı için harika bir yatırımdır. Bazı alternatiflere göz atınen iyi yatak koruyucusuRehberi Görüntüle

Emma yastık |£ 62 için satın alın/99,99 $ 'a satın alın
Emma yastığının, yumuşak, orta veya sert bir yastık (veya arada herhangi bir şey) oluşturmak için ayarlayabileceğiniz üç ayrı katmanı vardır. Son derece destekleyicidir ve ayrıca geceleri sizi serin tutmak için nefes alabilen bir örtüye sahiptir. Bizim geri kalanımızla karşılaştırıldığında nasıl olduğunu görünen iyi yastık rehberiAnlaşmayı Görüntüle

Başka ne zaman bir Emma yatak indirimi alabilirim?

Sık sık Emma yatak indirimleri bulunur: Kış satışları, bir anlaşma bulmak için iyi bir zamandır - 2020'deki Ocak satışları, şimdiye kadar gördüğümüz en büyük fiyat düşüşünü% 45 ile gördü. Satın almak için başka bir harika zamanAmazon Prime Günü. 2020 etkinliği 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşti (geleneksel olarak yazın olmasına rağmen) ve Birleşik Krallık'ta Emma Original for Prime üyeleri için% 33 indirim gördü.

Büyük tatiller genellikle% 30 civarında fiyat düşüşleri görecektir, ancak bu, yılda bir veya iki kez% 40'a veya çok nadiren daha da artabilir (Ocak 2020'de gördüğümüz gibi). Kısacası: genellikle bulunabilecek bir Emma yatak anlaşması vardır.

İngiltere'deki en iyi Emma yatak fırsatları Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Tek KişilikJohn Lewis ve Ortakları230,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Hafızalı Köpük ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Yatak King Emma Orijinal Yatak Kral Emma Yatak UK 609 £ İncele Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEmma Original Mattress Super ... Emma Original Yatak Süper King Emma Yatak UK 679 £ İncele DealTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz En iyi Emma yatak fiyatlarından daha fazlası Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Tek KişilikJohn Lewis ve Ortakları230,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Hafızalı Köpük ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Yatak King Emma Orijinal Yatak Kral Emma Yatak UK 609 £ İncele Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEmma Original Mattress Super ... Emma Original Yatak Süper King Emma Yatak UK 679 £ İncele DealTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Emma şilte kaçırdığınız fırsatlar ...

Emma'da bekleyebileceğiniz anlaşma türleri hakkında size daha iyi bir fikir vermek için ve ne zaman, kaçırdığınız bazı anlaşmaların bir özetini burada bulabilirsiniz.

SÜRESİ DOLDUABD Emma anlaşması | EMMABF koduyla site genelinde% 40 indirim kazanın
ABD Kara Cuma 2020Bu inanılmaz fırsat, ödüllü Emma Original dahil olmak üzere Emma'daki her şeyde büyük bir fiyat düşüşü sağlıyor. Bu hafızalı köpük şilte, destekleyici, süper rahat ve mükemmel kalitedir ve bu indirim onu ​​mutlak bir çalma haline getirir. Paketlerde de% 45 indirim var.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Emma şilte | Pingtwitter indirim kodu Pingtwitter6 ile her şeyde% 36 indirim
İngiltere Kara Cuma 2020
Herkes% 35 tasarruf ederken, özel Emma yatak indirim kodu Pingtwitter6 ile biraz daha indirim yapabilirsiniz. Mükemmel destek, rahatlık ve dayanıklılık sunan rüya gibi hafızalı köpük Emma Original'ı öneriyoruz. En beğenilen yatağımız ve iki kez Pingtwitter ödülü sahibi.

SÜRESİ DOLU Emma Original | John Lewis'te% 35 indirim, 29,95 £ karşılığında eski yatak alma
İngiltere Kara Cuma 2020
Eski yatağınızı sorunsuz bir şekilde alıp elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Ekstra% 1 indirimden ödün verebilir ve% 35 indirimli Emma Original için John Lewis'e gidebilirsiniz.

ABD Emma yatak anlaşması sona erdi | VETERANS kodlu paketlerde site genelinde% 30 ve% 35 tasarruf edin
Kasım 2020Emma Gaziler Günü indirimi size mağazadaki her şeyde% 30 indirim sağlıyor, ancak ek bir bonus var: bunun yerine yatak koruyucusu ve yastıkları olan bir Emma Deal paketini tercih edin ve siparişinizde% 35 indirim kazanın. Kodu kullanınVETERANLARkasada.

EXPIRED UK anlaşması | Özel Pingtwitter indirim kodu T27 ile her şeyde% 27 indirim
Kasım 2020
Cadılar Bayramı fırsatını görmezden gelin - herkes% 25 tasarruf ederken, Pingtwitter okuyucuları özel Emma yatak indirim kodu T27 ile biraz daha fazla indirim yapabilir. En beğenilen yatağımız olan rüya gibi hafızalı köpük Emma Original'ı öneriyoruz.Anlaşmayı Görüntüle

EXPIRED UK anlaşması | SPOOKY25 indirim kodu ile her şeyde% 25 indirim
Ekim 2020
Bu cadılar bayramında, Emma'nın çok ödüllü yatağında (ya da ihtiyacınız olan her türlü uyku aksesuarında) büyük bir% 25 tasarruf edebilirsiniz. Sadece kodu ekleyinSPOOKY25kasada. Emma Original mükemmel değerde, süper rahat hafızalı köpük şilte. Bu fırsatla fiyatlar sadece 257 £ 'dan başlıyor.Anlaşmayı Görüntüle

ABD Emma yatak anlaşması sona erdi | SPOOKY koduyla site genelinde% 30 indirim kazanın
EKİM 2020ABD'de en sevdiğimiz Emma Original ve onunla birlikte gitmeniz gerekebilecek tüm uyku aksesuarları da dahil olmak üzere tüm mağazanızda% 30 indirim var. Siparişinize kesinlikle bir yatak koruyucu eklemenizi öneririz: yatağınızın daha uzun süre kaliteli durumda kalmasını sağlar. Emma yatak indirim kodunu kullanınÜRPERTİCİrehinden kurtarmak.Anlaşmayı Görüntüle

EXPIRED UK anlaşması | Özel Pingtwitter indirim kodu Pingtwitter4 ile Emma.co.uk'de% 34 indirim
Ekim
Özel Pingtwitter indirim kodu Pingtwitter4 ile Emma'nın en çok satan yataklarından bazılarında muazzam bir% 34 indirim yapın. Bu teklif, hafızalı köpük ve yay katmanlarının yanı sıra mükemmel yeni Emma Cot yatağı birleştiren, hayranların favorisi Emma Hybrid için geçerlidir.Anlaşmayı Görüntüle

EXPIRED UK Emma Original yatak | Amazon'da Emma Orginal'de% 33 indirim kazanın
Prime Day 2020
Amazon Prime Day için Emma Original'da% 33'e varan indirim var. Bu hafızalı köpük şilte mükemmel kalitede, son derece destekleyici ve rahattır, bu da onu Pingtwitter üst düzey yatağımız yapmaktadır. Kaydetmek için 30 günlük ÜCRETSİZ Prime denemesine kaydolun.Anlaşmayı Görüntüle

EXPIRED UK Pingtwitter özel Emma yatak anlaşması | T27 koduyla% 27 indirim
Eylül 2020Yalnızca İngiltere'deki Pingtwitter okuyucuları için geçerli olan bu indirim koduyla site genelinde etkileyici bir% 27 indirim ve Emma indiriminden alışveriş yapan herkesten% 2 daha fazla indirim kazanın. Sepetinizi yatak, koruyucu ve yastıklarla doldurun ve kodu girinT27kasada ve toplam düşüşü izleyin. Zevk almak!Anlaşmayı Görüntüle

Temmuz Emma yatak anlaşması İngiltere | Büyük fiyat düşüşü!
Tüm bedenlerde 120 £ veya daha fazla indirim- Son derece konforlu Emma Original, şu anda dünyadaki en sevdiğimiz yatak olup, rakipsiz destek ve yüzer bir yüzeyden oluşan kazanan bir kombinasyon sunar. Zaten çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştı, ancak artık kalıcı bir fiyat düşüşüne sahipti ve bu da onu tüm ana rakiplerinden çok daha ucuz hale getiriyor.

August UK Emma yatak anlaşması | T28 indirim kodu ile site genelinde% 28 indirim
SÜRESİ DOLDU Özel Pingtwitter kodu!Son derece konforlu Emma Original şu ​​anda dünyadaki en sevdiğimiz yatak olup, rakipsiz bir destek ve yüzer bir yüzeyden oluşan bir kombinasyon sunar. Biraz daha sıçrayan bir şey istiyorsanız, onun yerine Emma Hybrid'i deneyin. Ne isterseniz isteyin, bu Pingtwitter indirim kodu ile% 28 tasarruf edebilirsiniz. Anlaşmayı Görüntüle