Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Emma Original Mattress'in Aussie satışı tüm bedenlerde %45 tasarruf etmenizi sağlayacak

Emma Original Mattress'in Aussie satışı tüm bedenlerde %45 tasarruf etmenizi sağlayacak

NSEmma OrijinalAvrupa'nın en popüler şiltesi seçildi ve burada Avustralya'da denediğimizde nedenini anlayabildik. Bu kutuda yatak, sadece ne kadar iyi olduğu için değil, aynı zamanda rakiplerinden daha ucuz olduğu için bizden tam beş yıldızlı bir inceleme aldı.

Kraliçe büyüklüğünde neredeKoala Yatak(favorilerimizden bir diğeri) sizi tam fiyatla 1.050 AU$'a geri getirebilir, Emma Original eşdeğeri sadece 899 AU$'dır. Ama tam fiyatı ödemekten bahseden kim?

Şu anda, tek kişilikten krala kadar tüm Emma Original şiltelerinde %45'lik inanılmaz bir indirim var ve her biri 439,45 AU$'dan başlayan fiyatlarla.


Emma Orijinal Yatak | 439,45 AU$'dan başlayan fiyatlarla(%45 tasarruf edin)

Yeni bir yatağa ihtiyacınız var ama bu premium yataklar için bütçeniz yok mu? Emma, ​​​​Şirketin Kış İndirimi sırasında sizi gerçekten iyi bir şilte üzerinde en uygun fiyatlardan bazılarıyla güvence altına aldı. Tümünde %45 indirim var, kral boy bile sadece 659,45 AU$'a mevcut. Sadece Emma online mağazasındaki açılır menüden tercih ettiğiniz boyutu seçin, kod gerekmez.Fırsatı Görüntüle


Yine de hepsi bu değil. Emma, ​​Avustralya kataloğuna hibrit bir yatak ekledi. Diamond Hybrid olarak adlandırılan bu ürün, harika bir uyku için vücudunuza şekil vermeyi vaat eden tasarımıyla, yapısında hem paket yaylar hem de köpük kullanıyor. Emma Diamond Hybrid'i henüz denemedik ancak köpük tabakasına aşılanan grafit parçacıkları sayesinde sıcaklığı düzenlemeyi de vaat ediyor.

Ancak Diamond Hybrid, Emma Original ile karşılaştırıldığında oldukça kaliteli, ancak bu Kış İndirimi, bu yeni yatağın RRP'sinde de %20 indirim sağlıyor.


Emma Elmas Hibrit | 959.20 AU'dan başlayan fiyatlarla(%20 tasarruf edin)

Bu yeni Emma şilteyi incelemedik, ancak Orijinal gidecek bir şeyse, bu bir uyku platformu olmayı vaat ediyor. Kuşkusuz, bütçenizi Emma Original'den biraz daha fazla artıracak, ancak tüm bedenlerde %20 indirim var - tek, çift, tek kral, kraliçe ve kral.Fırsatı Görüntüle

Kısa bir süre önce Emma Sleep web sitesinde yalnızca tek bir ürün vardı – Emma Original Mattress. Ancak şimdi şirket, Avustralya kataloğuna yastıklar, yatak örtüleri ve bir karyola ekleyerek rekabeti Koala'ya taşıyor.


Karyola indirimli olmasa da diğer tüm aksesuarlar,yastık ve yatak örtülerinde %45'e varan indirim.

Bu yüzden kendinize bir paket ayırın ve bir çırpıda iyi bir gece uykusu çekin.

Emma Orijinal Yatağı satın almalı mıyım?

Basitçe söylemek gerekirse, evet. Sadece cüzdan dostu değil, aynı zamanda çok rahat bir yatak. Siz uyurken destek sağlamak ve basıncı azaltmak için birlikte çalışan üç farklı köpük katmanı vardır. Ayrıca makinede yıkanabilir ve sıcaklık düzenleyici bir kılıf ile birlikte gelir.

Aynı zamanda orta sertlikte, bu yüzden bir sıçrama var ama içine batmayacaksınız. Ayrıca, huzursuz bir partnerin yanında uyuyan kimse de rahatsız edilmeyecektir. Rahattır, destekleyicidir ve her tür vücut şekline ve boyutuna ve her tür uyku stiline uygundur.